Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
75nb6.jpg

Zindanda_Mahkum

Kayıtlı Kullanıcı
ben kayserılı degılım abı :) istanbulda dogdum kayserıde 10 yasına kadar buyudum sonra tekrar istanbula geldım :D
9 senedırde burdayız ışte :) istanbulluda degilim :) her sene gıderım kayserıye ama pek memleketimi bılmem :)
Dereköy ve yahyalılı o kadar çok arkadaşım varki şivesini kaptım :D Kayseriyede gittim gezmeye çok güzel yer kale vardı orda ,sivas caddesi aklıma gelmeyen bu sürü yeri gezmiştim orda :)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Dereköy ve yahyalılı o kadar çok arkadaşım varki şivesini kaptım :D Kayseriyede gittim gezmeye çok güzel yer kale vardı orda ,sivas caddesi aklıma gelmeyen bu sürü yeri gezmiştim orda :)

ewet çok guzel bır sehır ama ben genelde koyde kalırım :)
oraya gittigimde konuşmam okadar degişiyokı bazen ben bıle guluyorum kelımelerıme :D

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
79cum.jpg

79cvr.jpg

79cyb.jpg

bu resımlerı hep dagın ustunden cektım :D çok guzel cıkarım :D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt