Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Analar çalıştı, çocukları kaybettik... (4 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamünaleyküm ...
teşekkürler... çok güzeldi...
ama hazindirki, bir o kadarda hüzünlü ve gerçek....
ALLAHA EMANET OLUNUZ

________aleyküm selam
yasemin karerdeşim çok teşekkür ediyorum
evet çok haklısınız analar çalıştı çocukları kaybetik
rabbime emanetsiniz
selam ve dua ile________

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
s a arkadaşlar bnde konu çmak istiyorum ama bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ii akşamlar

_______aleyküm selam kardeşim açmak istediginiz konu başlıgının baş tarafında yeni konu yazıyor oraya girerek konunuzu açabilirsiniz .üye kardeşlerimize yardım formu var orayada sorabilirsiniz
inşallah yardımcı olabilmişimdir
selam ve dua_______

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ALLAH razi olsun sizden.
cok guzel bir paylasimdi.
emeginize yureginize saglik.

“‘İşin bitince beni sever misin anne?’

bu soz;kelimelerin bittigi andir.:A

____rabbim sizdende razı olsun inşallah
evet çok üzücü insanın içi parçalanıyor
çok teşekkür ediyorum
selam ve dua ile_______

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm değerli kardeşim...

ALLAH razı olsun çok ama çok güzeldi. Aslında bu hikaye çalışan annelerde yaşandığı gibi çalışmayan annelerde de yaşanıyor değil mi. ne garip. Bence GÜLNİSA öğretmenimin dediği gibi zamanı iyi kullanmak önemli.

Yani çalışmasada çoğu zamanını çocuklarına ayıran anneler azaldı mı ne:):)

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamünaleyküm değerli kardeşim...

ALLAH razı olsun çok ama çok güzeldi. Aslında bu hikaye çalışan annelerde yaşandığı gibi çalışmayan annelerde de yaşanıyor değil mi. ne garip. Bence GÜLNİSA öğretmenimin dediği gibi zamanı iyi kullanmak önemli.

_______Yani çalışmasada çoğu zamanını çocuklarına ayıran anneler azaldı mı ne:):)

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

_______aleyküm selam aydın kardeşim
teşekkür ediyorum çok haklısınız bu sadece çalışan bayanların degil tv başından kalkmayan komşusu ile çay sohbetlerinden geri kalmayan günlerde vakit geçiren annelerde var çok dogru onların hiç bir gerkçeleri olmamasına ragmen ....yazık çocuklar sonra egitimden_ilgiden _sevgiden yoksun büyüyor yani artık çocuklar bizim gibi yetiştirilmiyor...
çok teşekkür ediyorum kardeşim
rabbim razı olsun
selam ve dua ile _____

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm Aminenurcum fırsat buldukça açtığın herbirisi birbirinden daha güzel
ve anlamlı konuları takip etmeye çalışıyorum Allah ebeden razı
olsun...sevgiyle yetişen bir nesil istiyoruz hayırlı cumalar...

berat05

Yönetici

‘İşin bitince beni sever misin anne?’ dedi. “Kadın, sevilmek için randevu alan çocuğuna bakarak sabaha kadar ağladı.”

bu hikaye Çalışan Bir Anne olarak gözlerimi doldurdu...
Ama şunu belirtmek isterimki akşam eve gittiğimde ilk 1 saat oğulcuma ait..sonra yemek yaparkende mutfak tezgahında oturur o kendince anlatır bende hem cevap verir hem yemek yaparım...

Anne olmak zor ve çalışan anne olmak dahada zor..
emeklerinize sağlık kardeşim.Allah(c.c.)'a emanet olunuz

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamunaleyküm Aminenurcum fırsat buldukça açtığın herbirisi birbirinden daha güzel
ve anlamlı konuları takip etmeye çalışıyorum Allah ebeden razı
olsun...sevgiyle yetişen bir nesil istiyoruz hayırlı cumalar...

______aleyküm selam meltemcigim:)çok teşekkür ediyorum
zaman ayırıp okuyorsunuz
rabbim sizdende razı olsun inşallah
inşallah sevgi_ilgi bir çocuk için çok önemli bunlar eksik olunca özgüveni olmayan sevgiyi yabancılarda arıyan çocuklar oluyor yazık...
hayırlı cumalar kardeşim
rabbimize emanet olun B)
selam ve dua ile______

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
bu hikaye Çalışan Bir Anne olarak gözlerimi doldurdu...
Ama şunu belirtmek isterimki akşam eve gittiğimde ilk 1 saat oğulcuma ait..sonra yemek yaparkende mutfak tezgahında oturur o kendince anlatır bende hem cevap verir hem yemek yaparım...

Anne olmak zor ve çalışan anne olmak dahada zor..
emeklerinize sağlık kardeşim.Allah(c.c.)'a emanet olunuz
______ ve aleyküm selam
bu sadece çalışan annelerin sorunu degil aslında ev hanımlarıda çocuklarıyla 24 saat beraberler ama kaliteli zaman geçirmiyorlar ..
siz enazından kaliteli zaman geçirmeye özen gösteriyormuşsunuz ne güzel maşallah
eminim çok güzel bir annesiniz rabbim evladınızı size bagışlasın hayırlı ömürler nasip etsin inşALLAH
HAYIRLI CUMALAR
RABBİMİZE EMANET OLUN B)
SELAM VE DUA İLE______

berat05

Yönetici
______ ve aleyküm selam
bu sadece çalışan annelerin sorunu degil aslında ev hanımlarıda çocuklarıyla 24 saat beraberler ama kaliteli zaman geçirmiyorlar ..
siz enazından kaliteli zaman geçirmeye özen gösteriyormuşsunuz ne güzel maşallah
eminim çok güzel bir annesiniz rabbim evladınızı size bagışlasın hayırlı ömürler nasip etsin inşALLAH
HAYIRLI CUMALAR
RABBİMİZE EMANET OLUN B)
SELAM VE DUA İLE______

Naçizane iyi anne olmaya çalışıyorum...tabii hatalarımızı saymazsak :(
Dediğiniz doğru önemli olan kalan zamanı iyi bir şekilde geçirebilmek...zamanı kaliteli yapabilmek
Bu güzel dualar için Allah(c.c.) razı olsun sizden ..Rabbim gönlünüze göre versin herşeyi...EN GÜZEL'E EMANETSİNİZ

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Naçizane iyi anne olmaya çalışıyorum...tabii hatalarımızı saymazsak :(
Dediğiniz doğru önemli olan kalan zamanı iyi bir şekilde geçirebilmek...zamanı kaliteli yapabilmek
Bu güzel dualar için Allah(c.c.) razı olsun sizden ..Rabbim gönlünüze göre versin herşeyi...EN GÜZEL'E EMANETSİNİZ

çok teşekkür ediyorum duanıza amin inşallah B)
EN GÜZEL'E EMANETSİNİZ

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
4569fs6gf3.jpg

islam_güneşi

Kayıtlı Kullanıcı
vallaha okurken ağladım.böylesine bir masumiyetlik karşısında çocukla çocuk olmamak içten midir?onlar bizim geleceğimiz,her şeyimiz,onlara yeteri kadar vakit ayıralım.çok güzel paylaşım.emeğinize sağlık

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Konu çok güzel bir şekilde anlatılmış. Çok etkilendim ve annesi çalışan bir çocuk olarak büyüdüğüm için belki kendimi de gördüm. Her ne kadar anneciğim bizler için didindiyse de annesini akşama kadar bekleyen çocuğun işi zor olduğu gibi annemin de bana kavuşmak için acele ettiğini biliyorum. Allah ondan razı olsun.

Bana o günleri hatırlattığınız için teşekkür ederim. Paylaşımlarınızı takip etmeye devam ediyorum, çok güzel şeyler paylaşıyorsunuz..

Selametle..

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
vallaha okurken ağladım.böylesine bir masumiyetlik karşısında çocukla çocuk olmamak içten midir?onlar bizim geleceğimiz,her şeyimiz,onlara yeteri kadar vakit ayıralım.çok güzel paylaşım.emeğinize sağlık

teşekkür ederim kardeşim .. çocukların midelerini dogurmak için gösterilen özenin bir parçasını hiç degilse ruhları içinde göstermeli anne be babalar..
selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt