Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
:G
Ellerine saglik arkadasim...

URL=http://img686.imageshack.us/i/img2198i.jpg/]
img2198i.jpg
[/URL]

Kaan Erdem

Yönetici
07 NİSAN 2010 ÇARŞAMBA

Yeni Skor Sonucumuz;

Mihriban Ablamız 6
Kaan 4
ferahhfeza kardeşimiz 3

Destek ve ilgilerinden dolayı tüm katılımcı,gözlemci kardeşlerimize teşekkür ederiz.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
evet açıldı resim ..

çok güzel gerçekten .. bir eklediniz pir eklediniz sanıyorum

maşaALLAH devamınını bekleriz o zaman ,,

emeginize saglık

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah yusuf kardeşim..bole tefekkür etdirici resimleri seviyorum...Allah razı olsun tefekkur etmemizi sagladin...

Andolsun ki onlara, "Gökten su indirip, onunla ölümünün ardından yeryüzünü canlandıran kimdir?" diye sorsan, mutlaka, "Allah " derler. De ki: (Öyleyse) hamd de Allah'a mahsustur. Fakat çokları akıllarını kullanmazlar. (ankebut 63)

ferahfeza kardeşim sizin redim de çok guzel sanırım renklerde oynanılmş azcık...yoksa dogal hali bumu...ben de resmin uzerinde yani renklerde oynamayi severim...HD kalitesi :)...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
maşallah yusuf kardeşim..bole tefekkür etdirici resimleri seviyorum...Allah razı olsun tefekkur etmemizi sagladin...

Andolsun ki onlara, "Gökten su indirip, onunla ölümünün ardından yeryüzünü canlandıran kimdir?" diye sorsan, mutlaka, "Allah " derler. De ki: (Öyleyse) hamd de Allah'a mahsustur. Fakat çokları akıllarını kullanmazlar. (ankebut 63)

ferahfeza kardeşim sizin redim de çok guzel sanırım renklerde oynanılmş azcık...yoksa dogal hali bumu...ben de resmin uzerinde yani renklerde oynamayi severim...HD kalitesi :)...

evet kardeşim birazoynadık ..

yeni bir program keşfettim ama henüz deneme imkanım olmadı

'photomatix' siz biliyorsunuzdur mutlaka süper görüntüler çıkıyor...
HDR fotoğraflar ..

varmı bu tarz denemeleriniz... ?

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim birazoynadık ..

yeni bir program keşfettim ama henüz deneme imkanım olmadı

'photomatix' siz biliyorsunuzdur mutlaka süper görüntüler çıkıyor...
HDR fotoğraflar ..

varmı bu tarz denemeleriniz... ?

hmm yok ben cahilim...ben sadece PS de action"lar vasitası ile oynuyordum...bu dediginiz programı bulup indirmege çalışayım...

benim daha önce paylaştığım tum resimlerle renklerde koyulaştırma ettim...zaten bildgim başka bir şey yok...

bu onerdiginiz programın linki sizde varsa, bilgisayar programları başlığında paylıaşırsanız guzel olur...ben gene de ariyim..

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
hmm yok ben cahilim...ben sadece PS de action"lar vasitası ile oynuyordum...bu dediginiz programı bulup indirmege çalışayım...

benim daha önce paylaştığım tum resimlerle renklerde koyulaştırma ettim...zaten bildgim başka bir şey yok...

bu onerdiginiz programın linki sizde varsa, bilgisayar programları başlığında paylıaşırsanız guzel olur...ben gene de ariyim..

google amcaya sorun o size uygun bir link verir .. zira ben kurdugumdan fazla memnun degilim ..

yada beceremedim bilemiyorum ..

artık siz iyice ögrenir bana anlatırsınız ; )

ben picasa ve photospace ile resimler üzerinde oynama yapabiliyorum .. photoımpact de kurmuştum .. biraz karışık geldi ama yapabilirseniz o programda çok güzel .. efekt vs verilebiliniyor resimlere

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
tripotla ayrı ayrı üç resim çekmek gerekiyor normalde bu bu programla .. ben farklı bir yol denedim. .
aynı resmi picasa ile üç farklı şekilde kayıt ettim ..

işte kiminde ışık ayarı fazla kiminde gölge kiminde keskinlik . .sonra programla birleştirdim ..

fakat .. pc de resimleri nereye kayıt etti onu bulamıyorum ..bu sebeble indirdigim programdan memnun kalmadım ...

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
tripotla ayrı ayrı üç resim çekmek gerekiyor normalde bu bu programla .. ben farklı bir yol denedim. .
aynı resmi picasa ile üç farklı şekilde kayıt ettim ..

işte kiminde ışık ayarı fazla kiminde gölge kiminde keskinlik . .sonra programla birleştirdim ..

fakat .. pc de resimleri nereye kayıt etti onu bulamıyorum ..bu sebeble indirdigim programdan memnun kalmadım ...

anlattıklarınızdan hiç bir şey anlamadım... :)...

ama resimleri şuraya kayit ediyor sanirim

C:\Documents and Settings\----l\Мои документы\PhotomatixConversions01

programı kurdum ama neyi kurcaladysam ondan da bir şey anlamadım...ben gene de PS kullanayim...zaten bu ara resim çekmiyorum...

Kaan Erdem

Yönetici
07 NİSAN 2010 ÇARŞAMBA

Yeni Skor Sonucumuz;

Mihriban Ablamız 6
Kaan 4
ferahhfeza kardeşimiz 3
_YUSUF_ 1

Destek ve ilgilerinden dolayı tüm katılımcı,gözlemci kardeşlerimize teşekkür ederiz.

Kaan Erdem

Yönetici
09 TEMMUZ 2010 CUMA

YARIŞMA SONUCUMUZ;

Mihriban Ablamız 06 Skor ile açık ara galibiyetini ilan etmiştir.
Başarılar dileriz..........

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
Niye bittiki yarismamiz,bende yeni resimler eklenmistir belki diye geldim ama,
neyse hayirlisi olsun bakalim...

09 TEMMUZ 2010 CUMA

YARIŞMA SONUCUMUZ;

Mihriban Ablamız 06 Skor ile açık ara galibiyetini ilan etmiştir.
Başarılar dileriz..........

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
Ben tesekkur ederim kardesim : )
ferahhfeza kardesimiz biraz dinlenmeye çekildiler,bir muddet net ortamindan uzaklasmaya karar verdi, hakkinda hayirlisi olsun insaAllah.

Ne kadar hoş bir resim uğur böceği gibi:a15::a04:
:T mihriban abla

Bu arada ferahhfeza ablam nerelerde?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt