Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amerikan ve israil detaylı boykot ürünleri listesi (3 Kullanıcı)

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. RABBİME şükür ki çocuklarımız bile artık bu konudan haberdar.komşumun oğlu bir şey alınacaksa önce boykot malımı değilmi ona bakıyormuş.ve yine şükür ki bu gün olmuş oly tazeliğini koruyor.
ZALİM İSRAİLE KARŞI BOYKOTA DEVAM!
SELAM VE DUA İLE........

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
boykot_israil.jpg

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim bende size katılıyorum şu alacağımız ürünleri yazarmısınız selam ve dua ile.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim bende size katılıyorum şu alacağımız ürünleri yazarmısınız selam ve dua ile.

boykot ürünlerini sürekli yazıyor kardeşim dediğinizi anlayamadım ne olduğunu belirtiseniz sevinirim inşallah bizde ona göre size yazarız
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. RABBİME şükür ki çocuklarımız bile artık bu konudan haberdar.komşumun oğlu bir şey alınacaksa önce boykot malımı değilmi ona bakıyormuş.ve yine şükür ki bu gün olmuş oly tazeliğini koruyor.
ZALİM İSRAİLE KARŞI BOYKOTA DEVAM!
SELAM VE DUA İLE........

aleykum selam degerli abimiz inşallah sizin gibi bilinçli kardeşlerimiz çogalır..
selam ve dua ile
<<B)>>

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onların birbirlerinin dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki ALLAH o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.' (Mâide Sûresi, 5:51)

G

gerçekyaşam

Esselamu aleyküm canım kardeşim ALLAHA binlerce şükür olsun ki bunların bilincindeyiz ve hiç birini almıyorum aldırmıyorum inşALLAH .. BOYKOTA DEVAM PES ETMEK YOK ALLAHIN İZNİ İLE yok olana kadar yahudi milleti ...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleyküm canım kardeşim ALLAHA binlerce şükür olsun ki bunların bilincindeyiz ve hiç birini almıyorum aldırmıyorum inşALLAH .. BOYKOTA DEVAM PES ETMEK YOK ALLAHIN İZNİ İLE yok olana kadar yahudi milleti ...

aleykum selam kardeşim rabbim sizin gibi bilinçli kardeşlerimizden razı olsun
selam ve dua ile
<<B)>>

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Cola Gazeteleri:Zaman ve Yeni Şafak! [/COLOR][/FONT]Zaman ve Yeni Şafak Gazeteleri dünkü sayılarının arka kapağında şok bir reklama yer verdi.Hemde Tam Sayfa.
21/04/2009
1955.jpg
Özellikle İsrail’in Gazze saldırısından sonra ülkemizde de büyük yankı bulan İsrail’e destek veren firmalara karşı boykot kampanyasından sonra dün muhafazakâr çevreleri şok eden bir gelişme yaşandı.
Zaman zaman yaptıkları yayınlarla Coca Cola`nın arkasında İsrail`in olduğunu ve Coca Cola`ya verilen paranın Filistinlilere mermi olarak döndüğünü savunan bu iki muhafazakar ! gazete, tam sayfa Coca Cola reklamı yayınladı.
Muhafazakar çevrelere yakınlığı ile bilinen Zaman ve Yeni Şafak Gazeteleri bugünkü sayılarının (18 Nisan 2009) arka yüzünde tam sayfa olarak COCA COLA reklamı yayınladı. Reklamın sloganı olarak belirlenen “mutluluğa kapak aç” cümlesinin büyük puntolarla yazıldığı reklamda COCA COLA’nın satışlarının düşmesini önlemek için propaganda içerikli birçok cümle de reklam metni içinde kullanıldı.
Özellikle muhafazakar çevrelerde büyük tepki toplayan ve İsrail’le ilişkileri sürekli konuşulan COCA COLA reklamının İsrail’in Gazze katliamı döneminde Filistin’e yardım kampanyalarında birçok yayın yapan Zaman ve Yeni Şafak gibi bir gazetelerde yayınlanması halkta ve hatta kendi okuyucuları arasında tepki ve şaşkınlıkla karşılandı.
Kaynak: Ajans7/24

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsunn kardeşimm

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
'(Ha israil ha abd birbirinin dostu) malları Müslümana HARAM'dır!!' Prof. Dr. Vehbi ZUHAYLİ

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
TÜM iSLAM ALEMİNE DUYURU!

"Mü'minler birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta ve birbirlerini korumakta bir vücuda benzerler. Vücudun bir uzvu hasta olduğu zaman, diğer uzuvlar da bu sebeple uykusuzluğa ve ateşli hastalığa tutulurlar." (Hadis)

EY MÜSLÜMANLAR! BU HADISI ŞERİFİ OKUDUGUNUZDA RAHAT OLABILIYORMUSUNUZ?

ELLERİNİZDEN HİÇBİRŞEY GELMESE BİLE! BOYKOT EDİN!!

TÜM İSLAM ALEMİNİ BOYKOTA ÇAĞIRIYORUZ!

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Katil İsrail, katil Amerika!
Bunlarla ortak hareket eden katil ülkeler ve katil işbirlikçiler!
Bunların mallarını ithal eden ithalatçilar, bunların mallarını satan tüccarlar, bunların mallarını pazarlayan pazarlamacılar, bunların mallarını ecnebi hayranlığı içinde satın alan tüketiciler!
Bu cinayetlerde acaba payınız ne kadar, hiç hesabını yaptınız mı?
HALA MI UTANMAZ ,HALAMI USLANMAZ,İBRET ALMAZ BİR ÜMMET OLDUK BİZLER
İŞTE IRAK, FİLİSTİN, AFGANİSTAN, SOMALİ ,ÇEÇENİSTAN ,DARFUR ......VE DÜNYANIN DÖRT BUCAĞI....
ONLARIN ELLERİ YAKAMIZDA OLACAK, HESABINI VEREBİLECEKMİYİZ?...
AĞLAYALIM, GÖZYAŞLARIMIZI DÖKELİM. ÇÜNKÜ, EN AZINDAN AĞLAMAK VAKTİ BU AN
AMA O BACILARIMIZIN YAŞADIKLARINA AĞLADIĞIMIZ KADAR , KENDİ YAKAMIZA ONLARIN HESAP SORAN ELLERİ YAPIŞTIĞI AN UTANCIMIZDAN “ALLAHIM, CEHENNEMİN NEREDEYSE GÖSTER GİREYİM YETERKİ BİTSİN BU AZAB” DİYECEK KADAR PİŞMAN OLACAĞIMIZ O DEHŞET ANI İÇİN AĞLAMALIYIZ...
EĞER GENE DE AĞLAYAMIYORSAK BİTMİŞİZDİR, TÜKENMİŞİZDİR ARTIK….

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Katil İsrail, katil Amerika!
Bunlarla ortak hareket eden katil ülkeler ve katil işbirlikçiler!
Bunların mallarını ithal eden ithalatçilar, bunların mallarını satan tüccarlar, bunların mallarını pazarlayan pazarlamacılar, bunların mallarını ecnebi hayranlığı içinde satın alan tüketiciler!
Bu cinayetlerde acaba payınız ne kadar, hiç hesabını yaptınız mı?
HALA MI UTANMAZ ,HALAMI USLANMAZ,İBRET ALMAZ BİR ÜMMET OLDUK BİZLER
İŞTE IRAK, FİLİSTİN, AFGANİSTAN, SOMALİ ,ÇEÇENİSTAN ,DARFUR ......VE DÜNYANIN DÖRT BUCAĞI....
ONLARIN ELLERİ YAKAMIZDA OLACAK, HESABINI VEREBİLECEKMİYİZ?...
AĞLAYALIM, GÖZYAŞLARIMIZI DÖKELİM. ÇÜNKÜ, EN AZINDAN AĞLAMAK VAKTİ BU AN
AMA O BACILARIMIZIN YAŞADIKLARINA AĞLADIĞIMIZ KADAR , KENDİ YAKAMIZA ONLARIN HESAP SORAN ELLERİ YAPIŞTIĞI AN UTANCIMIZDAN “ALLAHIM, CEHENNEMİN NEREDEYSE GÖSTER GİREYİM YETERKİ BİTSİN BU AZAB” DİYECEK KADAR PİŞMAN OLACAĞIMIZ O DEHŞET ANI İÇİN AĞLAMALIYIZ...
EĞER GENE DE AĞLAYAMIYORSAK BİTMİŞİZDİR, TÜKENMİŞİZDİR ARTIK….

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
TÜM iSLAM ALEMİNE DUYURU!

"Mü'minler birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta ve birbirlerini korumakta bir vücuda benzerler. Vücudun bir uzvu hasta olduğu zaman, diğer uzuvlar da bu sebeple uykusuzluğa ve ateşli hastalığa tutulurlar." (Hadis)

EY MÜSLÜMANLAR! BU HADISI ŞERİFİ OKUDUGUNUZDA RAHAT OLABILIYORMUSUNUZ?

ELLERİNİZDEN HİÇBİRŞEY GELMESE BİLE! BOYKOT EDİN!!

TÜM İSLAM ALEMİNİ BOYKOTA ÇAĞIRIYORUZ!

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
hala mı utanmaz ,halamı uslanmaz,ibret almaz bir ümmet olduk bizler
işte ırak, filistin, afganistan, somali ,çeçenistan ,darfur ......ve dünyanın dört bucağı....sen hala sevinmekten mi bahsediyorsun oralarda kardeşlerine türlü türlü işkenceler yapılırken sen rahat uyayabiliyormusun vallahi ben uyuyamıyorum yiyemiyorum gülemiyorum sevinmek benden uzak..​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt