Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (2 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
emeğinize sağlık kardeşim gerçekten güzel olmuş.fotoğraf çekmek için bizde yola çıkacağız aslında hem gezi hem güzel vakit geçirmek adına nasip olursa burada paylaşacağım.selametle kalın katkı ve resimler için t.ederim.çok güzeller sağ olasınız kardeşim.

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
ey_mukaddes_kitap_ey_ezeli_nur_ey_iklimi_ziya_etrafi_huzur_son_demde_kere_olur_geliver_isik_karanligi_bogarken-1575.jpg

bunu birazcık sizden kopya çektim ama :) kaan kardeşim güzel olmuş ama degilmi :D

Cok Güzel Olmus Abla Ellerinize Saglik... Amatörce Degil Profesyonelce :G

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Cok Güzel Olmus Abla Ellerinize Saglik... Amatörce Degil Profesyonelce :G

güzel kardeşim teşekkür ederim kaan bey kardeşim sagolusun onun verdigi programla yaptım ee birazda kopya çektim ;) kendilerinden
ben sana fotografçılıkla ilgili dergi önerebilirmisin .veya net üzerinden takip edecegim bir site...aslında buralarda bulabilirsem kursa gitmek istiyorum ...
kaan kardeşim sizinde önerebileceginiz .. kaynaklar varsa şimdiden teşekkür ederim....muhabbetle baki selamlar...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamunaleykum kaan abim resimler cok guzelde bisey sorucam burasi trabzondaki uzungolmu???? bende boyle bir resim cektim cok benziyo oraya ama cok guzel bir yer bence herkesin gormedi lazim selam ve dua ile...:) :):a26:

hüzünlü gürbet kardeşim evet orası uzungöl...diger resimlerde ayder yaylasıda var rizenin evet çok haklısınız 1 ay kadar önce oradaydım en kısa zamanda inşaALLAH nasip olursa tekrar gitmek istiyorum...baki selamlar kardeşim

oznuragan

Kayıtlı Kullanıcı
s.a çok güzel paylaşımlar Allah razı olsun.bende sizlerle balıklıgöl resimlerini paylaşmak istiyordum yalnız resimleri yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.resimleri beğeneceksiniz inşallah.eski urfa balıklıgöl resimleri olacak.selam ve dua ile...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.sağ olasınız.aşağıdaki verdiğim adresten faydalanabilirsiniz.hayırlı amaçlar için kullanmanız duası ve ümidi ile.selametle kalın.

http://forum.islamiyet.gen.tr/tanisma-kosesi/56947-yardim-resim-yukleme.html

s.a çok güzel paylaşımlar Allah razı olsun.bende sizlerle balıklıgöl resimlerini paylaşmak istiyordum yalnız resimleri yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.resimleri beğeneceksiniz inşallah.eski urfa balıklıgöl resimleri olacak.selam ve dua ile...

hayatısev

Kayıtlı Kullanıcı
dsc02519bt8.jpg

Allah ım oldu Hamdolsun resim gönderebiliyorum :a09:

Delete ve kaan kardeşe çok teşekkürler

Burası da İskenderun

hayırlı geceler

Kaan Erdem

Yönetici
emeğinize sağlık.selametle kalın kardeşim.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm değerli abaim bende ne zamandır resim eklemek istiyorum bu foruma ama her defasında hata oluştu diyor...ne yapabilirim......

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
bilgisayardan dosyayı yüklediğim zaman oluşuyor.yüklemiyo hata oluştu diyor.

Kaan Erdem

Yönetici
resmi masaüstüne alın kardeşim.
ImageShack® - Image Hosting
bu adrese girin
göz at ile masa üstünden resmi alın.
resize image kısmına 800*600 getirin yada farklı boyut olabilir.
host it'e basın.
Include details olan kutucuk altındaki linkin tamamını kopyalayım konun cevap kısmına yapıştırın.bu adımları izler isen sorun çıkmamalı daha farklı bir sebe var ise bilgim yok.selametle kalın kardeşim.

bilgisayardan dosyayı yüklediğim zaman oluşuyor.yüklemiyo hata oluştu diyor.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt