Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
iekler2007su7.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
Değerli ablamız ''muhteşem'' bir resim.Şimdi oturduğum yerden kalkıp bahçe'ye çıkıp ne çeksem diye telaş yaptım.

En kısa zamanda bu resime yakın bir kare yakalayıp ekleyeceğim nasipse.Emeğinize sağlık olsun.

NUR__

Kayıtlı Kullanıcı
ben neden resim gönderemiyorum :a33:

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Medine mineveride iki tane yaslI hacIlarImIz ,tabiii mûsade istedim ve resimlerini çektim.Ne tatlIlar demi.
1020491xr1.jpg
[/URL] [/IMG]

elif_inan

Kayıtlı Kullanıcı
maharet gerçekten makinede diyorum ben inşeallah bende en yakın zamanda profosyonel bir makine alırım çok istiyorum çok seviyorum resim çekmeyi yaşanılan anları resimlemeyi gerçekten resimler photosopta oynanmış gibi çekenlerin ellerine gönüllerine sağlık Allah Razı olsun...

tamer gez

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirahmanirahim allahın selamı üzerinizde olsun kardeşlerim buvahşete karşı birlik ve beraberlik zamanı gelmedimi gidip bizde allah yolunda savaşalım elimiz kolumuz bağlı böyle beklemek olurmu mademki biliyoruz ölüm var böyle yaşamaktanasaallahyolunda ölmek en güzeli

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirahmanirahim allahın selamı üzerinizde olsun kardeşlerim buvahşete karşı birlik ve beraberlik zamanı gelmedimi gidip bizde allah yolunda savaşalım elimiz kolumuz bağlı böyle beklemek olurmu mademki biliyoruz ölüm var böyle yaşamaktanasaallahyolunda ölmek en güzeli

Sevgili Kardesim elbette bunlara seyirci kalmak istemeyiz lakin nereye ve nerede toplanipta nassIl gidecegiz Seni iyi anlIyorum lakin bize bir lider lagzIM Bir komutan lagzIm Hadi gidelim ama nereye kadar gidecegiz ALLAH filistinli Din Kardeslerimizin Yar ve yardImcIsI olsun su Anda dua etmekten Baska bir sey gelmiyor elimizden Bu çagrIn için Tesekkûr eder ALLAHA emanet olmanI niyaz ederim.

Kaan Erdem

Yönetici
Selamünaleyküm değerli kardeşim Ravzadakinurunkölesi;

Her iki resimde gerçekten güzel emeğinize,yüreğinize sağlık olsun,siyah beyaz olan daha farklı göze,gönle hoş geliyor.

Devamını bekliyoruz,selametle kalınız kardeşim.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm değerli kardeşim Ravzadakinurunkölesi;

Her iki resimde gerçekten güzel emeğinize,yüreğinize sağlık olsun,siyah beyaz olan daha farklı göze,gönle hoş geliyor.

Devamını bekliyoruz,selametle kalınız kardeşim.

Aleyküm Selam,
Resim çekmeyi gerçekten bilen ve zevk sahibi olduğunuza inandığım birisi olarak çekimlerime sunudğunuz cümleler beni mutlu etti.
Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum,sevdiğim sürece de devam ederim inşallah...
Dualarınıza duacıyım..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt