Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

acil cevap lütfen (1 Kullanıcı)

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADASLAR size birisi namına bir soru sormak ve acele cevap almak zorundayım..aksi taktirde büyük bir yanlış yapılacak olabılır...
evli bir erkek gayri mesru bir ilişki yaşıyor ama gerçek eşi bilmiyor.olayı bılen erkegin ailesi ..ve ogullarına gayri meşru ilişki yasadıkları kızdan ayrılması için büyü yaptırmayı dusunuyorlar..ayrıca şuan ki eşine baglanması için de buyu dusunuyorlar....ne yapmak gerekır bu durumda ?

atris

Kayıtlı Kullanıcı
her ne olursa olsun büyü yapmak günahtır .belkı aılesı aılenın ıyılıgı ıcın yaptıklarını dusunuyorlar ama hıc basvurmasınlar büyüye

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADASLAR size birisi namına bir soru sormak ve acele cevap almak zorundayım..aksi taktirde büyük bir yanlış yapılacak olabılır...
evli bir erkek gayri mesru bir ilişki yaşıyor ama gerçek eşi bilmiyor.olayı bılen erkegin ailesi ..ve ogullarına gayri meşru ilişki yasadıkları kızdan ayrılması için büyü yaptırmayı dusunuyorlar..ayrıca şuan ki eşine baglanması için de buyu dusunuyorlar....ne yapmak gerekır bu durumda ?

Büyü yapanda yaptıranda kafir olur Allah a karşı gelmiş olur Büyük günahlandardır. Büyü yapmayınız.

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
buyuyu zaten ben yapmıyorum ..bir arkadas budurumda ..bende anlatmaya calıstım..ama farklı bır yol varmı dıye size soruyorum ?

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
eşini değilde ilişki yaşadığı kızı seviyorsa anlatsın herşeyi eşine ayrılsın
yada tamamen eşine dönsün
neden ikili anlamadım
birinden vazgeçmesi gerek
büyüyle ilgili tarafınıda arkadaşlar açıklamış zaten bende katılıyorum
ama arkadaşın bir an önce karar vermeli
dediğin gibi aileside büyü yoluna başvurursa durumlar karışır
kendi yaptığı yanlışı kendi düzeltsin derim ben

garibano

Kayıtlı Kullanıcı
tavsiye etmem. ALLAHIN cok gücüne gideceginden eminim.
Düşünsene Yaradana duayla basvurmuyorlarda bu yollara gidiyorlar. Ben dua yerine bunu yapanın ALLAH ıda o büyü yaptıgı seydir. ALLAH tan yardımda beklemesinler bence.

atris

Kayıtlı Kullanıcı
abicim bence arkadasınız zor bır durumda oncelıkle aılesı sadece dua edıp beklemelı arkadasınız kesınlıkle tovbe etmelı bu arada ıkı bayanın gunahı var ustunde :S cok zor bır durum ama arkadasınız durumundan memnun ıse yapıcak bırsey yok sadece esınden ayrılmalı...

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamber Efendimiz Buyuruyor:
"Büyü yapan kişi küfre girmiştir."
"Muhabet için efsun yapma, ipliğe okuma, büyü yapmak şirktir."
"Büyücüye, müneccime, gaibden haber veren kimseye inanan kişi Kur'an-ı inkar etmiştir."

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar hepinizden ALLAH razı olsun ...

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c. kimseyi nefsi ile baş başa bırakmasın. Amin amin amin..

yusufum63

Kayıtlı Kullanıcı
allah korusun büyü haşa allah ı inkardır sabır ve dua benim tavsiyem...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt