Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AHH BABASI AHH ANNESİ....... (1 Kullanıcı)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AHH BABASI AHH ANNESİ.......

baloncuk yapan bebek unutulur mu hiç :eek::D:D:D
bu da en az onun kadar güzel:D:D bir resim...
bu cani çocuk benim kardeşimin küçüklüğünü anımsattı, o da 4-5 yaşlarında iken kafesteki kuşa kalem batırırdı, rahatsız ederdi ...zavallı hayvancıklar:(:(:(...

Kaan Erdem

Yönetici

:eek::eek::eek::eek::D:D:D:D:D:D:D:D:D

bu cani çocuk benim kardeşimin küçüklüğünü anımsattı, o da 4-5 yaşlarında iken kafesteki kuşa kalem batırırdı, rahatsız ederdi ...zavallı hayvancıklar:(:(:(...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

nigdeli yazdı:
baloncuk yapan bebek unutulur mu hiç :eek::D:D:D
bu da en az onun kadar güzel:D:D bir resim...
bu cani çocuk benim kardeşimin küçüklüğünü anımsattı, o da 4-5 yaşlarında iken kafesteki kuşa kalem batırırdı, rahatsız ederdi ...zavallı hayvancıklar:(:(:(...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

ya bunun caniliğine ne demeli???:(:(:(:(

efsude

Kayıtlı Kullanıcı

:eek:
nigdeli yazdı:

SELAMUNALEYKUM
BAKIN SU MUZURLARA ALLAH ASKINA!:eek::):)
KESIN BU RESIM SONRASINDA O TOMBIS BACAKLAR KEDININ DIS IZLERINE MARUZ KALMIS OLAMLI.
SELAM VE DUA ILEB)

efsude

Kayıtlı Kullanıcı

Kaan Erdem

Yönetici

:p:p:D:D:D

efsude yazdı:
:|:|:|B)B)B)
SELAM VE DUA ILE...
KAAN ERDEM yazdı:
a.s böyle birşeye nasıl müsaade ederler bilmem........

efsude yazdı:
:eek:
nigdeli yazdı:

SELAMUNALEYKUM
BAKIN SU MUZURLARA ALLAH ASKINA!:eek::):)
KESIN BU RESIM SONRASINDA O TOMBIS BACAKLAR KEDININ DIS IZLERINE MARUZ KALMIS OLAMLI.
SELAM VE DUA ILEB)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleykum kardesim bu kedicigin suçunun ne oldugunu bende anlayamadim dogrusu sanirim çocuk biseye kizmis ve eline geçirdigi kediye bogazlamaya çalisiyo yazik o kedinin haline selam ve dua ile insallah ...:eek::eek:

Kaan Erdem

Yönetici

A.S ALLAH CC RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

huzunlu_gurbet yazdı:
selamunaleykum kardesim bu kedicigin suçunun ne oldugunu bende anlayamadim dogrusu sanirim çocuk biseye kizmis ve eline geçirdigi kediye bogazlamaya çalisiyo yazik o kedinin haline selam ve dua ile insallah ...:eek::eek:

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

S.A.ARKADAŞLAR EĞLENECELİ ŞEYLER ÇOK GÜZEL DE BÜTÜN FORUMLAR EĞLENCELİ RESİMLERLE DOLMUŞ,KUTLU DOĞUM HAFTASINDAYIZ,EĞLENCEYİ ERTELESEK DE HAFTANIN HAKKINI VERSEK,NE DERSİNİZ????;)

ahududu

Kayıtlı Kullanıcı

ŞU DÜNYA NE TUHAF KEDİYE Mİ ÜZÜLESİN ŞU GÖZÜ YAŞLI İNSANLARA MI?GERÇİ ÜZÜLECEK OKADAR ÇOK ŞEY VARKİ...
ELİMİZDEN GELENİ YAPMIYORUZ BARİ ÜZÜLELİM DEĞİL Mİ...............?
:|

Kaan Erdem

Yönetici

A.S HAKLISINIZ AMA TARİH OLARAK BAKARSANIZ ÇOK ESKİ...SELAM VE DUA İLE....ALLAH CC RAZI OLSUN...ALLAH CC EMANET OLUN....

ADALETIMAHZA yazdı:
S.A.ARKADAŞLAR EĞLENECELİ ŞEYLER ÇOK GÜZEL DE BÜTÜN FORUMLAR EĞLENCELİ RESİMLERLE DOLMUŞ,KUTLU DOĞUM HAFTASINDAYIZ,EĞLENCEYİ ERTELESEK DE HAFTANIN HAKKINI VERSEK,NE DERSİNİZ????;)

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

KAAN ERDEM yazdı:
A.S HAKLISINIZ AMA TARİH OLARAK BAKARSANIZ ÇOK ESKİ...SELAM VE DUA İLE....ALLAH CC RAZI OLSUN...ALLAH CC EMANET OLUN....

ADALETIMAHZA yazdı:

S.A.KARDEŞİM SANA BİRŞEY DEMEDİM,SAKIN KIRILMA,ARKADAŞLAR DEDİM ZATEN.TABİKİ HOŞÇA VAKİT GEÇİRİLECEK DE,SİTEMİZİN ADI VE AMACI GEREĞİ HİÇ OLMAZSA BU HAFTA FORUMLARIMIZ FARKLI OLMALI DİYE DÜŞÜNDÜM,KIRDIYSAM HAKKINI HELAL ET.A.E.O.

Kaan Erdem

Yönetici

A.S KARDEŞİM....ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE ALLAH CC EMANET OLUN...

ADALETIMAHZA yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:

ADALETIMAHZA yazdı:

S.A.KARDEŞİM SANA BİRŞEY DEMEDİM,SAKIN KIRILMA,ARKADAŞLAR DEDİM ZATEN.TABİKİ HOŞÇA VAKİT GEÇİRİLECEK DE,SİTEMİZİN ADI VE AMACI GEREĞİ HİÇ OLMAZSA BU HAFTA FORUMLARIMIZ FARKLI OLMALI DİYE DÜŞÜNDÜM,KIRDIYSAM HAKKINI HELAL ET.A.E.O.

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
selamünaleyküm...çocuğu nasıl sinirlendirmişler ....:K:K:K

kediye yazık zavallı kedicik...kedi namkörlükmü yaptı yoksa...(sakın yanlış anlamayın kediler namkör olur derlerya )....ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...selametle İNŞALLAH...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt