Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

A'dan Z'ye Hayata Ayna Hadisler (1 Kullanıcı)

Meczup

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese hayırlı günler dilerim.
Benim sizlere önermek istediğim kitap bir Hadis kitabı. Web sitesinde bu sitenin ve Esmaül Hüsna animasyonunu gördüğüm için alakalı olduğunu düşündüğümden üye oldum ve paylaşmak istedim.

Siteye Ankara'da bir radyoda sunucunun "Hayata Ayna Hadisler" diye bir kitaptan bahsettiğini duyarak girdim, faydalanılan kaynakları görüdükten sonra da fiyatı cazip geldiği, sipariş verdim ve kitap elime ulaştı. İnanın çok çok kaliteli bir görüntüsü ve çok güzel bir şekilde alfabetik olarak sıralanmış içeriği var çok beğendim. İletişim formundan yazara ulaşım ve daha sonra kendisi ile neden bu kadar ucuz olduğunu sordum ve bana içinde bazı harf hatalarını gidermek için doğru yanlış cetveli bulunduğunu söyledi ve hak geçmesini istemediğini bu yüzden bunu sitede de belirttiğini, bu sebeple bu şekilde okuyucuya ulaştırdığını söyledi. Emin olun amacım herhangi bir şekilde reklam yapmak değil ve yemin ederim yazarı görmedim bile sadece bu beni çok duygulandırdı ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.

İnşallah Allah kendisini bu konuda muvaffak eder...

Saygılarımla...

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun paylaşımıznız için,
selametle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt