Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

90'larda dev İnternet Siteler İşte Böyleydi (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,066
Tepki puanı
24
Puanları
38
Konum
Ankara
Y a h o o 'dan MSN'e bugünlere nerelerden geçerek geldik? 90'lı yıllarda dev web siteleri işte böyleydi.

90'lı yılların sonundaki internet sitelerini hatırlıyor musunuz? Altavista, Amazon, H o t m a i l, Sony, Microsoft, Adobe, MSN, BBC, Y a h o o, Apple ve Google gibi devlerin eski internet sitelerini sizin için bir araya getirdik.

İnternet siteleri geçen yıllarla birlikte değişiyor. Hem altta yer alan teknolojiler, hem de tasarım anlayışı geçene senelerde büyük değişime uğradı. İnternetin ilk yıllarındaki yazı ve resim oranı hatırlanırsa bu daha iyi anlaşılır. 1990'ların sonlarında doğru internet siteleri bugün alıştığımız hallerine biraz daha yaklaştılar. Ancak yine de bant genişliği yüzünden bugün olduğu kadar yoğun görsellik ve video içerik bulmak mümkün değildi. HTML'nin ağırlıkta olduğu o yıllara hep beraber bakalım ve internet sitelerinde tasarım açısından 10 yıllık değişimi görelim.

dznm669rb8.jpg


v0io1vmnbo.jpg


bbpjlgnnjy.jpg


q5h0zw295k.jpg


k9yg2r4f66.jpg


9vzijyu88j.jpg


4du7x9fvov.jpg


m5uzu4prb.jpg


x6th35pe4.jpg


i65upbdbzo.jpg


tj0h8xmcf9.jpg
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt