Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

akıl hastasının yaptığı resme bakın...acaba neden korkuyor? (1 Kullanıcı)

aymine

Kayıtlı Kullanıcı
sana katılıyorum yanlızktan sesizlıkten kimsesizlikten korkuyor çünkü hep yanlızlık çekmiş gibi onu hissetirdi bana öyle olmasını istıyo gibi herşeyin renkli hareketli :A:A

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
s a kardeşim resimi çizen gayet güzel çizmiş ama burada bir sorun var doktor deliye inanmış ve onun söylediğini çözmeye çalışmış ama çözememiş ve insanlara sorarak öğrenmeye çalışmış hani derlerya bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış buda öyle bir şey....selametle..

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Resmi Çizen Deli olabilirmi Önce onu bi tartışmak lazım, yahut Araştırmak lazım, Belki Adı delidir, Bizim Mecnun gibi Olamazmı :) En Akıllıyım diyen Ressam bile zor çizer bunu çok büyük incelikler var Resimde, Ama Diyelimki Bunu bir Deli Çizdi ve Birşeyden Korkuyor. Korktuğu Şeyle Bu Resmi Nasıl Bağdaştırıyorlar Yani bi insanın Korkularını Çizdiği Resimle Anlamak Gerçekse, Biz Ümmeti Muhammed-i Böyle Bir Testten GeÇirseler Hepimizin Çizdiği Resim Aynı olurdu sanırım... İki Hece Tek Kelime "ALLAH"

Allah_yeil.jpg

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Resmi Çizen Deli olabilirmi Önce onu bi tartışmak lazım, yahut Araştırmak lazım, Belki Adı delidir, Bizim Mecnun gibi Olamazmı :) En Akıllıyım diyen Ressam bile zor çizer bunu çok büyük incelikler var Resimde, Ama Diyelimki Bunu bir Deli Çizdi ve Birşeyden Korkuyor. Korktuğu Şeyle Bu Resmi Nasıl Bağdaştırıyorlar Yani bi insanın Korkularını Çizdiği Resimle Anlamak Gerçekse, Biz Ümmeti Muhammed-i Böyle Bir Testten GeÇirseler Hepimizin Çizdiği Resim Aynı olurdu sanırım... İki Hece Tek Kelime "ALLAH"
psikoloji biliminde kişi çizdiği çizgilerden yaptığı resimlerden ruh halini yansıtır.dinlediği müzikten bile anlaşılır kişinin ruh hali...selamün aleyküm..

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Ben şuan sözlerini kendi yazdığım birşey dinliyorum :p Ruh halim hiç iyi değil:p
Ah Meleğim.....

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
bende burada yayınlanan bir türküyü dinliyorum..bağışla sevdiğim hakkı seversen...türkü hakkında bişeyler sordum ama bilen yok herhalde...neyse çok şahane yorumlamışlar gençler...

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Hakkı Seven Neyi Bağışlamazki... Allah Bizi Bağışlasın... İnsanın Bazı uzuvları Hep iki Parçadır iki el iki göz iki ayak gibi Biri Olmayınca HAyat çok Zorlaşır. Taki Alışana Dek....

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Fobisini bilemem ama resim çok güzel....

kasirga5274

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm,Atlarda bir tuhaflık var sanki
yerde gitmiyorlarda uçuyorlar gibi.Selametle.

Mc Laren

Kayıtlı Kullanıcı
delinin teki kuyuya bir taş atmış,100 akıllı çıkaramamış. onun gibi bişey bence. ama resim güzel olmuş.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
bence bu akıl fazlası hasta.
çizgilere baksanıza.
sözüm ona ben akıllıyım.ama onun gibi güzel çiemem.acaba hangimiz daha akılıyız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt