Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

annemim doğum günü pastası bir dilim de sizeeeeeee (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleykum
en güzel dilimi değıl o annene :evet
ıkıncı dılımı ısterım kaldı mı acaba
nıce yıllara
annene selamımı ılet canım ellerınden operım

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı

annem için yapmştım bu pastayı paylaşmak istedim emanet 55 nerdesin yaramaz:H

ALLAHIM oda ne...
bu nasıl bir güzellik nasıl bir nimet....
işte geldim geç oldu ama site sorunu yüzünden yoksa kaçırırmıydım bu güzelliği...eeee nasıl olcak şimdi kargo işi filan nasıl yapcaz ayarlamayı...:K
mümkünse pastanın hepsıni alayı arkadaşlar hiiç kusura bakmayın....bana ancak yeter.......:evet.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ALLAHIM oda ne...
bu nasıl bir güzellik nasıl bir nimet....
işte geldim geç oldu ama site sorunu yüzünden yoksa kaçırırmıydım bu güzelliği...eeee nasıl olcak şimdi kargo işi filan nasıl yapcaz ayarlamayı...:K
mümkünse pastanın hepsıni alayı arkadaşlar hiiç kusura bakmayın....bana ancak yeter.......:evet.

s.a yaramazım sorma dün siteye bende giremedim bi sorun var galiba sen olmayınca yarım gibi oluyo hayırlı cumalar:H

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
s.a yaramazım sorma dün siteye bende giremedim bi sorun var galiba sen olmayınca yarım gibi oluyo hayırlı cumalar:H
ve aleyküm selam ablacım....sanada hayırlı cumalar...yokluğuma çook üzülürsün diye hemen geldim iyi yapmışım dimi...:K

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
hoşbulduk ablacım ne yapayım uğraşıyoruz işte hayatla dostla düşmanla şeytanla nefisle....
sen neler yapıyosun...

uğraş bakalım allah yardım etsin bizde uğraşıyoruz benim bloğum var da onla uğraştım biraz bide ne eklesem buraya diye baktım ama pazartesi ekleyim yoksa tarif kalmıycak elimde:K

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
uğraş bakalım allah yardım etsin bizde uğraşıyoruz benim bloğum var da onla uğraştım biraz bide ne eklesem buraya diye baktım ama pazartesi ekleyim yoksa tarif kalmıycak elimde:K

hımm aynı isimlemi..bende bakarım..
ne yani bunların devamı gelcek mi diyosun oooo işimiz var senle valla:K

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. hayırlı cumalar.
ama neslihan olmuyo bu senin yaptığın yaa.zate rejimdeyim ızdırap çekiyorum şu koyduğun resme bak:K
bende istiyorum bahanen de olamaz çünki aynı şehirdeyiz bekliyoruuum...selametle:D

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bi pasta olmuş eline sağlık. keşke bende yemek yapabilsem yaaaaa :(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt