Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

erzcn_24

Kayıtlı Kullanıcı
Aminenur Kardeşim Ben de Foto meraklıyısımdır...Cektiğin makinenin markasını yazarmısın...KaÇ Mp ...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Aminenur Kardeşim Ben de Foto meraklıyısımdır...Cektiğin makinenin markasını yazarmısın...KaÇ Mp ...

öylemi ne güzel.. : )
makine hemen elimin altında ..üzerinde ne yazıyorsa aynen aktarıyım ..
zira hiç anlamıyorum.. sadece deklanşöre dokunmayı biliyorum sanırım ....

canon
6,0 mega pıxsel 12x optikal zoom
yanlız sizde dikkat etmişseniz . eklediklerime çözünürlük ayarı düşükken çekmişim .. malesef görüntü kalitelerinde biraz problem oldu ..

selam ve dua ile kardeşim ..

erzcn_24

Kayıtlı Kullanıcı
Goruntu fena değil ...Makine gayet iyi ..12 optik zoom güzel...Bende ki Nikon Coolpix serisi ...Bu cihazlarda Ya canon ya Nikon Dikkat edersen Tüm Profesyonel Çalışanlar ikisinden birini tercih eder...Bundan sonra bende ara sıra atarım foto....

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Goruntu fena değil ...Makine gayet iyi ..12 optik zoom güzel...Bende ki Nikon Coolpix serisi ...Bu cihazlarda Ya canon ya Nikon Dikkat edersen Tüm Profesyonel Çalışanlar ikisinden birini tercih eder...Bundan sonra bende ara sıra atarım foto....

inşaALLAH kardeşim...
gece çekimi güzel olmuyor .. hatta hiç olmuyor yada oluyor ben beceremiyorum ..: )..
o yüzden degiştirmeyi düşünüyorum makineyi araştırıyoruz bu aralar .. ..

hayırlı günler kardeşim ...

Kaan Erdem

Yönetici
Emeğinize sağlık olsun kardeşim,ben çok uzun ara verdim en kısa zamanda nasipse yeni kare'ler ile katılımı gerçekleştireceğim.

Selametle kalınız.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt