Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AHiRET YAZ 2222 YE GöNDER (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
MATRAK MESAJLAR:

AHiRET YAZ 2222 YE GöNDER, AHiRET SORULARI CEBiNE GELSiN SORULARI DOĞRU CEVAPLA SONRA 5 VAKİT NAMAZ KIL CENNETE GİDEN İLK 5000 KİŞİ İÇİNDE OL,

ASK BIR ODUN SENDE BIR KOMUR. BEN BIR SOBA SEN BIR BACA, YOK BIZIM DAMDA ATMACA.

FAZLA DUSUNME, BAKMA OYLE BON BON. MESAJ GELDI ISTE, OKUSANA KARDESIM.. SANA BIR DE NASIHAT VEREYIM BARI NE KADAR AZ DUSUNURSEN HAYATTA O KADAR BASARILI OLURSUN!

EGER KISIHEM AKILLI HEMDE CALISKAN ISE TAKDIR ET,AKILLI DEGIL,CALISKAN ISE DIKKAT ET,AKILLI OLUP TEMBEL ISE IKAZ ET,HEM AKILSIZ HEM DE TEMBEL ISE IMHA ET!

HEY GARSON BANA KALBIM KADAR YANIK BIR DONER, DUSUNCELERIM KADAR KARISIK BIR SALATA, VE ACILARIM KADAR KOYU BIR KAHVE GETIR.

lana

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AHiRET YAZ 2222 YE GöNDER

Selamunaleyküm kardeşim emeğine sağlık çok güzel.Selametle kalın...B)

maharaja

Kayıtlı Kullanıcı
"ASK BIR ODUN SENDE BIR KOMUR. BEN BIR SOBA SEN BIR BACA, YOK BIZIM DAMDA ATMACA."
bu komikmiş ama sonu olmamış sanki :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt