Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Airties-RT-205tt Kullananların Dikkatine (1 Kullanıcı)

qstar

Kayıtlı Kullanıcı
Airties RT-205 TT kullanıcıları yeni firmware güncellemesi yayınlanmış. kullananlar mutlaka güncellemesin yapsın

değişiklikler

modem wep arayüzü değişiyor

Araçlar sekmesine yedekleme gibi diğer modemlerdeki özellik eklenmiş.diğerlerine bakmadım

13/02/2009

Firmware Sürümü: 2.5.2

AirTies.com dan modelinize uygun olanı indirebilirsiniz

RT-205 TT

htt+++p://airties.com/firmwares/AirTies_RT-205TT_FW_2.5.2.bin

sırası ile uygula

modemin son güncel dosyasını önce bilgisayarına indir

modemde kayıtlı olan servis sağlayıcınızın verdiği kullnıcı adını şifresini ve kablosuz şifreni bi kenara not edip

modemi arkasında bulunan fabrika ayarlarına alma butonundan resetle.(minik butona 10 sn basılı tutulur)

""modeme kabloyla"" wep arayüzünden bağlanıp modemi kurmadan.daha önce indirip bilgisayarna kaydttiğin firmware dosyası ile güncelle. günclleme bitince modemi kapat aç

daha sonra servis sağlayıcısının verdiği kullanıcı adı ve şifrenle modemi kur.

yine sorunun devam ederse modem sorunlu demektir

+++ ları kaldırmayı unutmayın

_YUSUF_

Yönetici
Selamün aleykum
Airties RT-205 tt
tt model nosunun devamıdır acaba
Benim modemin modeli
Airties RT-205 yani TT baresi yok.
Benimde güncelleme yapmam gerekiyormu?
Selam ve dua ile

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Ben şirketimde Fortigate 6B internet filitelereme yetkilenfdirme ve firewall cihazı kullanıyorum. Bu modem üzerinden yaklaşık 100 pc internete çıkıyor. 4.0 versiyonunda. Şu anda 4.2 versiyonu açıklandı. Ben bunun bile yüklenmesinin gereğini duymuyorum. Basit sıradan bir modemin arayüzünün güncelenmesi için çok ta önemli değil diye düşünüyorum. Bir çok insanın evinde interneti var. Modemleride eski denebilecek kadar eskiler. Kim biliyor ki modeminin firmware versiyonu kaç ? veya otomatik nasıl güncellenir ? veya yeni bir versiyon çıkınca nereden edinilir ? Bunları kimse bilmez. ankartkarın biosları bile yılda bir güncellenir.

Benim görüşüm bu güncelemenin yokta gereki yok.

qstar

Kayıtlı Kullanıcı
Ben şirketimde Fortigate 6B internet filitelereme yetkilenfdirme ve firewall cihazı kullanıyorum. Bu modem üzerinden yaklaşık 100 pc internete çıkıyor. 4.0 versiyonunda. Şu anda 4.2 versiyonu açıklandı. Ben bunun bile yüklenmesinin gereğini duymuyorum. Basit sıradan bir modemin arayüzünün güncelenmesi için çok ta önemli değil diye düşünüyorum. Bir çok insanın evinde interneti var. Modemleride eski denebilecek kadar eskiler. Kim biliyor ki modeminin firmware versiyonu kaç ? veya otomatik nasıl güncellenir ? veya yeni bir versiyon çıkınca nereden edinilir ? Bunları kimse bilmez. ankartkarın biosları bile yılda bir güncellenir.

Benim görüşüm bu güncelemenin yokta gereki yok.

Kardeşim şimdi herkes kullanmayabilir fakat yeni sürümde birkaç prog ekliyorlar modeme kullanan oluyor zaten 8 kb lık birşey yenilik iyidir

qstar

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleykum
Airties RT-205 tt
tt model nosunun devamıdır acaba
Benim modemin modeli
Airties RT-205 yani TT baresi yok.
Benimde güncelleme yapmam gerekiyormu?
Selam ve dua ile

ve aleyküm selam tt baresi olması o kadar önemli değil dediğim gibi dosyayı indiriyorsun firm ware güncellemesi yazar modemin içinde araçlar sekmesinde oradan güncelle diyorsun başka birşeyi yok sonra modemi aç kapa

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt