Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allahın rahmeti bereketi tüm müslümanların üzerine olsun (1 Kullanıcı)

gözyaşı14

Kayıtlı Kullanıcı
Ben siteye yeni üye oldum,gerçekten çok güzel paylaşımlar var,hepsindede ayrı ayrı alınacak dersler var. Insanoğlu ne kadar biliyorum desede hiç birşey bilmiyor.her paylaşımda ayrı güzellikler var.rabbim onları tam manasıyla anlamak ihsan etsin inş.ama bir tek sorunum var daha hiç bir katılımcı ile tanışamadım benmi bilmiyorum diye düşünüyorum,yardımcı olacak birisi var mı ! şimdiden allah razı olsun . Allah hepimize iyilikler güzellikler versin inş. Allaha emanet olun

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım kardeşim.
Hayırlı paylaşımlar diliyorum.selametle kalın.

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Ben siteye yeni üye oldum,gerçekten çok güzel paylaşımlar var,hepsindede ayrı ayrı alınacak dersler var. Insanoğlu ne kadar biliyorum desede hiç birşey bilmiyor.her paylaşımda ayrı güzellikler var.rabbim onları tam manasıyla anlamak ihsan etsin inş.ama bir tek sorunum var daha hiç bir katılımcı ile tanışamadım benmi bilmiyorum diye düşünüyorum,yardımcı olacak birisi var mı ! şimdiden allah razı olsun . Allah hepimize iyilikler güzellikler versin inş. Allaha emanet olun

Ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu;

Değerli kardeşim üyeliğiniz hayırlı olsun,burada bulunmanız hayırlara vesile olsun inşaALLAH,
Sitemizde forum kısmından hariç portal kısmında faydalanılacak okadar çok şey varki bakmanızı tavsiye ederim,
Birde sitemizde çok değerli ve sıcak kanlı kardeşlerimiz bulunmakta ancak bir çoğumuz bir birimizin gerçek ismini hatta cinsiyetini dahi bilmeyiz kendinden biraz bahseden arkadaşlar olabiliyor işte o zaman isimleri ile hitap etme şansımız oluyor,buradaki maksat nefsi öne çıkarmak değil asıl amaç nasıl kardeşlerime faydam dokunur hissiyatı ile birşeyler paylaşmak olduğundan böyle oluyor,ve böyle yapan kardeşlerimizden de ALLAH TEALA dünya-ahiret razı olsun...

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Hoş geldiniz;

Gelişiniz fikirde bereket getirsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt