Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
Alış veriş merkezinde ramazan etkinliği adı altında yapılan aktivitelerden biri.selametle kalınız.(ablamın oğlu berkay)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

kaan kardeşim bu kardeşimizin maşaALLAH ne kadar etkili bakışları var öyle sanki monitörden dışarı çıkacak .. zeki birine benziyor..boş bakmıyor.. hani derlerya bakışlarından ışık çıkıyor..ışık saçıyor.. maşaALLAH.. subhanALLAH...

selam ve dua ile kardeşim ..

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
URL=http://imageshack.us]
p5080366qt1.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
amin kardeşim.Aslında resimde biraz enteresan görüntü oldu mevlama şükür hani derler ya biblo gibi aynı öyle güzel bir çocuk.Ama inanılmaz yaramaz hiperaktif çok zekiler.Çok akıllı bir çocuk mevlam nasip ederse hayırlı bir evlat olur inşaALLAH.

Dediğim gibi çok yaramazlar çok fotoğrafını çektim ama yerinde durmuyor ki güzel kareler yakalıyım...

sizinde eklentileriniz çok güzel.Emeğinize sağlık olsun.

kaan kardeşim bu kardeşimizin maşaALLAH ne kadar etkili bakışları var öyle sanki monitörden dışarı çıkacak .. zeki birine benziyor..boş bakmıyor.. hani derlerya bakışlarından ışık çıkıyor..ışık saçıyor.. maşaALLAH.. subhanALLAH...

selam ve dua ile kardeşim ..

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
amin kardeşim.Aslında resimde biraz enteresan görüntü oldu mevlama şükür hani derler ya biblo gibi aynı öyle güzel bir çocuk.Ama inanılmaz yaramaz hiperaktif çok zekiler.Çok akıllı bir çocuk mevlam nasip ederse hayırlı bir evlat olur inşaALLAH.

Dediğim gibi çok yaramazlar çok fotoğrafını çektim ama yerinde durmuyor ki güzel kareler yakalıyım...

sizinde eklentileriniz çok güzel.Emeğinize sağlık olsun.

teşekkür ederim kardeşim aslında dilimin ucuna geldi birazcıkta afacan gibi bakıyor diyecektim vaz geçtim.. zaten zeki çocuklar yaramaz olur derler iyidir yaramaz olması ;) rabbim annesine babasına bagışlasın inşaALLAH şu mübarek günde nasip oldu dua etmemiz rabbim hayırlı bir kul hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin yolu açık olsun kardeşimim ..(amin)

hayırlı nurlu geceler kardeşim
selam ve dua ile

Kaan Erdem

Yönetici
:a16:sayın mihriban ablamız resim ''şaka'' gibi...gerçekten güzel emeğinize sağlık olsun...:a04:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt