Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

acil cüz alabilrmisiniz? (1 Kullanıcı)

VuSLaT_üL ŞéHaDéT

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleyküm değerli üyerler acil olarak bi kaç tane cüz var alınabilir mi?
18,25,18,25,25,27 bunlar alınırsa çok iyi olur kardeşelerim..selametlen....

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleyküm değerli üyerler acil olarak bi kaç tane cüz var alınabilir mi?
18,25,18,25,25,27 bunlar alınırsa çok iyi olur kardeşelerim..selametlen....

Selamun Aleykum

Sayın Kardeşim bildirdiğiniz cüzleri memnuniyetle alıyorum yarın geceye kadar bitirip size bildiririm.

Selam ve saygılarımla.

VuSLaT_üL ŞéHaDéT

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun abim çok çok teşekür ediyorum..qerçekten bana çok yardımcı oldunuz..RABBİM mufakatınızı fazlalaştırsın inşALLAH...

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
asıl ben size teşekkür ederim ne zaman bir ihtiyaç olursa bu yaşlı hafızın Kur'an hizmetkârı olduğunu lütfen hatırlayınız.

Selam ve saygılarımla.

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşim 18.25.18.25.25.ve 27. cüzler usulüne uygun okunmuştur.Rabbimiz c.c kabul eylesin.Bilgilerinize.

Selam ve saygılarımla.

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim çanakkale şehitlerimizin için cüzler dağıtıyorum almak isteyen varsa 19. 20 .23.24.25.26.27.28.29.30 bu cüzleri almak isteyen olursa yazarlarsa sevinirim.rabbim hepimizden razı olsun

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Sayın kardeşim cüzlerden yarına kadar alan olmazsa hepsi başım üstünedir ben alır okur ve size bildiririm.Lütfen bana bildiriniz.

Selam ve saygılarımla.

Lev'i Garam

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim ben 26 cüzü alırım inşallah yarın akşama kadar okumuş olurum Allah cc izin verirse .

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
baslamis oldugumuz hatimlere de katilim isteriz kardesler
Kendi ozelinizde baslamis oldugunuz hatimler size duser...yani baska gruplarin hatimlerini bize getirmek,olmaz aslinda
siz bilirsiniz, oyle olsaydi benim de baslamis oldugum hatim var katilim az, bende anca okuyorum , tek basima gayret etmeye ugrasiyorum
burdan dagitsam bence hos olmaz, anlamida da olmaz...
Oncelik sitemizde ki hatimlerde birlik olmaya calismak, yoksa herkes verir, elime bir cuz, ne mana?? neyse isteyen istedigi gibi davransin

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
baslamis oldugumuz hatimlere de katilim isteriz kardesler
Kendi ozelinizde baslamis oldugunuz hatimler size duser...yani baska gruplarin hatimlerini bize getirmek,olmaz aslinda
siz bilirsiniz, oyle olsaydi benim de baslamis oldugum hatim var katilim az, bende anca okuyorum , tek basima gayret etmeye ugrasiyorum
burdan dagitsam bence hos olmaz, anlamida da olmaz...
Oncelik sitemizde ki hatimlerde birlik olmaya calismak, yoksa herkes verir, elime bir cuz, ne mana?? neyse isteyen istedigi gibi davransin

Selamun Aleykum

Muhterem melissa26 kardeşim başladığınız hatimden istediğiniz kadar cüz bana veriniz memnuniyetle okumaya hazırım.

Selam ve saygılarımla.

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim zaten buradaki hatimlerede elimden geldiğince katılıyorum.yazdığımı dikkatli okumadın galiba benim verdiğim cüzler çanakkale şehitlerine ben dağıtacağımı dağıttım zaten burdan da okumak isteyenler olur diye vermek istedim,ama sen biraz farklı düşünüyorsun.bize getirmek olmaz yazmışsın sen almak zorunda değilsin. öncelik sitemizdeki hatimler ama herkese tefriciye okuyoruz kimse de sizin gibi düşünmüyor.

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Sayın kardeşim cüzlerden yarına kadar alan olmazsa hepsi başım üstünedir ben alır okur ve size bildiririm.Lütfen bana bildiriniz.

Selam ve saygılarımla.
kadeşim ALLAH RAZI OLSUN.20 21 CÜZLERİ VERDİM

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim okuduğunu haber verirsen sevinirim.ALLAH RAZI OLSUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt