Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 MART 2009 a az kaldı. Salavat kampanyası başladı.hedef 20.000.00 (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm aldığım 10 000 salavat okunmuştur Allahım kabul etsin. Allah razı olsun sizden de böyle birşeye vesile olduğunuz için. hayırlı günler.

hastetim

Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşım kusura bakma ben 100.000 tane salavat aldım ama ancak 2663 tane okudum arkadaşım dügünüm oldugu için ancak okuyamadım arkadaşım kabul ederseniz sevinirim

hastetim

Kayıtlı Kullanıcı
yardım

yardım

arkadaşlar ben sizden birşeyler istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim eşim aylin ismini cok seviyor ve kızımız olursa aylin ismini koymayı düşünüyor kuranda aylin ismi geciyormu bana yardımcı olurmusunuz aylin anlamı ne?yardımlarınız için teşekkürler allaha emanet olun:a03:

zam_siyah

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben 10.000 taneyi okudum rabbim kabul etsin.

zam_siyah

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben sizden birşeyler istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim eşim aylin ismini cok seviyor ve kızımız olursa aylin ismini koymayı düşünüyor kuranda aylin ismi geciyormu bana yardımcı olurmusunuz aylin anlamı ne?yardımlarınız için teşekkürler allaha emanet olun:a03:

selamün aleyküm kardeşim aylin isminin manası:
AYLİN: AYIN ÇEVRESİNDE GÖRÜLEN IŞIK

demekmiş. ama kuran-ı kerimde geçiyormu geçmiyormu bilmiyorum oana da bakar sana bilgi veririm.
kuranda geçmiyorsa sizde iki isim koyun daha iyi olur hem eşinizin isteği olur hemde sizde bir isim koymuş olursunuz.
Fikrimi kabul edersen bence en iyisi öyle olur eyer kızınız olursa kızınıza ikinizde birer isim koymuş olursunuz.

ALLAH'A EMANET OLMAN DİLEĞİYLE.
ESSELAMÜN ALEYKÜM

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
kim derse başlamadan bu duayı okursa ALLAH TEALA o kimsenin anlayış gücünü artttırır.

Allahümme ahricna min zulümatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine rahmetike bi rahmetike ya erhamer rahımiyn.
ablacım bak duayla ilgili sayfa açmıştım şimdi sana da yazıyım oku olurmu ablam.canım RABBİM yardımcın olsun inşallah sınavlarında .bitmiyor gib gözükür şimdi ablam ama emin ol bitiyor canım.kalbini ferah tut ablam elbette dua ederim hazır tarihlerde var:)olmaz mı canım heyecan her sınavımda ayrı panik olur heyecanlanırdım.ilk sınav birde dualarımdasın ablacım merak etme.ALLAHA emanet ol

Sagolasin Abla ALLAH Razi Olsun okuycam insALLAH (ilk sinavada söyle abla ögretmenlerimi tanimiyorum ilk sömester... dersler cok agir devam edebilecegim bana göre ilk sinavlara bagli... HAYIRLISI)
:a36:
INSALLAH ABLA

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Sagolasin Abla ALLAH Razi Olsun okuycam insALLAH (ilk sinavada söyle abla ögretmenlerimi tanimiyorum ilk sömester... dersler cok agir devam edebilecegim bana göre ilk sinavlara bagli... HAYIRLISI)
:a36:
INSALLAH ABLA

canım hiç korkma eminim sen halledersin.sen zeki bir insansın.elbette zorluk olacak aman sakın vazgeçme ablacım.tüm dualarım seninle .bu arada 150 tane daha okudum ben .ALLAHA emanet ol ablacım.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
bahar ablam bu arada almanya çok güzel bir yer kölnü görmedim ama bayıldım vallaha oralara.canım eminim çok güzel olacak geleceğin.ALLAHA emanet ol.

Rasulesevdali

Kayıtlı Kullanıcı
[ı]selamün aleyküm 70.000 bınde ben alayım allahın ıznı ıle [/ı]

berat05

Yönetici
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed(s.a.v.)

hedefimiz 20.000.000

Ne mutlu O'nu ananlara

zam_siyah

Kayıtlı Kullanıcı
[ı] [/ı]
aleyhüsselatü vesselam efendimiz buyurdular ki:

"bir gün bana cenab-ı hakk'ın dört büyük meleği geldi. Bunlar cebrail, mikail, israfil ve azrail aleyhisselam idiler. Cebrail aleyhisselam bana dedi ki: Ya resulullah ! Senin ümmetinden bir kimse size günde on defa selavat ederse yarın kıyamet gününde ben onun elinden tutar, sıratı kuşlar gibi geçiririm.

[ı][ımg]http://img30.picoodle.com/img/img30/5/11/27/f_9732a9961mum_5b5494c.gif[/ımg][/ı]

çok güzel bir şey allah razı olsun paylaştığın için

zam_siyah

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar...ablam ben aldıgımı okudum allah kabul etsin inş.
resulullah (s.a.v.)buyuruyor ki:"dua ettiğiniz zaman,kabul olunacağına inanarak allah'a dua edin.bilmiş olunuz ki,gafil kalp(ile)yapılan duaları allah kabul etmez."(tirmizi)
mü'minler annesi hazret-i aişe (radıyallahü anh)den nakil.allah'ın resulü (s.a.v.)geceleyin kalktığı vakit namazına şu dua ile başlardı:
"allah'ım !
Ey cebrahil,mikail ve israfil'in rabbi !
Göklerle ve yerin yaradanı,
hazırı ve gaibi bilen allah'ım !
Kullarına ihtilaf ettikleri şeylerde,
onların aralarında ancak sen hükmedersin.
Ihtilaf edilen hakk'a izninle beni hidayet eyle !
çünkü dilediğini doğru yola ancak sen hidayet edersin !"(müslüm)

bizim dua'larımızıda kabul et yarabbim bizlere hidayet et {amin}

[ı]amin güzel kardeşim rabbim kabul etsin.inşallah...[/ı]

hastetim

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim aylin isminin manası:
AYLİN: AYIN ÇEVRESİNDE GÖRÜLEN IŞIK

demekmiş. ama kuran-ı kerimde geçiyormu geçmiyormu bilmiyorum oana da bakar sana bilgi veririm.
kuranda geçmiyorsa sizde iki isim koyun daha iyi olur hem eşinizin isteği olur hemde sizde bir isim koymuş olursunuz.
Fikrimi kabul edersen bence en iyisi öyle olur eyer kızınız olursa kızınıza ikinizde birer isim koymuş olursunuz.

ALLAH'A EMANET OLMAN DİLEĞİYLE.
ESSELAMÜN ALEYKÜM

günaydı arkadaşım cevabın için teşekkür ederim beni sevindirdin sagolasın.iki isim düşünmemiştim cocuguma ama fikrin içinde sagol eşiminde iki ismi var.oda güzel bir fikir.sagol.

nermin.demir

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.Lütfen kusura bakmayın.Ben yeni farkettim.Bende 1000 tane alayım inşallah.Allah razı olsun.Hepinizden.Bitirince devam ederim inşallah.

zam_siyah

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
ben 200 tane daha çektim. Listenin enson güncellenmiş hali yok mu? Ne kadar eksik kaldı? Ben de arkadaşlarıma ve evdekilerine çektiriyorum. Ama çok eksik varsa yine alabilirim. Fazla alamıyorum. Benim de kendi okumam gereken dualarım var.
Dua köşesin de filistinli kardeşlerimiz için 10.000 tane kunut duası ve 10.000 tane fetih suresi okutmaya başladım. Ama katılım çok az çok eksiğim var. Bana dua etmenizi isticem şu dualarımı biran önce bitirip teslim etmem için....
Tekrar okudukça söylerim fazla olmaz ama yine de okudukça yazarım.
Allah emanet olun.....
Not: Fetih ve kunut duası okumak isteyen olursa "dua köşesi"nde konumuz. Almak isteyenler oraya yazdırabilir...
Selam ve dua ile...
Selamün aleyküm...

zam_siyah

Kayıtlı Kullanıcı
günaydı arkadaşım cevabın için teşekkür ederim beni sevindirdin sagolasın.iki isim düşünmemiştim cocuguma ama fikrin içinde sagol eşiminde iki ismi var.oda güzel bir fikir.sagol.

selamün aleyküm kardeşim
fikrimi beyendiysen çok sağol.
Ismin kuranda geçip geçmediğine bakamadım ama bir aksilik çıkmazsa bugün bakarım inşallah.
Allah emanet ol....

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Ben 1,000 adet okudum Rabbim kabul eder inşaallah

Hayırlı günler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt