Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Aliye_Aliye Kardeşime İthaf'en"... (2 Kullanıcı)

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı
Ve alaykum selam verahmetullahi vebereketuh
Hoş geldiniz kardeşim,hayırlı konularınız ve hayırlı paylaşımlarınızla sizi burada görmek çok güzel.Allah c.c. emanet olun.hayırlı günler

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
Hoşgeldiniz diyelim aliye ablacım.Ne çok seveniniz var burada maaşallahü teala.Bu güzel insanları bırakıp gitmek te nereden çıktı yahu.Birlik beraberlik önemlidir.Buna çok şey katacağınıza inanıyoruz.Selametle kalın..

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
[ı]selamün aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü değerli büyüklerim ve kardeşlerim..

Selam veren kardeşlerime: Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü..
Bu forumdan beni haberdar eden değerli büyüklerime ve kardeşlerime, çok teşekkür ederim.. Sayfaların çoğunu okuma fırsatım olmadı.. Sizlerden uzak kaldığım bu zaman zarfında, öğrencilerimle yoğun bir dönem geçirdim.. şu anda da yoğunluğum devam etmekte.. Bu geç gelen cevabım için de lütfen kusuruma bakmayınız inşallah..

çok kıymetli abimiz : Resul aydın ------> değerli abim, sizin paylaşımlarınızdan çok şeyler öğrendim.. Hakikatleri, berrak bir şekilde sundunuz her daim.. Yalın ve net idi her biri.. Burada çok saygı duyduğum isimlerdensiniz.. Bu kardeşlik dolu forumunuza geç gelen cevabım için hakkınızı bana helal edin inşallah.. Dava şuurunuz ile, desteğiniz ve göstermiş olduğunuz abiliğiniz ile, size olan teveccühümü ve saygımı perçinlediniz.. Hiçbir şeye aldırmadan, samimiyetle destek verdiniz.. Emin olunuz, yazdığınız o güzel sözlerin her birinin farkında ve bilincindeyim.. Allah c.c razı olsun sizden ebeden.. Size müteşekkirim.. Rabbimiz c.c'nin her iki cihanda da razı olduğu aziz kullarından olursunuz inşallah.. Rabbimiz c.c sizi merhametiyle ve mağfiretiyle kuşatsın..

Herbirinizin isimlerine tek tek teşekkür edecek vaktim ne yazık ki yok..
Hepinize tekrar tekrar can-ı gönülden teşekkür ediyorum..
Değerli nevin ablam, mavci abi, kardeşliğiyle müteşekkir olduğum sevgili -ammar bin yasir- kardeşim; nurışığı, değerli berat05 ablam, guo1903 kardeşim= giremediğim dönemlerde sizin de yazdığınız gibi yeğenimle de vakit geçirdim kardeşim.. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Gül yürekli sefine-i hayat= can kardeşim, sana güzel kelimeler yazmak için şu an dimağım biçar... O güzel kardeşliğin, duygu yüklü sözlerin ve emeklerin için sana da şükranlarımı sunuyorum; seni tanımaktan mutluluk duydum.. Rabbimiz c.c senden de ebeden razı olur inşallah..dualarımdasın..

Kıymetli kardeşim hasıl ı kelam= size de çok çok teşekkür ediyorum güzel kardeşim, eklemiş olduğunuz o güzel resim için de.. şu an çeşme ve karaburun'da yunanca gramer dersleri veriyorum.. Sahile indikçe gördüm ben de martıları.. Bana sizi hatırlattı kardeşim..aynı anlarda akıllarımızda olmuşuz birbirimizin.. Güzel yüreğinizden rabbimiz c.c razı olsun değerli kardeşim..

Nur_u secde ablam, yanımda olduğun için sana candan teşekkürlerimi sunuyorum.. Varlığınla, ablalığınla sen örneksin her zaman.. Bunu unutmamanı diliyorum inşallah.. Gönüldaş abimiz kimkimdir= sizi forumlarınız vasıtası ile biliyorum, çok çok teşekkür ederim.. Hakkınızı helal ediniz inşallah.. Rüyam3 ablacım= rabbimiz c.c senden de her daim razı ve hoşnut olsun, gönlünü, yuvanı hayırlarla donatsın inşallahu rahman.
[/ı]
[ı]güzel yoldaşım damla'm= iyi ki varsın can kardeşim..[/ı][ı].kıymetli kardeşim delete= allah c.c sizden iki cihanda da razı olsun inşallah.. Teşekkür ederim kardeşim..eksik olmayın.. Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcınız olsun..
ım_muslim, değerli koskun abim, değerli bulent tunalı kardeşim, kıymetli erdal abimiz, gülsengül kardeşim, dilek - hilal ve sevdahafız ablacım, yüreği güzel hafize annem, sıla ablacım ping_pong kardeşim..... Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim, rahman c.c sizlerden razı olsun ebeden....

Vaktim nispetinde bu kadar yazabiliyorum.. Allah c.c'ye her şey için hamdü sena ederiz.. O güzel yolunda bizi daim eylesin inşallah.o ne güzel bir vekil..
Selam ve baki dualar ile kalın..
Rabbimize emanet olun inşallah..

[/ı]

vE ALEYNA ALEYKÜM SELAM GÜL YÜREKLİ CAN KARDEŞİM...B)
ALLAH C.C. RAZI OLSUN..HOŞ GELDİN..MUTLULUK GETİRDİN...ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURUNA..RAB'BİM C.C. UZUN AYRILIKLAR VERMESİN İNŞAALLAH KARDEŞLİK BAĞLARIMIZA..B)

22ea8.jpg

ping_pong

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatühü değerli büyüklerim ve kardeşlerim..

Selam veren kardeşlerime: Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatühü..
Bu forumdan beni haberdar eden değerli büyüklerime ve kardeşlerime, çok teşekkür ederim.. Sayfaların çoğunu okuma fırsatım olmadı.. Sizlerden uzak kaldığım bu zaman zarfında, öğrencilerimle yoğun bir dönem geçirdim.. Şu anda da yoğunluğum devam etmekte.. Bu geç gelen cevabım için de lütfen kusuruma bakmayınız inşallah..

Çok kıymetli Abimiz : RESUL AYDIN ------> Değerli Abim, sizin paylaşımlarınızdan çok şeyler öğrendim.. Hakikatleri, berrak bir şekilde sundunuz her daim.. Yalın ve net idi her biri.. Burada çok saygı duyduğum isimlerdensiniz.. Bu kardeşlik dolu forumunuza geç gelen cevabım için hakkınızı bana helal edin inşallah.. Dava şuurunuz ile, desteğiniz ve göstermiş olduğunuz abiliğiniz ile, size olan teveccühümü ve saygımı perçinlediniz.. Hiçbir şeye aldırmadan, samimiyetle destek verdiniz.. Emin olunuz, yazdığınız o güzel sözlerin her birinin farkında ve bilincindeyim.. Allah c.c razı olsun sizden ebeden.. Size müteşekkirim.. Rabbimiz c.c'nin her iki cihanda da razı olduğu aziz kullarından olursunuz inşallah.. Rabbimiz c.c sizi merhametiyle ve mağfiretiyle kuşatsın..

Değerli Nevin Ablam, mavci abi, kardeşliğiyle müteşekkir olduğum sevgili -Ammar Bin Yasir- kardeşim; nurışığı, değerli berat05 ablam, Guo1903 kardeşim= giremediğim dönemlerde sizin de yazdığınız gibi yeğenimle de vakit geçirdim kardeşim.. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Gül yürekli Sefine-i Hayat= can kardeşim, sana güzel kelimeler yazmak için şu an dimağım biçar... O güzel kardeşliğin, duygu yüklü sözlerin ve emeklerin için sana da şükranlarımı sunuyorum; seni tanımaktan mutluluk duydum.. Rabbimiz c.c senden de ebeden razı olur inşallah..Dualarımdasın..

Kıymetli Kardeşim Hasıl ı Kelam= Size de çok çok teşekkür ediyorum güzel kardeşim, eklemiş olduğunuz o güzel resim için de.. Şu an Çeşme ve Karaburun'da Yunanca Gramer Dersleri veriyorum.. Sahile indikçe gördüm ben de martıları.. Bana sizi hatırlattı kardeşim..Aynı anlarda akıllarımızda olmuşuz birbirimizin.. Güzel yüreğinizden Rabbimiz c.c razı olsun değerli kardeşim..

Nur_u Secde Ablam, yanımda olduğun için sana candan teşekkürlerimi sunuyorum.. Varlığınla, ablalığınla sen örneksin her zaman.. Bunu unutmamanı diliyorum inşallah.. Gönüldaş abimiz kimkimdir= Sizi forumlarınız vasıtası ile biliyorum, çok çok teşekkür ederim.. Hakkınızı helal ediniz inşallah.. Rüyam3 ablacım= Rabbimiz c.c senden de her daim razı ve hoşnut olsun, gönlünü, yuvanı hayırlarla donatsın inşallahu Rahman.
Güzel yoldaşım DAMLA'm= İyi ki varsın can kardeşim...Kıymetli kardeşim Delete= Allah c.c sizden iki cihanda da razı olsun inşallah.. Teşekkür ederim kardeşim..Eksik olmayın.. Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcınız olsun..
Im_Muslim, Değerli koskun abim, değerli BULENT TUNALI kardeşim, kıymetli erdal abimiz, gülsengül kardeşim, DİLEK - HİLAL ve sevdahafız ablacım, yüreği güzel Hafize Annem, sıla ablacım ping_pong kardeşim..... her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim, Rahman c.c sizlerden razı olsun ebeden....

Vaktim nispetinde bu kadar yazabiliyorum.. Allah c.c'ye her şey için hamdü sena ederiz.. O güzel yolunda bizi daim eylesin inşallah.O ne güzel bir vekil..
Selam ve baki Dualar ile kalın..

hoşgeldin aliye abla
cok ama cok sevindirdin bizleri
seni yeniden buralarda görmek cok cok güzel bir duygu
cok sevindirdin bizleri =)=) :D:B

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleykum selam kardeşim.sevindim dönmene kardeşim:)hakkını helal et kardeşim aliyecim.selametle kalınB)

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
[ı]selamün aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü değerli büyüklerim ve kardeşlerim..[/ı]

[ı]selam veren kardeşlerime: Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü..[/ı]
[ı]bu forumdan beni haberdar eden değerli büyüklerime ve kardeşlerime, çok teşekkür ederim.. Sayfaların çoğunu okuma fırsatım olmadı.. Sizlerden uzak kaldığım bu zaman zarfında, öğrencilerimle yoğun bir dönem geçirdim.. şu anda da yoğunluğum devam etmekte.. Bu geç gelen cevabım için de lütfen kusuruma bakmayınız inşallah..[/ı]​

[ı]çok kıymetli abimiz : Resul aydın ------> değerli abim, sizin paylaşımlarınızdan çok şeyler öğrendim.. Hakikatleri, berrak bir şekilde sundunuz her daim.. Yalın ve net idi her biri.. Burada çok saygı duyduğum isimlerdensiniz.. Bu kardeşlik dolu forumunuza geç gelen cevabım için hakkınızı bana helal edin inşallah.. Dava şuurunuz ile, desteğiniz ve göstermiş olduğunuz abiliğiniz ile, size olan teveccühümü ve saygımı perçinlediniz.. Hiçbir şeye aldırmadan, samimiyetle destek verdiniz.. Emin olunuz, yazdığınız o güzel sözlerin her birinin farkında ve bilincindeyim.. Allah c.c razı olsun sizden ebeden.. Size müteşekkirim.. Rabbimiz c.c'nin her iki cihanda da razı olduğu aziz kullarından olursunuz inşallah.. Rabbimiz c.c sizi merhametiyle ve mağfiretiyle kuşatsın..[/ı]​

[ı]herbirinizin isimlerine tek tek teşekkür edecek vaktim ne yazık ki yok..[/ı]
[ı]hepinize tekrar tekrar can-ı gönülden teşekkür ediyorum..[/ı]
[ı]değerli nevin ablam, mavci abi, kardeşliğiyle müteşekkir olduğum sevgili -ammar bin yasir- kardeşim; nurışığı, değerli berat05 ablam, guo1903 kardeşim= giremediğim dönemlerde sizin de yazdığınız gibi yeğenimle de vakit geçirdim kardeşim.. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Gül yürekli sefine-i hayat= can kardeşim, sana güzel kelimeler yazmak için şu an dimağım biçar... O güzel kardeşliğin, duygu yüklü sözlerin ve emeklerin için sana da şükranlarımı sunuyorum; seni tanımaktan mutluluk duydum.. Rabbimiz c.c senden de ebeden razı olur inşallah..dualarımdasın.. [/ı]​

[ı]kıymetli kardeşim hasıl ı kelam= size de çok çok teşekkür ediyorum güzel kardeşim, eklemiş olduğunuz o güzel resim için de.. şu an çeşme ve karaburun'da yunanca gramer dersleri veriyorum.. Sahile indikçe gördüm ben de martıları.. Bana sizi hatırlattı kardeşim..aynı anlarda akıllarımızda olmuşuz birbirimizin.. Güzel yüreğinizden rabbimiz c.c razı olsun değerli kardeşim..[/ı]​

[ı]nur_u secde ablam, yanımda olduğun için sana candan teşekkürlerimi sunuyorum.. Varlığınla, ablalığınla sen örneksin her zaman.. Bunu unutmamanı diliyorum inşallah.. Gönüldaş abimiz kimkimdir= sizi forumlarınız vasıtası ile biliyorum, çok çok teşekkür ederim.. Hakkınızı helal ediniz inşallah.. Rüyam3 ablacım= rabbimiz c.c senden de her daim razı ve hoşnut olsun, gönlünü, yuvanı hayırlarla donatsın inşallahu rahman.[/ı][ı]güzel yoldaşım damla'm= iyi ki varsın can kardeşim..[/ı][ı].kıymetli kardeşim delete= allah c.c sizden iki cihanda da razı olsun inşallah.. Teşekkür ederim kardeşim..eksik olmayın.. Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcınız olsun..[/ı]
[ı]ım_muslim, değerli koskun abim, değerli bulent tunalı kardeşim, kıymetli erdal abimiz, gülsengül kardeşim, dilek - hilal ve sevdahafız ablacım, yüreği güzel hafize annem, sıla ablacım ping_pong kardeşim..... Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim, rahman c.c sizlerden razı olsun ebeden....[/ı]​

[ı]vaktim nispetinde bu kadar yazabiliyorum.. Allah c.c'ye her şey için hamdü sena ederiz.. O güzel yolunda bizi daim eylesin inşallah.o ne güzel bir vekil..[/ı]
[ı]selam ve baki dualar ile kalın..[/ı]
[ı]rabbimize emanet olun inşallah..[/ı]​
.........es selam.............

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatühü değerli büyüklerim ve kardeşlerim..

Bu forumdan beni haberdar eden değerli büyüklerime ve kardeşlerime, çok teşekkür ederim.. Sayfaların çoğunu okuma fırsatım olmadı.. Sizlerden uzak kaldığım bu zaman zarfında, öğrencilerimle yoğun bir dönem geçirdim.. Şu anda da yoğunluğum devam etmekte.. Bu geç gelen cevabım için de lütfen kusuruma bakmayınız inşallah..

Çok kıymetli Abimiz : RESUL AYDIN ------> Değerli Abim, sizin paylaşımlarınızdan çok şeyler öğrendim.. Hakikatleri, berrak bir şekilde sundunuz her daim.. Yalın ve net idi her biri.. Burada çok saygı duyduğum isimlerdensiniz.. Bu kardeşlik dolu forumunuza geç gelen cevabım için hakkınızı bana helal edin inşallah.. Dava şuurunuz ile, desteğiniz ve göstermiş olduğunuz abiliğiniz ile, size olan teveccühümü ve saygımı perçinlediniz.. Hiçbir şeye aldırmadan, samimiyetle destek verdiniz.. Emin olunuz, yazdığınız o güzel sözlerin her birinin farkında ve bilincindeyim.. Allah c.c razı olsun sizden ebeden.. Size müteşekkirim.. Rabbimiz c.c'nin her iki cihanda da razı olduğu aziz kullarından olursunuz inşallah.. Rabbimiz c.c sizi merhametiyle ve mağfiretiyle kuşatsın..

Değerli Nevin Ablam, mavci abi, kardeşliğiyle müteşekkir olduğum sevgili -Ammar Bin Yasir- kardeşim; nurışığı, değerli berat05 ablam, Guo1903 kardeşim= giremediğim dönemlerde sizin de yazdığınız gibi yeğenimle de vakit geçirdim kardeşim.. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Gül yürekli Sefine-i Hayat= can kardeşim, sana güzel kelimeler yazmak için şu an dimağım biçar... O güzel kardeşliğin, duygu yüklü sözlerin ve emeklerin için sana da şükranlarımı sunuyorum; seni tanımaktan mutluluk duydum.. Rabbimiz c.c senden de ebeden razı olur inşallah..Dualarımdasın..

Kıymetli Kardeşim Hasıl ı Kelam= Size de çok çok teşekkür ediyorum güzel kardeşim, eklemiş olduğunuz o güzel resim için de.. Şu an Çeşme ve Karaburun'da Yunanca Gramer Dersleri veriyorum.. Sahile indikçe gördüm ben de martıları.. Bana sizi hatırlattı kardeşim..Aynı anlarda akıllarımızda olmuşuz birbirimizin.. Güzel yüreğinizden Rabbimiz c.c razı olsun değerli kardeşim..

Nur_u Secde Ablam, yanımda olduğun için sana candan teşekkürlerimi sunuyorum.. Varlığınla, ablalığınla sen örneksin her zaman.. Bunu unutmamanı diliyorum inşallah.. Gönüldaş abimiz kimkimdir= Sizi forumlarınız vasıtası ile biliyorum, çok çok teşekkür ederim.. Hakkınızı helal ediniz inşallah.. Rüyam3 ablacım= Rabbimiz c.c senden de her daim razı ve hoşnut olsun, gönlünü, yuvanı hayırlarla donatsın inşallahu Rahman.Güzel yoldaşım DAMLA'm= İyi ki varsın can kardeşim...Kıymetli kardeşim Delete= Allah c.c sizden iki cihanda da razı olsun inşallah.. Teşekkür ederim kardeşim..Eksik olmayın.. Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcınız olsun..
Im_Muslim, Değerli koskun abim, değerli BULENT TUNALI kardeşim, kıymetli erdal abimiz, gülsengül kardeşim, DİLEK - HİLAL ve sevdahafız ablacım, yüreği güzel Hafize Annem, sıla ablacım ping_pong kardeşim..... her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim, Rahman c.c sizlerden razı olsun ebeden....

Vaktim nispetinde bu kadar yazabiliyorum.. Allah c.c'ye her şey için hamdü sena ederiz.. O güzel yolunda bizi daim eylesin inşallah.O ne güzel bir vekil..

SELAMÜN ALEYKÜM ALİYE KARDEŞİM HOŞ GELDİNİZ.RABBİM SİZİN GİBİ KARDEŞLERİMİZİ BİZDEN UZAK EYLEMESİN.GELİŞİNİZLE MUTLU ETTİNİZ BİZİ.SAMİMİ VE BAKİ KARDEŞLİK DİLEKLERİMLE SELAM VE DUA iLE KALIN

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleykum...Hayırlı Cumalar...

Selamünaleykum...Hayırlı Cumalar...

Hayırlı Cumalar Aliye Kardeşimiz...

lale-resimleri.png

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
:H

Nur_u Secde Ablam, yanımda olduğun için sana candan teşekkürlerimi sunuyorum.. Varlığınla, ablalığınla sen örneksin her zaman.. Bunu unutmamanı diliyorum inşallah.. Gönüldaş abimiz kimkimdir= Sizi forumlarınız vasıtası ile biliyorum, çok çok teşekkür ederim.. Hakkınızı helal ediniz inşallah.. Rüyam3 ablacım= Rabbimiz c.c senden de her daim razı ve hoşnut olsun, gönlünü, yuvanı hayırlarla donatsın inşallahu Rahman.Güzel yoldaşım DAMLA'm= İyi ki varsın can kardeşim...Kıymetli kardeşim Delete= Allah c.c sizden iki cihanda da razı olsun inşallah.. Teşekkür ederim kardeşim..Eksik olmayın.. Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcınız olsun..

ve aleykümselam hoş geldin hoşgeldin ailene evine hoşgeldin inşaallah Rabbimiz rızası için seni ne kadar sevmiş alışmışız meğer yokluğunda ne kadar aradı kardeşliğine alışmış gözlerimiz seni ...

Döndürene vesile olana Rabbimiz razı olsun eksik olma inşaallah aileyi aile yapan biz degilmiyiz bölünürsek ayrılırsak çok canımız yanar

Kocaman bir boşluk olmuştu senin yerinde asla dolmayacak şimdi oldu çok güzel oldu...:H​

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamunaleykum bu yazmış olduğum yazım sanırım okunmadı dıye düşünüyorum
olsun
allaha emanet olun

aleykumselam aliye
hoşgeldın dıyorum
yazmım okudnmadığını düşünüyorum onun için ön sayfaya cıkardım
diğer tüm kardeşlerıme tşk eederım
allaha emanet olun

Ve alaykum selam verahmetullahi vebereketuh
Hoş geldiniz kardeşim,hayırlı konularınız ve hayırlı paylaşımlarınızla sizi burada görmek çok güzel.Allah c.c. emanet olun.hayırlı günler

Hoşgeldiniz diyelim aliye ablacım.Ne çok seveniniz var burada maaşallahü teala.Bu güzel insanları bırakıp gitmek te nereden çıktı yahu.Birlik beraberlik önemlidir.Buna çok şey katacağınıza inanıyoruz.Selametle kalın..

vE ALEYNA ALEYKÜM SELAM GÜL YÜREKLİ CAN KARDEŞİM...B)
ALLAH C.C. RAZI OLSUN..HOŞ GELDİN..MUTLULUK GETİRDİN...ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTURUNA..RAB'BİM C.C. UZUN AYRILIKLAR VERMESİN İNŞAALLAH KARDEŞLİK BAĞLARIMIZA..B)

22ea8.jpg

hoşgeldin aliye abla
cok ama cok sevindirdin bizleri
seni yeniden buralarda görmek cok cok güzel bir duygu
cok sevindirdin bizleri =)=) :D:B

ve aleyna aleykum selam kardeşim.sevindim dönmene kardeşim:)hakkını helal et kardeşim aliyecim.selametle kalınB)

.........es selam.............

SELAMÜN ALEYKÜM ALİYE KARDEŞİM HOŞ GELDİNİZ.RABBİM SİZİN GİBİ KARDEŞLERİMİZİ BİZDEN UZAK EYLEMESİN.GELİŞİNİZLE MUTLU ETTİNİZ BİZİ.SAMİMİ VE BAKİ KARDEŞLİK DİLEKLERİMLE SELAM VE DUA iLE KALIN

:H
ve aleykümselam hoş geldin hoşgeldin ailene evine hoşgeldin inşaallah Rabbimiz rızası için seni ne kadar sevmiş alışmışız meğer yokluğunda ne kadar aradı kardeşliğine alışmış gözlerimiz seni ...

Döndürene vesile olana Rabbimiz razı olsun eksik olma inşaallah aileyi aile yapan biz degilmiyiz bölünürsek ayrılırsak çok canımız yanar

Kocaman bir boşluk olmuştu senin yerinde asla dolmayacak şimdi oldu çok güzel oldu...:H​

Hayırlı Cumalar Aliye Kardeşimiz...

lale-resimleri.png

Selam veren değerli büyüklerim ve kardeşlerim..
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatühü..
Bu güzel mesajlarınız, hayır dualarınız için çok teşekkür ederim.. Rabbimiz c.c razı ve hoşnut olsun inşallah cümlenizden.. Eksik olmayınız inşallah..
Rahman c.c rızası istikametinde adımlarımızı sabit kılsın.. Cümlenizin Cuma'nızın mübarek ve hayırlara, hakkınızda/hakkımızda hayırlı olacak dualarımızın kabulüne vesile olmasını diliyorum inşallah.. Mesajlarını alıntı yapamadığım Değerli Resul aydın ve kimkimdir abilerim, Hafize Annem, değerli berat 05 ablam... Rahman c.c ebeden razı olsun sizlerden tekrar tekrar.. Rahman c.c her daim yar ve yardımcınız olsun cümlenizin..
Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum tekrar tekrar..
Selam ve baki Dualar ile, En Yüce'ye emanet olunuz inşallah..

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Müslümam müslümanın kardeşidir...SELAM aliye aliye KARDEŞİM...

hazal34

Kayıtlı Kullanıcı
.................................

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, Aziz ve muhterem Mücahide Kardeşim.

7- Vemenyağmel misgalezerretin hayrenyerrah,
8- Vemenyağmel misgalezerretin şerrenyerrah.
SÜRET-ÜL ZİLZAL

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
neden gittiğini bilmiyorum ama bu kadar insan senin için böyle diyosa iii birirsindir inşallah gelirsin

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Mücahide Kardeşim

Dünya, Karşılaştığın Fırtınalarla Değil...;
Gemiyi, Limana Getirip Getiremediğinle İlgilenir."

Alamenittebeğalhüda.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt