Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

annemden nasihatlar bana (1 Kullanıcı)

derya_gulu

Kayıtlı Kullanıcı
RE: annemden nasihatlar bana

S.A. ÇOK GÜZEL BİR YAZIYDI İNŞ SİZDE EVLATLARINIZA BİR GÜN BÖYLE GÜZEL NASİHATLAR VEREBİLİRSİNİZ ALLAH'A CC. EMANET OLUN

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

derya_gulu yazdı:
S.A. ÇOK GÜZEL BİR YAZIYDI İNŞ SİZDE EVLATLARINIZA BİR GÜN BÖYLE GÜZEL NASİHATLAR VEREBİLİRSİNİZ ALLAH'A CC. EMANET OLUN

aleykümselam, ALLAH razı olsun bu güzel temenniniz için rabbim cümlemize nasip eyler inşALLAH

leyla-1

Altın Üye

ALLAH RAZI OLSUN SELAMETLE İNŞALLAH EMEĞİNİZE SAĞLIK...B)B)B)

koksal_19

Kayıtlı Kullanıcı
s.a tek kelimeyle süper baska sölicek bişey bulamıyorum teşekkürler

dolunayhilal

Kayıtlı Kullanıcı
Ne Güzel Anne Nasihatti Bence Her Annenin Yapmasi Lazim Bizimde Evlat Olarak Yeni Getirmemiz Lazim

tuana_39

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun. Hem annenizden hem de sizden bizimle paylaştığınız için. Bu nasihatlari dikkate alıp uygulayabilirsek ne mutlu annenize ve tüm annelere. Allah annenizin mekanını cennet eylesin. Duayla kalın...

konak

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sizden razı olsun. İnşallah hepimizin uyacağı nasihatler olur kardeşim. Selam ve dua ile...

kaptan_63

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Bu Nasihati Bizimle Paylaştiğin Için

MeHMeT KoÇ

Kayıtlı Kullanıcı
KoNYa BüYüKKoYuNCU LiSeLeRi FeTHuLLaH GüLeN
selamünaleyküm eğer başınızı ağrıtmazsam annemden nasihatları anlatmak isterim başınızı ağrıttıysamda hakkınızı helal edin inşallah

bak kızım şimdi söyleyeceklerim kulağına küpe aklının bir köşesine not vicdanınada nasihat olsun...

sen sen ol büyüğünü küçüğünü sev say sen sen ol her zaman yerini bil, dünya ne kadarda ters giderse gitsin seni dünya değil Rahman ilgilendirir... efendim müminlere iki şey bıraktı miras vede emanet olarak birincisi kuranı kerim ikinciside hadisi şerifleri dedi elime bir kuran verdi... al kızım bu kitap Allahın sözüdür onu okudukça rahmanla konuşurursun bu kitaba sen canın kanın gibi bakacak içindekileri harfiyen uygulayacaksın vede her cuma bana okuyacaksın artık bu kitap senin namusun namusunu nasıl korursan okitabıda o öyle koruyacaksın bunuda o kitaptan öğreneceksin derdi... seni tek doğru yola ileten bu kitap olacak derdi rahmetli o günden buyana bir çok nasihatı hala kulağımda küpe aklımda not vicdanımda nasihat o mübarek yüzünü ellerini kokusunu özlesemde biricik annemin biliyorum ki bir gün bende gideceğim oraya sayın muhammed kardeşim mesajın bana gelince çok duygulandım Rabbim niyetinize göre kalbinize hgöre versin dünya değilde ahiret yolcusu olanlardan eylesin inaşallah bu güzel hatırlatmalı mesajından dolayı size şükranlarımı sunuyorum değerli kardeşim

annenizin mekanı cennet olsun inş. nede güzel nasihat etmiş. ve arkasında kuran ı bilen ve yaşayan bir çocuk bırakmış ne mutlu o anneye.
selam ve dua ile...

hülya-

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun.tüm insanlar okusa zaten yanlışlar az olur sanırım

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı
Annenizin Nasihatlari Hepimize Olsun Ne Kadar şanslisiniz Böyle Bir Anneye Sahip Olduğunuz Için şimdiki Anneler(sadece Anneler Değil Tabii Ki çoğu Insanlar) Ne Yazik Ki Sizin Annenizin ön Planda Tuttuklarini En Son Sirada Bile Tutmuyor Rabbim Annenizden Razi Olsun Mekani Cennet Olsun...

sevginur66

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM razı olsun sizden annenizin mekanıda cennet olur inşALLAH

yalnizlik

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM PAYLAŞIMLARIN İÇİN.

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm eğer başınızı ağrıtmazsam annemden nasihatları anlatmak isterim başınızı ağrıttıysamda hakkınızı helal edin inşallah

bak kızım şimdi söyleyeceklerim kulağına küpe aklının bir köşesine not vicdanınada nasihat olsun...

sen sen ol büyüğünü küçüğünü sev say sen sen ol her zaman yerini bil, dünya ne kadarda ters giderse gitsin seni dünya değil Rahman ilgilendirir... efendim müminlere iki şey bıraktı miras vede emanet olarak birincisi kuranı kerim ikinciside hadisi şerifleri dedi elime bir kuran verdi... al kızım bu kitap Allahın sözüdür onu okudukça rahmanla konuşurursun bu kitaba sen canın kanın gibi bakacak içindekileri harfiyen uygulayacaksın vede her cuma bana okuyacaksın artık bu kitap senin namusun namusunu nasıl korursan okitabıda o öyle koruyacaksın bunuda o kitaptan öğreneceksin derdi... seni tek doğru yola ileten bu kitap olacak derdi rahmetli o günden buyana bir çok nasihatı hala kulağımda küpe aklımda not vicdanımda nasihat o mübarek yüzünü ellerini kokusunu özlesemde biricik annemin biliyorum ki bir gün bende gideceğim oraya sayın muhammed kardeşim mesajın bana gelince çok duygulandım Rabbim niyetinize göre kalbinize hgöre versin dünya değilde ahiret yolcusu olanlardan eylesin inaşallah bu güzel hatırlatmalı mesajından dolayı size şükranlarımı sunuyorum değerli kardeşim

aleyküm selam kardeşim..
bizimle paylaştığın için tşk.ederim..rabbim razı olsun ..
rabbime emanet ol dua ile... hayırlı akşamlar..

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun...kardeşim bizimle paylaştığın için ALLAHın annenize rahmet eylesin..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun
allah annenızın mekanını cennet nasıp etsın,allaha emanet olun

efe1983

Kayıtlı Kullanıcı
--------------------------------------------------------------------------------

Böyle güzel nasihatları okumak hiç başını ağrıtırmı insanın.Allah(c.c) razı olsun annenizden ne güzel nasihatlarda bulunduğu için.Sizdende razı olsun Rabbim inşallah bunları bizimle paylaştığınız için.Emeğinize sağlık

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt