Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allahin isaretti mi? (1 Kullanıcı)

Misafircik

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili Din Kardeslerim

Bugün namaza tekrar basliyabildim. Tanisma kösesinde yazmistim ki ben herseyin varligindan süphe ediyorum diye. Bugün namazdan sonra kurani acip (almanca) elim nereye giderse ...ve 17 sure 73 (75) ayetini okudum. Cok sükür döndüm araniza!

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman ve Rahiym olan ALLAH'ın adıyla,
KArdeşim öncelikle aramıza hoşgeldin aslında sen her zaman aramızdaydın ama bunu daha yeni fark edebildin. 2. olarak; Yüce ALLAHUTEALA (c.c) işaret gönderebilmesi için gözünü açıp herhangi bir yere bakman yeterlidir. Çünkü; orada inananlar için yeterince işaret vardır hamdolsun ki.

Selam ve dua ile...

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili Din Kardeslerim

Bugün namaza tekrar basliyabildim. Tanisma kösesinde yazmistim ki ben herseyin varligindan süphe ediyorum diye. Bugün namazdan sonra kurani acip (almanca) elim nereye giderse ...ve 17 sure 73 (75) ayetini okudum. Cok sükür döndüm araniza!

Rabbim daim etsin inşallah. Selametle kardeşim..

ramora

Kayıtlı Kullanıcı
şükür kardeşim rabbim daim kılsın inş

semra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz.İnşallah hep aramızda kalırsınız insan Allah'a yaklaştığı zaman şeytan peşini bırakmazmış özelliklede namaz kılanları

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt