Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

A'dan Z'ye bütün Radyolar -SÜPER- (1 Kullanıcı)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Radyo Perisi 1.0
_RADYO___DİNLEME_____A'dan_____Z'ye____BÜTÜN_____RADYOLAR_____
Versiyon: 1.0
Boyut: 1.40 MB
Lisans: Ücretsiz (Freeware)
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Window Tümü

RadyoPerisi ile Radyo Dinlemenin Keyfini Yaşayın
Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde A'dan Z'ye yüzlerce radyoyu büyük bir keyifle dinleyebilirsiniz. Radyo perisi türkçe olup basit arayüzü ile kullanımı gayet kolaydır.
Favori Listesi hazırlayarak zamandan kazanın En çok dinlediğiniz radyoları favori listesine ekleyerek, listelerde radyo aramak zorunda kalmazsınız. Bu şekilde daha çok dinlediğiniz radyo kanallarını ayrı bir katagoriye ayırabilirsiniz

RADAYO PERİSİNİN BELİRGİN ÖZELLİKLERİ
-A'dan Z'ye bütün yerel ve genel radyo kanalları
-A'dan Z'ye şehirlere ait kanalları şehri seçerek takip edebilme
-YAYIN TÜRÜNÜ SEÇEBİLME: (dini-tasavvufi-haberler-karışık-spor-klasik-komedi-arabesk-rock-pop-yabancı-türk sanat müziği-vb.)
-ücretsiz
-sistemde yer tutmaz

Arkadaşlar bu programı özellikle tavsiye ediyorum benim favori programlarımdan gerçekten çok güzel kurunca hak vereceksiniz

manav

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeş Allah razı olsun kurdumda radyo listesini bulamadım daha önce fatih22 kardeşin tarif ettiği masa üstünde radyoyu dinliyordum çocuklar bozmuş bu adreste belirtilen iletişim kuralı geçersiz diyor çok canım sıkılmıştı ilaç gibi geldi

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Aslm eyvallah Listeyi ses ayarının yanındaki L tuşuna basarak açabilirsiniz

(-Arkadaşlar programı bilgisayarına kuran arkadaşlar program hakkında düşündüklerni yorum olarak yazsın ki diğer arkadaşlar fikir sahibi olsun)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt