Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Annenin evlat ayrımı.. (1 Kullanıcı)

selma2

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum;anne kız erkek ayrımı yapıyorsa her konuda ama her konuda erkek evlatlarına sahıp cıkıp hep haklı gorup kız evladına deger vermeyıp asalayıp adaletsızlık yapıyorsa bu kız evladı ne yapmalı ben sızlere sormak ıstedım ve az bır sey yazdım detaylı ıstersenız yazarım ve bu anne kendı annesınede bakmıyorum .ayrım yapıp dısladıgı o kızıznın yanına vermıs kendı annesını ve damtta ıstemıyo bana yazarsanız yorumlarınızı memenun olurum ve istersenız detayada gırer yazrım a22

_YUSUF_

Yönetici
selamun aleykum;anne kız erkek ayrımı yapıyorsa her konuda ama her konuda erkek evlatlarına sahıp cıkıp hep haklı gorup kız evladına deger vermeyıp asalayıp adaletsızlık yapıyorsa bu kız evladı ne yapmalı ben sızlere sormak ıstedım ve az bır sey yazdım detaylı ıstersenız yazarım ve bu anne kendı annesınede bakmıyorum .ayrım yapıp dısladıgı o kızıznın yanına vermıs kendı annesını ve damtta ıstemıyo bana yazarsanız yorumlarınızı memenun olurum ve istersenız detayada gırer yazrım a22

Aleyküm Selam
Öncelikle hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun

Size sabredin demekten başka bir şey demek aklıma gelmiyor.
Annenin yaptığı ayrım onun defterine yazılıyor.Karşılığını şüphesiz Allah'u tealadan görecektir.

Ben, olayı ayrım olarak değil de size, olaylar karsısındaki tavırlarına göre değerlendiriniz derim
Eğer anne size mesru bir istekte bulunduysa yapmanız gerekir.
Eğer Allah'u tealanın yasakladığı bir şeyi yapmanızı istedi ise yapmamalısınız.

Son olarak eğer bekarsanız
Benim size tavsiyem en kısa sürede muvahhid bir müslüman
bulup fazla düşünmeden evlenin.

Hayırlı iftarlar

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
Sanki bu problem sana ayitmiş gibi anlattın yazının içinde ifade olmasa bile bir kızgınlık hali var

neyse Allaha dua etmeli ve Anne ona ne yaparsa yapsın itaat etmeli sabırla beklemeli

Birde şöyle çok tam hatırlamadığım bir hadis var

Aileniz diyor size ne yaparsa yapsın malınızı gasp etse bile itat edin onlara dargın kalmayın

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
Reklam yapmayacağım bir kanal var orada böyle hikaye gibi diziler çok çıkıyor rast gelirse izleyin.

B

ber.ha

selma kardesim sabir oyle zor bir erdemki biliyorum kolay degil ama inan mukafati tahmin edemeyecegin kadar degerli belki anne goz yaslariyla sarilip ilerde aglayacak yaninda belki aile yasantinda sana iyibir esle mukafatlanacaksin bilinmez ama bilinen oki sen Allaha sigin hersey yoluna gireeceek.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt