Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 MART 2009 a az kaldı. Salavat kampanyası başladı.hedef 20.000.00 (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeslerim enesbatur uzun süredir yok biz buraya listeyi ekleyelim ne kadar kaldi kontrol ederiz
okunan elifimbenim 60.000 +9.221 756=69.221.756 kardeslerim herkes buraya ne kadar okuduysa lütfen hesap etsin toplansin
selamün aleyküm kardeslerim enesbatur uzun süredir yok biz buraya listeyi ekleyelim ne kadar kaldi kontrol ederiz allaha emanet olun allaha emanet olun

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeslerim enesbatur uzun süredir yok biz buraya listeyi ekleyelim ne kadar kaldi kontrol ederiz
okunan elifimbenim 60.000 +9.221 756=69.221.756 kardeslerim herkes buraya ne kadar okuduysa lütfen hesap etsin toplansin
selamün aleyküm kardeslerim enesbatur uzun süredir yok biz buraya listeyi ekleyelim ne kadar kaldi kontrol ederiz allaha emanet olun allaha emanet olun

ve Aleyküm Selam

Enes abi en kisa zamanda listeyi düzenleyecektir... herkez kendi yaparsa karisiklik olabilir... en iyisi yine abinin hesaplamasi B)

Okuyan herkesten ALLAH Razi Olsun

Enes Abi en kisa zamanda listeyi günceleyecektir.

harded

Kayıtlı Kullanıcı
hayaırlı olsun Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
1000 tane okudum,RABBİM kabul etsin,Efendimizin şefaatine cümlemizi naileylesin inş.
Selam ve dua ile

berat05

Yönetici
Allah Resûlü’ne bir sahabi; ‘bütün salavatımı senin için kılıyorum’ deyince, “Bu senin hem dünya, hem de ahiret ile ilgili işlerin için kâfidir” buyurmuştur.

Şüphesiz, Allah ve melekleri Peygambere salat ederler. Ey iman edenler, siz de ona salat edin ve tam bir teslimiyetle ona selam verin.;(el-Ahzâb, 56)

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed(s.a.v)

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ve rahmetullah
bende 20,000 tane alıyorum Rabbim bize biricik efendimizin peygamberimizin (s.a.v.) in şefaatini nasip etsin inşallah amin

portatak

Kayıtlı Kullanıcı
5.000 tane de ben alıyorum..Allah razı olsun..

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm 500 tane daha okudum.ALLAHA emanet olun.

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ve rahmetullah
bende 20,000 tane alıyorum Rabbim bize biricik efendimizin peygamberimizin (s.a.v.) in şefaatini nasip etsin inşallah amin

Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berekatühü
Amin insALLAH
Isminiz Listeye Eklenecektir ALLAH Kabul Etsin​

5.000 tane de ben alıyorum..Allah razı olsun..

ALLAh Kabul Etsin Listeye Eklenecektir bitince haber verirseniz seviniriz​

selamün aleyküm 500 tane daha okudum.ALLAHA emanet olun.

VE ALEYKÜM SELAM Abla :H

ALLAH Kabul Etsin​

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Amr İbnu Rabi'a radiyallahu anh anlatıyor: "Rasulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Bana salâvat okuyan bir mü'min yoktur ki ona melekler rahmet duasi etmemiş olsun. Bu, bana salâvat okuduğu müddetçe devam eder. Öyleyse kul bunu, ister az ister çok yapsın!"

f_2742003264zm_3d3ec5e.gif

berat05

Yönetici
Allah Resûlü’ne bir sahabi; ‘bütün salavatımı senin için kılıyorum’ deyince, “Bu senin hem dünya, hem de ahiret ile ilgili işlerin için kâfidir” buyurmuştur.

Şüphesiz, Allah ve melekleri Peygambere salat ederler. Ey iman edenler, siz de ona salat edin ve tam bir teslimiyetle ona selam verin.;(el-Ahzâb, 56)

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed(s.a.v)

e_islamiyet

Kayıtlı Kullanıcı
bir suru kısı var ılk sayfadakı lıstede...ben nıye yokum ya...fazla gırmıyorum dıyemı gercı gırıyorum da fazla bısı yazmıyorum..neyse sımdılık 1000tanede ben alıyorum Rabbım kabul etsn:)

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berekatühü
Amin insALLAH
Isminiz Listeye Eklenecektir ALLAH Kabul Etsin​

ALLAh Kabul Etsin Listeye Eklenecektir bitince haber verirseniz seviniriz​

VE ALEYKÜM SELAM Abla :H

ALLAH Kabul Etsin​

canım listeler ne zaman yenilirki zaman çok az kaldıda .bir bilgin olursa.ALLAHA emanet ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt