Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

:( :( :( :( :( :( (3 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
yaa asıl benim ağlamam gerek siz durun ben ağlıyacam
neden diye soracak olursanız çok uzun bir süre nete giremiyecem o yüzden çokkk üzülüyorum....

Uzun süreli bir ayrılık olmaz inşallah güzel kardeşim. Hayırlısı olsun..Kendinizi özletmeyin inşallah..B)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
İŞTE GELDİM BURDAYIMMMMMMMM ya iki saat siteden ayrılıyorum bir geliyorum olay olmuş... aglayanlar küsenler gidenler gelenler...
neyse herşey sütliman gibi...
oh be şöyle sakinleşelim kardeşlerim..
..xxgülsümxx kardeşim üç konu açmışsın bismillah ikisine cevap yazdım .....ablacım hoşgeldin sefalar getirdin....bizden sana kuçak dolusu sevgiler saygılar ...merabalar ehlen sehlen .selamün aleyküm...:H

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Tamam meltem madem çok ısrar edip aglıyorlar mutlu edelim onları :)
kalmaya karar verdik

:evet:evet kapıdan çıksak bacadan geliriz dualar kardeşimle.. ama ben de bir 5 gün kadar yokum sonra hep buradayım Allah izin verirse( inşallah)...Zemzem kardeşim umarım çabuk dönersin...

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
selamün Aleyküm
Güzel Kardeşim Nerden çıkardın Bunu Diyecem Ama Genelde Yeni üyelerin Hepside Oluyor Zamanla Bizler Seni Tanıyacağız Sende Bizleri O Zaman Gelsin Muhabbetler:d şimdilik Yeni Olduğundan Böyle Düşünüyosun Zamanla Sende Bizler Gibi Olursun üzülme Bak Forum Açmışsın Bu Kadar çok Kişide Senin Forumuna Gelmiş Demek Ki Bizler Senle Konuşma Gereği Görmüşyüz Oluyo Tamam Mı? Anlaştık Mı? şimdi Kendine Iyi Bak Rabbime Emanet Ol
Ayrıca üyeliğinde Hayırlı Olsun Hoş Geldin
Selam Ve Dua Ile Kal...:h
Allah Razi Olsun Sizlerden çok Ama çok Ii Niyetli Insanlarsiniz

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Nerdesin aminenur az kalsın gidiyorduk meltemle sabahtan beri seni bekliyoruz:(
İŞTE GELDİM BURDAYIMMMMMMMM ya iki saat siteden ayrılıyorum bir geliyorum olay olmuş... aglayanlar küsenler gidenler gelenler...
..xxgülsümxx kardeşim üç konu açmışsın bismillah ikisine cevap yazdım .....ablacım hoşgeldin sefalar getirdin....bizden sana kuçak dolusu sevgiler saygılar ...merabalar ehlen sehlen .selamün aleyküm...:H

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com

Hoşgeldin canım kardeşim ben de burada birşeyler eksik diyordum meğer eksik olan senmişsin sen de geldin şimdi herşey yolunda sanırım:H

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşlerim benim ayrılık:) sürem 3 ay boyunca sonrasın da inş burdayım..

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Ya burda neler olmuş böyle :) okudukca güldüm Rabbim hepinizin iyiliğini versin Selametle

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Nerdesin aminenur az kalsın gidiyorduk meltemle sabahtan beri seni bekliyoruz:(

canım kardeşim ne bileyim hergün sitedeyim bir aktivite olmaz sıkılırım iki saat gittim olay olmuş... amannnnn sakın nereye gidyiorsunuz ...hemde ikiniz birden.... siz giderseniz bende duramam buralarda bende gelirim:(
meltemcigim ve dualarım ikinizede sonsuzzzzz muhabbetlerimi gönderiyorum... iyiki varsınız.:):H

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c. Muhabbeditiniz Artırsın :K Biri Ağlıyor:A biri gülüyor :B

Selamun Aleyküm xxgulsumxx Kardeşim Üyeliğin Hayırlı Ve Daim olsun Güzel Faydalı Bilgiler Edinirsin İnşallah ..
Ben İşlerimden Dolayı genellikle konuları Okumayı Tercih Ediyorum ..

Allah'a emanet olun ...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Hoşgeldin canım kardeşim ben de burada birşeyler eksik diyordum meğer eksik olan senmişsin sen de geldin şimdi herşey yolunda sanırım

hoşbulduk güzel kardeşim :)
tabi degilmi ben yokum sitede çok şey eksik tabi tabi tabi :8
eksik olma güzel kardeşim muhabbetle inşallahB):H

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
ayyyyy canım kardeşim benim seni almadan biryere gideceğimizi mi sandın sen olmadan asla gitmem biryere (bak önümüzdeki hafta 5 gün yokum beni unutursanız karışmam ):H

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
:evet:H:H.........

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
işte Geldim Burdayimmmmmmmm Ya Iki Saat Siteden Ayrılıyorum Bir Geliyorum Olay Olmuş... Aglayanlar Küsenler Gidenler Gelenler...
neyse Herşey Sütliman Gibi...
oh Be şöyle Sakinleşelim Kardeşlerim..
..xxgülsümxx Kardeşim üç Konu Açmışsın Bismillah Ikisine Cevap Yazdım .....ablacım Hoşgeldin Sefalar Getirdin....bizden Sana Kuçak Dolusu Sevgiler Saygılar ...merabalar Ehlen Sehlen .selamün Aleyküm...:h

:) Ya Inanin çok Ii Insanlarsiniz

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
bende geldim gülsüm kardeşim yalnız değilsin canım benim ALLAHA emanet ol canım:)

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
allah C.c. Muhabbeditiniz Artırsın :k biri Ağlıyor:a Biri Gülüyor :b

selamun Aleyküm xxgulsumxx Kardeşim üyeliğin Hayırlı Ve Daim Olsun Güzel Faydalı Bilgiler Edinirsin Inşallah ..
Ben Işlerimden Dolayı Genellikle Konuları Okumayı Tercih Ediyorum ..

allah'a Emanet Olun ...

Amin Amin Inşallah Allahsizlerdende Razi Olsun Inşallah Bu Güzel Iman Dolu Grubun Içine Girebilirim

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
Abilerim Ablalarim Kardeşlerim Iyiki Varsiniz O Kadar Güzel Bir Din Kardeşliği Var Ki Aranizda Allah Bozmasin Inşallah

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
ayyyyy Canım Kardeşim Benim Seni Almadan Biryere Gideceğimizi Mi Sandın Sen Olmadan Asla Gitmem Biryere (bak önümüzdeki Hafta 5 Gün Yokum Beni Unutursanız Karışmam ):h

Bende Yarin Dan Sonra Yokum Ve 3 Ay Boyunca Gelemeyeceğim Beni Fazla Tanimadiniz Ama Umarim Beni Unutmazsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt