Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allahım Yahudileri Kahret (1 Kullanıcı)

Duaa

Kayıtlı Kullanıcı
--------------------------------------------------------------------------
Allahım Yahudiler kahret
Allahım Yahudileri kahret
Allahım Yahudileri kahret
Allahumme Amin

4444dm81be5.jpg

2323232jm61ne2.jpg

333lx81kf6.jpg

456789vg51op1.jpg

66777777xl51ea6.jpg

aaa121jd11yl3.jpg

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Allahım Yahudileri Kahret

Allahım sen o masumların yar ve yardımcısı ol...çok acı tablolar..dualarımızı eksik etmeyelim kardeşlerim..selametle...:(:(:(

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı

allahım söyliceksöz bulamıyorum...:(:(:(:(

tuana

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaslar bende söylecek bir söz bulamiyorum :(YARABBI sana yalvariyoruz ne olur mazlumlari bu hale getirenleri cezasiz birakma Allahim amiin vesselam:(

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH'IM BİZLERE ONLARA YARDIM ETME GÜCÜ VER YARABBİM(AMİN)

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşlerim benimde artık yüreğim dayanmıyor bu görüntülere.:(

Rabbim din kardeişlerimize zulüm edenler fırsat vermesin inşallah. Ne olur dualarımızı onlardan eksik etmeyelim.

SiYaH_KuRDeLa

Kayıtlı Kullanıcı

Allahım sen yardım eyle müslümanlara .Muhtac-ı mükemmillerine yardım eyle Rabbim.İçler acısı içler karası..Bu görüntülere kimin içi dayanır..Anca yüreksiz,kalbsizlerin ciğerleri pare pare olmaz.
Mazlumun ahı varya o mazlumun ahııı..!!!
Vuracak inş. bir gün zalimi.......

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm kardeşim, Allah razı olsun Allah bu masumları zalimlerin ellerinden kurtarsın İNŞ.Selametle kalın...B)

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

Allah ım sen çocukları koru yarabbim ve bunları yapanların cezası yanına kalmasın Allah yar ve yardımcıları olsun

NUHALI06

Kayıtlı Kullanıcı

ARKADAŞLAR DİNİMİZDE IRKÇILIK YAPANLARA LANET EDİLİYOR YAHUDİ DEMİYELİM SİYONİST SAPIKLAR DİYELİM
“Ey insanlar! Muhakkak ki biz, sizi bir erkekle bir dişiden yarattık. Ve sizi millet millet, kabile kabile yaptık ki, tanışıp kaynaşasınız. Allah katında en şerefliniz Ondan en çok korkanınızdır.”
(Hucurat suresi, 13)

“Ey iman edenler, babalarınızı ve kardeşlerinizi eğer küfrü imana tercih etmişlerse dost edinmeyin! Sizden kim onları dost edinirse işte onlar, zalimlerin ta kendisidir.”
(Tevbe suresi, 23)

“O gün ne mal, ne evlât bir fayda vermez. Allah’a kalb-i selim ile gelenler müstesna..”
(Şuara suresi, 88-89)

Biz bir hoşgörü dininin mensuplarıyız.Bize yakışan otla çöpü birbirinden ayırmak ona göre yapılması gerekeni yapmaktır.
Malümünüz Efendimizin başından geçen bir olay;

Peygamberimizle evladlığı Zeyd Mekke'ye doğru yaklaşırken, üstlerinde bir beyaz bulutun onları yakıcı, kaynatıcı güneşten koruduğunu farkettiler. Allah'ın Habibi dikkatle bakınca bulutun içinde Cebrail aleyhisselamı gördü.

Büyük Melek Şanlı Peygamberi selamladıktan sonra:

-Sana Mekke ve Taif'den reva görülen kötü muameleler Allahü tealanın malumudur. Bu sebeple vereceğin emri ifa için dağler meleğini de benimle yolladı. kendisine istediğni emredebilrsin, dedi.

Bunun üzerine dağladan sorumlu melek, selam ve hürmetlerini arz ederek konuşmaya başladı:

-Emret; Kuaykan ve Ebu Kubeys dağlarını şu isyankar insanların üzerine devireyim. Sana tabiyim.

Peygamberimiz şöyle buyurdular:

-Hayır! Ben alemlere rahmet olarak gönderildim. Bunlar zalim. Fakat nesillerinden temiz müminler gelebilir. ben buna duacıyım.

uzun lafın kısası hoşgörülü olmalı ama gerektiğindede hakkı tatbik etmeliyiz.

B)B)B)B)B)B)B)B)

NUHALI06

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH SAPIKLIK İÇİNDEKİLERİ ISLAH EYLESİN ISLAHA MEYİLLİ DEĞİLLERSE KAHREYLESİN.
:(:(:(:(:(:(:(

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

NUHALI06 yazdı:
ALLAH SAPIKLIK İÇİNDEKİLERİ ISLAH EYLESİN ISLAHA MEYİLLİ DEĞİLLERSE KAHREYLESİN.
:(:(:(:(:(:(:(

amin kardeşim allah o müslüman çocukların hakkını onların yanına bırakmaz buna ne şüpe ama insan istiyorki bu dünyadada böyle rahat bir hayat sürmesinler yaptıklarına binkere pişman olsunlar inş. ve dünya islamın müslümanlığın değil onların yaptıklarının yanlış olduğunu anlasın

george w bush un söylediği söz aklımdan çıkmıyor "islami faşistler" faşist olan kim acaba

2 askerini hizbullah rehin aldı diye lüblana saldıran israil önceki gün 15 askerini daha hızbullah tarafından yapılan saldırıda kaybetti dünya bunu nasıl anlamıyor bunların bahane olduğunu nasıl görmüyor ermenni soykırı yaptı diye (ki böyle bişey olmamasına rağmen) türkler halaa şuçlanırken ırkçı bir toplum gibi gösterilirken buna nasıl susuyor dünya ben bunu anlamıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt