Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel burası neresi acaba?

Allah rasulunun ehli beytinden olan ve torunlarından olan İmam Rıza (ra) nın kabrinin bulundugu yer...İranın Meşhed şehri...günümüz şiiler o kabri mescid haline getirmiş olsalar ve orayı putlaştırmış olmalarımna ragmen... benyolum düştügü için temiz bir yer oldugu için vakit namazını kıldım...açıklmamadakı amac kabirlerin mescid haline getirlmemesi ve onların ziyaret edilmemeleri...ama çok güzel bir yer...Allah rasulunun torununu ehli beytini sevmek çok güzel

HZ. İmam Ali
Hz. İmam Hasan
Hz. İmam Hüseyin
Hz. İmam Zeynel Abidin
Hz. İmam Muhammed Bakır
Hz. İmam Cafer'üs Sadık
Hz. İmam Musa-i Kazım
Hz. İmam Aliyy'ür Rıza
Hz. İmam Muhammed Taki
Hz. İmam Aliyy'ün Naki
Hz. İmam Hasan'ül Askeri

MEVA_İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
grnt028u.jpg

Evin balkonundan çektiğim güzel bir görüntü burası rizenin bir köyü

MEVA_İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah çok güzelmiş manzara...evin bolkonundan aşağı inip, elinizde makine ve ya telefon baya bole guzel resimler de çeke bilirsiniz...yemyeşil çook güzel..

öncelikle Teşekkür ederim beyendiğiniz için tatil için tavsiye ederim rizenin heryeri böyle yeşillik ferah tertemiz hangi yöne baksanız böyle yeşillik

MEVA_İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
evin balkonuna bak mis gibi kokuyu alıyorum sanki. orda olmak isterdim doğrusu benim manzara karşı apartman beton yığını hiç balkonda oturmam.

böyle bir yerde oturmanız inş birgün nasip olur size gelin yazın götüreyim sizi :a35:evin balkonundan içeriye bile girmek istemiyor insan bir diğer tarafından karadenizi görüyorsun doğa harıkası olan bir yer

Kaan Erdem

Yönetici
Değerli Mihriman ablamızın meyva resimlerine istinaden fikir (ç)alıntılığı ile esinlenerek Nispet olsun düşüncesi ile oluşturulmuştur.

Değerli ablamıza duyurulur.(umarım ablamız bu sayfayı görürsünüzde mesajımız gümbürtüye gitmez.):a24::a04:

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
Değerli Mihriman ablamızın meyva resimlerine istinaden fikir (ç)alıntılığı ile esinlenerek Nispet olsun düşüncesi ile oluşturulmuştur.

Değerli ablamıza duyurulur.(umarım ablamız bu sayfayı görürsünüzde mesajımız gümbürtüye gitmez.):a24::a04:

:K :K
çok çok guzeldi Kaan bey kardesim;

sizden degisik bir resim bekliyordum ama!!! bu aklima hiç gelmezdi:a24:
artik bunun uzerine ben nasil resim eklerim :a36:
çok dusunmem lazim sizi geçebilmem için...
gerçekten gulmeme vesile oldunuz,Rabb'imde sizi her daim guldursun insaAllah...

Kaan Erdem

Yönetici
Beyenmenize sevindim ablamız;

Artık tatlı bir rekabet ve yarış içerisindeyiz unutmayınız..!Ben kolları sıvadım fikir peşindeyim.Haydi kolay gelsin ablamız.:a04:

:K :K
çok çok guzeldi Kaan bey kardesim;

sizden degisik bir resim bekliyordum ama!!! bu aklima hiç gelmezdi:a24:
artik bunun uzerine ben nasil resim eklerim :a36:
çok dusunmem lazim sizi geçebilmem için...
gerçekten gulmeme vesile oldunuz,Rabb'imde sizi her daim guldursun insaAllah...

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
Tamamdir degerli kardesim ; )
daha onceden hazirlanmis bir kaç kare var onlari gozden geçirmeye basliyorum,
sizede kolay gelsin...

Beyenmenize sevindim ablamız;

Artık tatlı bir rekabet ve yarış içerisindeyiz unutmayınız..!Ben kolları sıvadım fikir peşindeyim.Haydi kolay gelsin ablamız.:a04:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt