Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
photo20083048tw2.jpg

[/QUOTE]
NEDEN BURALARA BAHAR BU KADAR GÜZEL GELMİYOR YA:a33:

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
güzel

bekleseydiniz birde koşarken çekseydiniz .. daha güzel olurdu..

emeginize saglık ... devamını bekliyoruz .. farklı kareler ..

yok o yuksek bir yerdeydi..ve olece durmuştu poz verir gibi...koşsa çekemezdim...

bu resimde ay ve yıldızları PS de yaptım..aslında çekerken tam aynı yerde ay vardı ama belirgin degildi..

Kaan Erdem

Yönetici
Merakımdan soruyorum azerbaycanlı kardeşim bu kareler sizin çekimleriniz mi?

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Merakımdan soruyorum azerbaycanlı kardeşim bu kareler sizin çekimleriniz mi?

evet abi çekimlerin hepsi bana ait...bazılarında zamanını bile yazdım köşesine...gül çiçek resimleri zaten bahçde çektim..digerleri İran da ve ya Bakude çektim...

soru sanki bir az şey olmuş profesyonel çekim gibi sanki, acaba sahiden ben mi çekmişim gibi :)...

Allah ın iznile hepsi bana ait...

Kaan Erdem

Yönetici
Evet kardeşim,acaba bu kareler bu kardeşe mi ait diye çelişkide kaldım zan'da meyil olmadan sorayım dedim.Gerçekten güzel kareler emeğine sağlık.Devamını bekleriz.

Selam ve yürekten samimi dua'larımla selametle kalınız,hayırlı ve bereketli geceler dilerim kardeşim.

evet abi çekimlerin hepsi bana ait...bazılarında zamanını bile yazdım köşesine...gül çiçek resimleri zaten bahçde çektim..digerleri İran da ve ya Bakude çektim...

soru sanki bir az şey olmuş profesyonel çekim gibi sanki, acaba sahiden ben mi çekmişim gibi :)...

Allah ın iznile hepsi bana ait...

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Evet kardeşim,acaba bu kareler bu kardeşe mi ait diye çelişkide kaldım zan'da meyil olmadan sorayım dedim.Gerçekten güzel kareler emeğine sağlık.Devamını bekleriz.

Selam ve yürekten samimi dua'larımla selametle kalınız,hayırlı ve bereketli geceler dilerim kardeşim.

Allah sizden razı olsun...inşallah gene ilham gelir de gene resim çekerim...bu paylaştıklarım once çektiklerim

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı

Bunlarda benim cep telefonumdan çektiğim resimler

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah güzel resimler...fotograf makineniz olsa kim bilir nice güzellerini çekersiniz...devamını da bekleriz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt