Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

akıl hastasının yaptığı resme bakın...acaba neden korkuyor? (2 Kullanıcı)

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış

Bir akıl hastası, bu resmi yapmış.Resim oldukça ünlü, ama nedeni ne yapanın akıl hastası olması, ne de nadir bir hastalığa yakalanmış olması.Resmi yapanın bir fobisi var, psikiyatri profesörü onlara bu resmi gösteriyor; dikkatlice bakmalarını, resimde hastanın fobisinin ne olduğuyla ilgili bir işaret olduğunu, bunu bulmalarını söylüyor. Verdiği ipucu da şu: "Ayrıntılara takılmayın, resmin bütününü görmeye çalışın. Eğer tüm cisimler kaldırılırsa resim neye benzer, onu düşünün."

Profesörün dediğine göre cevaba yaklaşanlar varmış, ama bulan daha yokmuş...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Birçok sitede adı geçen bir konu...

Ben de bulamadım neden korktuğunu...Belki de uydurmacadır..

sedat166

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Hangi Akil Hastasiymişda Böyle Güzel Bi Resim çizmiş.sirri Falan Boşverde Tebrik Etmek Lazim Adami.:)

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Buldum Buldum:):):)

Hayırlı akşamlar hocam...ya bakıyorumda bişey yok...ama ipucunu kullanıpda herşeyi silersek boş bir sayfa kalır elimizde...boşluktan mı korkuyor ne...yani boşluk derken bomboş işte:)

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Valla Hocam Bilemiyorum Ki...resm Banaküçüklüğümdeki Hikaye Kitaplarini Hatirlatti.3. Sinifta Okduğumuz Kitaplari...onlarda Da Böyle Resimler Vardi...
Hocam Bu Arada Bişey Soracağim Size.çocuklarin Okuduğu Bütün Kitaplari E-okula Giriyormusunuz...

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cid-be16d7dad725ce0d.spaces.live.com
Resimde vlerinişikları ve yıldızlar olduğuna göer gece ..ama gece karanlığında herhalde kayak yapılmaz ;buda gündüzü temsil ediyordur ve insanlar dışarda bir yaşantıyı düzeni gösteriyor .bunları kaldırırsak :DYANLIZLIKTAN:Dsalladım ama idare et..SELAMETLE

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Valla Hocam Bilemiyorum Ki...resm Banaküçüklüğümdeki Hikaye Kitaplarini Hatirlatti.3. Sinifta Okduğumuz Kitaplari...onlarda Da Böyle Resimler Vardi...
Hocam Bu Arada Bişey Soracağim Size.çocuklarin Okuduğu Bütün Kitaplari E-okula Giriyormusunuz...

Ya bizde bütün arkadaşlarla birlikte aynı dertten muzdaribiz...Ne olacağını tam bilemiyoruz ama karne için (ne alakası varsa artık) girmek gerekiyormuş diye duydum...aslında bende bu konuda size danışacaktım...diğer arkadaşlar yazıyorlar evet kitapları ama ben 1. sınıfları okutuyorum malum köyde çocukların seviyesine göre sesleri bitirmedim...hikaye falan okumadılar daha...tam bir cevap yazamadım çünkü bizde bilmiyruz kusura bakmayın...bilgim olursa sizlerle paylaşırım inşaallah...

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
galiba yan yana fırlayan atlar, biraz tuhaf geldi

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ya bizde bütün arkadaşlarla birlikte aynı dertten muzdaribiz...Ne olacağını tam bilemiyoruz ama karne için (ne alakası varsa artık) girmek gerekiyormuş diye duydum...aslında bende bu konuda size danışacaktım...diğer arkadaşlar yazıyorlar evet kitapları ama ben 1. sınıfları okutuyorum malum köyde çocukların seviyesine göre sesleri bitirmedim...hikaye falan okumadılar daha...tam bir cevap yazamadım çünkü bizde bilmiyruz kusura bakmayın...bilgim olursa sizlerle paylaşırım inşaallah...
HOCAM BAK BEN GALİBA SANA GÖRE BİRAZ DAHA MERKEZDE ÇALIŞIYORUM O YÜZDEN SENİ BURADAKİ DURUMLARDAN HABERDAR EDERİM İNŞALLAH.KEŞKE SORSAYDIN..BİZ GİRİYORUZ KİTAP İSİMLERİNİ ÇÜNKÜ KARNEDE OKUDUĞU KİTAP SAYISI DİYE BİR BÖLÜM VAR..GALİBA HİÇ OKUMAYANLARINKİNE HİÇ KİTAP OKUMADI YAZILIR YA DA 0(SIFIR) YAZILIR...
BİZİM 1. SINIF ÖĞRETMENİMİZ KASIM AYINDA OKUMAYA BAŞLATTI ŞÜKÜR ÇOCUKLARI ŞUAN HİKAYE KİTABI OKUYORŞAR..AMA SENİN ÖĞRENCİLERİN GEÇMEDİYSE OKUMAYA ZATEN HİÇ BİŞEY YAZMAYANİ DAHA OKUMAYI BİLMEYEN ÖĞRENCİNİN KARNESİNDE DE OKUDUĞU KİTAP SAYISI BÖLÜMÜNE HERHANGİ BİR RAKAM YAZILMASI PEK UYGUN OLMAZ.BENCE SEN YAZMA...AMA NORMALDE GİRİLMESİ GEREK DİĞER ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIN DA TEREDDÜTTE İSE SÖYLERSİN ONLARADA...SELAMETLE CAN KARDEŞİMB)
ALLAH YARDIMCIN OLSUN BENİMKİLERİN HERBİRİNİN 30 KİTABI FELAN VAR..KAÇ GÜNDÜR BİTMEDİ ÇOK ZOR GERÇEKTEN..RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN:H

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum hocam bu adam yalnızlıktan korkuyor galiba diye tahmin ettim yani salladım :K a.e.olunuz hayırlı aksamlar

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
:K
Bilmiyorum Ki Ahmet Kardeşim Bende öyle Düşündüm Inanir Misin Ilk Gördüğünde....bir De şunu Düşündüm...bence Bu Adam Hasta Felan Değil...üstelik Baya Zeki....:K:K:K

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Bunu yapan deliyse biz süper zeka olmamız gerek...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
HOCAM BAK BEN GALİBA SANA GÖRE BİRAZ DAHA MERKEZDE ÇALIŞIYORUM O YÜZDEN SENİ BURADAKİ DURUMLARDAN HABERDAR EDERİM İNŞALLAH.KEŞKE SORSAYDIN..BİZ GİRİYORUZ KİTAP İSİMLERİNİ ÇÜNKÜ KARNEDE OKUDUĞU KİTAP SAYISI DİYE BİR BÖLÜM VAR..GALİBA HİÇ OKUMAYANLARINKİNE HİÇ KİTAP OKUMADI YAZILIR YA DA 0(SIFIR) YAZILIR...
BİZİM 1. SINIF ÖĞRETMENİMİZ KASIM AYINDA OKUMAYA BAŞLATTI ŞÜKÜR ÇOCUKLARI ŞUAN HİKAYE KİTABI OKUYORŞAR..AMA SENİN ÖĞRENCİLERİN GEÇMEDİYSE OKUMAYA ZATEN HİÇ BİŞEY YAZMAYANİ DAHA OKUMAYI BİLMEYEN ÖĞRENCİNİN KARNESİNDE DE OKUDUĞU KİTAP SAYISI BÖLÜMÜNE HERHANGİ BİR RAKAM YAZILMASI PEK UYGUN OLMAZ.BENCE SEN YAZMA...AMA NORMALDE GİRİLMESİ GEREK DİĞER ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIN DA TEREDDÜTTE İSE SÖYLERSİN ONLARADA...SELAMETLE CAN KARDEŞİMB)
ALLAH YARDIMCIN OLSUN BENİMKİLERİN HERBİRİNİN 30 KİTABI FELAN VAR..KAÇ GÜNDÜR BİTMEDİ ÇOK ZOR GERÇEKTEN..RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN

Evet hocam dediğiniz gibi çok zorluk yaşıyor arkadaşlar yine benimki 1. sınıf oluduğu için biraz daha rahatım...Ya benim öğrencilerimden 10 tanesi kadar okuyor şimdi tabi verdiğim sesleri diyelim...21 öğrencim var...gerisi de ALLAHın izni ile okuyacak inşaallah...yardımınız için ALLAH razı olsun kardeşim buralara çok geç geliyor bilgiler:):) Aslında o kadar mahrumiyet yeri sayılmaz:) neyse hocam şimdiden çok sağolun...hayırlı akşamlar...

ramazan_71

Kayıtlı Kullanıcı
bencede...

bencede...

resimdeki tüm cisimleri ortadan kaldırdığımızda bir dünya şekli ortaya cıkıyor.aslında deli dediğimiz kişi gercekte normal bir insanın bile anlayamadığı noktayı anlıyor. yani dünyanın yalan olduğunu tüm korkusuda bundan olabilir...

yasminq1

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.teknikoto.forumup.com
Karlı bir gece, soğuk, üşümekten kaçıyor olabilirler ama evlerini bırakıp ailelerini de alarak hızla kaçıyorlar....Ayrıntıya kaçmazsam gece ve kar kalıyor geriye....
Beyaz belki ölümü çağrıştırıyor evet ölümden de kaçıyor olabilirler bildim mi acaba merak ettim???

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt