Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

YaVekil

Kayıtlı Kullanıcı
Hepsi çok güzel, ellerinize, emeğinize sağlık.

erzcn_24

Kayıtlı Kullanıcı
Resimler cok güzel bende katkıda bulunacam ama Bilgisayarın Usb girişleri bozuldu :)) O yÜzden ekliyemiyorum ...

Kaan Erdem

Yönetici

progress.gif

_YUSUF_

Yönetici

Dün gece çektim :):):)

(nasadan çalıntı çaktırma:) )

Kaan Erdem

Yönetici
Kural ihlali yaptığınızı belirtmek isterim kardeşimiz,ve bir çok kardeşimize içeriğimizdeki istekler açısından kötü örnek olduğunuzuda buradan söylemek isteriz.

Saygılarımla,bilgilerinize.

Not-Daha dikkatli olmaz iseniz hakkınızda işlem yapılacağınıda açık beyan belirtmek isteriz.:a02::a45::a24::a04:

Dün akşam çektimde güzel olmuş mu? :a35::a35:

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
Evet ablamız,sanırım bol soğanlı yahni olmuştur:a04:Bende ısıtıp ısıtıp eskileri sunuyorum arada bir ama sizlerin bu denli dikkatli olabileceğinizi düşünmemiştim.:a03:

aaaaa resim eskimiydi :a24:
bende yeni pozudur limonun demistim...dediginiz gibi yahni olabilecegi hiç aklima gelmedi...

Kaan Erdem

Yönetici
Evet ablamız son durumu muhtemelen böyledir.Diğer konuya yazmıştım sanırım görmediniz bloğunuzu ziyaret ettik göze,gönle mideye hitap ediyor emeğinize sağlık olsun.

Kolay gelsin ablamız.

aaaaa resim eskimiydi :a24:
bende yeni pozudur limonun demistim...dediginiz gibi yahni olabilecegi hiç aklima gelmedi...

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
Evet ablamız son durumu muhtemelen böyledir.Diğer konuya yazmıştım sanırım görmediniz bloğunuzu ziyaret ettik göze,gönle mideye hitap ediyor emeğinize sağlık olsun.

Kolay gelsin ablamız.

Görmedim kusura bakmayin degerli kardesim,
ziyaretiniz için çok tesekkur ederim,blogum daha yeni sayilir,yavas yavas tariflerimiz çogalacak insaAllah,
artik tariflerimizi deneyip,sonuçlari bildirirsiniz :D

Kaan Erdem

Yönetici
İnşaALLAH ablamız,sanırım en çok eşim tarafından takip edilip tadınada şahsım tarafından bakılıp değerlendirmeye tabi tutulacak sonrasında sizide haberdar edeceğiz gibi gözüküyor.

Tekrardan emeğinize sağlık olsun ablamız,selametle kalınız.

Görmedim kusura bakmayin degerli kardesim,
ziyaretiniz için çok tesekkur ederim,blogum daha yeni sayilir,yavas yavas tariflerimiz çogalacak insaAllah,
artik tariflerimizi deneyip,sonuçlari bildirirsiniz :D

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
İnşaALLAH ablamız,sanırım en çok eşim tarafından takip edilip tadınada şahsım tarafından bakılıp değerlendirmeye tabi tutulacak sonrasında sizide haberdar edeceğiz gibi gözüküyor.

Tekrardan emeğinize sağlık olsun ablamız,selametle kalınız.

Tesekkur ederim Kaan bey kardesim,
bu arada sizin bayram tebrigi konunuzdaki yaziyi vede resimi (ç)alaraktan blogumda yayinladim hakkinizi helal edin,
hayirli nurlu geceler,selametle kaliniz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt