Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Adnan Oktar’ın İsrailli Yetkililer Ve Dini Liderlerle Basın Toplantısı (1 Kullanıcı)

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
Bundan hoca olursa benden allamei cihan olur..peşine takılan ahmaklar kafir olacaklarından korkmazlar mı!

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Herkesin İslam olması bizim için övünç duyulacak birşey değil.A9 TV de çıkan, gazetelerde yarı çıplak poz veren kadınlar, islam diye de göğsümüzü gererek ortalarda dolaşamayız herhalde.
Bize Hakk'ın mesajını kavrayan, hayatında o mesajın gerektirdiklerini yerine getiren; müslüman gibi yaşayan insanlar lazım.Yoksa Yezid de İslamdı ki peygamber torununu şehid etti.
Adnan gibi megalomanyak bir adam Müslümanım demese bari biz de her seferinde bu münafık yüzünden insanlara açıklama yapmak zorunda kalmasak

Yok Müslüman olsun, olsun da ibret olsun ... Şöyle ki bir insan en güzel yolda yolunu şaşırır mı? şaşırır , neden???
İşte burda dikkat BEN! istiyorum ki insanların üstünü olmak, BEN olmak mümkün mü? mümkünü yok
Allah isterse olur, istemezse ağzında kuş yakalasan zor olur, bu bir yalan iddia olur -1
2.cisi ise bunu istemek kibir olur ve kibirliye ne verilir??? dünya buyur denir , ahiret kapısı , Rabbim muhafaza eylesin kapanma riski iledir
Demek ki aç gözlü olursak Müslümanlıkta da ayağımız kayar , tüm insanlarda olduğu gibi , kınamayalım abimizi acıyalım, hidayet ver Rabbim... şeytanın elemanı olmaktan kurtulsun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt