Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ahir zamanda kız babası olmak (1 Kullanıcı)

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
Ey iman edenler! Yakıtı insanlar ve taşlar olan cehennem ateşinden kendinizi ve ailenizi koruyun"
Allah genclerimizi daima ahir zamanın fitnesinden korusun ve anne babalarımıza da sabır ihsan eylesin (amin)

acizanegünahkar

Kayıtlı Kullanıcı
Ey iman edenler! Yakıtı insanlar ve taşlar olan cehennem ateşinden kendinizi ve ailenizi koruyun"
Allah genclerimizi daima ahir zamanın fitnesinden korusun ve anne babalarımıza da sabır ihsan eylesin (amin)

ALLAH razı olsun Kardeşim
RABBİM nuruyla nurlandırsın
selametle

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Duygu yüklü bir paylaşımdı.emeğinize sağlık.
Rabbime Muhabbetine ve nuruna emanet olunuz.selametle kalınız.

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Es-SelamüAleyküm kıymetli KAAN abimiz...
Emeğinize sağlık, çok önemli bir konuyu bütün gerçekleriyle birlikte bilgilerimize sunmuşsunuz. Gerçektende kendimizi ALLAHa tam anlamaıyla adayamamışken, üzerimize düşen görevlerimizi tam anlamıyla yerine getiremezken çocuklarımıza HAKKI öğretmek büyük sorumluluk. Ama çocuğun Baba ve anne üzerindeki haklarından biriside ona doğruyu öğretmektir bildiğiniz gibi. Amaçsızca dünyada yaşayan ölüm ve sonrasını düşünmeyen bizler birde çozuklarımızın vebalini üzerimize alabilecek miyiz?

Bizler çocuk terbiyesini, çocuk yetiştirmeyi yine Efendimiz(sas)'den öğreniyoruz. Onun çocuklara verdiği önemi, onları sevmesini, onlarla oynamasını görüyoruz. Yanlış hatırlamıyorsam ALLAHuAlem 3 tane kız çocuğunu iman bakımından tam olarak yetiştiren bir baba Cenneti haketmiştir. Kız çocukları çok çok önemli KAAN abicim. geleceğin anneleri olacak kız çocuklarımızı öylesine güzel yetiştirmeliyiz ki onlar da anne olabilmeyi, HAKKI öğretmeyi önemsiyecek ve anneliğin ne kadar kutsal olduğunu bilecekler.

RABBİM Bizlere şeytanın oyunlarına alet edemediği, İman dolu evlatlar, kız çocukları,erkek çocukları nasip etsin inşaAllah...

ALLAHa emanet olunuz kıymetli abimiz
Selam ve Dua ile...

Kaan Erdem

Yönetici
Yorum katan,hakikat ile ilave olarak ekleme yapan kardeşlerimden ALLAH celle celalüh razı olsun,selametle kalınız.

acizanegünahkar

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM tüm çocuklarımızı hayırlı salih ve saliha mümin ve mümine kullardan eylesin
Tüm şer ve kötülüklerden muhafaza eylesin
.

Huyela

Kayıtlı Kullanıcı
Abicim Selamün aleyküm. Allahü teala razı olsun. Yaramızı deştin...

Ne çocuğum var ne evliyim... Ama şimdiden "ileride bir kız çocuğum olursa bugün ki liselere gönderirmiyim onu düşünüyorum".
Ve vicdanım tekrar tekrar kocaman bir hayır diyor. Gerekirse bütün dünyayı karşıma alma pahasınada olsa kocaman bir hayır. Bu yüzden neredeyse beş vakit namazın tamamında kız babalarına ve müslüman kızlarına dua etmekten kendimi alamıyorum. Rabbim anlayışımızı arttırsın. Ne yazıkki kandırıldıklarını bile anlamadan kandırılıyorlar. Yazın için binlerle teşekkür ediyorum.

Dua eder dualarınızı beklerim abicim.

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam değerli kardeşim;

Dua'larına amin diyorum,mevlam razı olsun.Bu dua'dan bir kız babası olarak nasiplenenlerden olurum inşaALLAH.Dediklerine ve bu hakikatlere harfiyen katılıyorum....

Selametle kal mevlama emanet ol kardeşim.

Abicim Selamün aleyküm. Allahü teala razı olsun. Yaramızı deştin...

Ne çocuğum var ne evliyim... Ama şimdiden "ileride bir kız çocuğum olursa bugün ki liselere gönderirmiyim onu düşünüyorum".
Ve vicdanım tekrar tekrar kocaman bir hayır diyor. Gerekirse bütün dünyayı karşıma alma pahasınada olsa kocaman bir hayır. Bu yüzden neredeyse beş vakit namazın tamamında kız babalarına ve müslüman kızlarına dua etmekten kendimi alamıyorum. Rabbim anlayışımızı arttırsın. Ne yazıkki kandırıldıklarını bile anlamadan kandırılıyorlar. Yazın için binlerle teşekkür ediyorum.

Dua eder dualarınızı beklerim abicim.

Kaan Erdem

Yönetici
Sağ olasınız kardeşim,selametle kalınız.

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
allahım razı olsun,güzel bir paylaşımdı

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
bu zaman da kız olmak da kız babası olmak da zor.
kısacası bu zamanda müslüman olarak yaşamaya çalışmak zor
Allah bu yolda tüm müslümanların yardımcısı olsun
Allah a emanet 0lun

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH yar ve yardımcımız olsun inşaALLAH....
emeğinize sağlık.....

Kaan Erdem

Yönetici
Sağ olasınız kardeşim,selametle kalınız.

allahım razı olsun,güzel bir paylaşımdı

bu zaman da kız olmak da kız babası olmak da zor.
kısacası bu zamanda müslüman olarak yaşamaya çalışmak zor
Allah bu yolda tüm müslümanların yardımcısı olsun
Allah a emanet 0lun

ALLAH yar ve yardımcımız olsun inşaALLAH....
emeğinize sağlık.....

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm güzel bir konu okurken içim burkuldu evlat ayrılmaz kızıda erkeğide bir iki kızım iki oğlum var Rabbime okadar şükrediyorum ki bana böyle evlatlar nasip etti diye kız evlatlarını sevmeyen insanlara şaşıyorum kimin elinde Allah bizim için neyi hayırlı gördüyse onu verir bizler yeteri evlatlarımızı Allah yolunda etrafına zarar vermeyen saygılı sevgili insan olarak yetiştirelim Rabbim herkezin ve bizimde evlatlarımızı hayırlı Allah korkusu yaşayan insanlarla karşılaştırsın AMİN... KAAN Senide tebrik ediyorum kız babası olarak kızlar anneye babaya daha yakın oluyor bunu ilerki yıllarda daha iyi anlarsınız Allah analı babalı büyütsün Allaha emanet olun

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam kıymetli Hafize annemiz;

ALLAH celle celalüh razı olsun,hakkı ile yetiştiren kullardan olmak dua'sı ve ümidiyle.Selametle kalınız,ALLAH celle celalüh'e emanet olunuz tüm ailenizle birlikte.........

Selamünaleyküm güzel bir konu okurken içim burkuldu evlat ayrılmaz kızıda erkeğide bir iki kızım iki oğlum var Rabbime okadar şükrediyorum ki bana böyle evlatlar nasip etti diye kız evlatlarını sevmeyen insanlara şaşıyorum kimin elinde Allah bizim için neyi hayırlı gördüyse onu verir bizler yeteri evlatlarımızı Allah yolunda etrafına zarar vermeyen saygılı sevgili insan olarak yetiştirelim Rabbim herkezin ve bizimde evlatlarımızı hayırlı Allah korkusu yaşayan insanlarla karşılaştırsın AMİN... KAAN Senide tebrik ediyorum kız babası olarak kızlar anneye babaya daha yakın oluyor bunu ilerki yıllarda daha iyi anlarsınız Allah analı babalı büyütsün Allaha emanet olun

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ben tarım fuarına gitmiştim orada bile mankenler vardı

Teşekkürler kaan abi.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt