Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

:( :( :( :( :( :( (1 Kullanıcı)

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
ya Kimse Bana Hiç Birşey Yazmiyor Yaaa çok üzülüyorum Burda Herkes Birbirini Taniyor Hep Muhabbet Ediyorlar Ama Ben Hiç Birşey Yapamiyorumm Yaaaa

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
olurmu hiç kardeşim
bak ben yazdım bile
Birazdan aliye_aliye, mavci,gülnisa,koskun, T.Nur, gecekondu,cerennurum, aminenur,fatmana,NSBBZN,isranur, meltem..
hepsi gelir yazarlar
ayrı gayrı yok hepimiz kardeşiz<

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
Ne Biliyimmm O Kadar çok şeye Böyle Yazi Yazdim Böle Benimkisi Aralarda Kaynadi Gitti Düşündüklerimi Yazdim Hiç Bana Karşilik Veren Omadi Onun Için üzüldüm Allah Senden De Razi Olsunn Gerçekten Mutlu Oldum(allahim Bu Bile Yeter Aza Kanaat Etmeyen çoğu Bulamazmiş) Allaha şükür.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
gülsümcüm sabırsızmısın biraz.işleri vardır belki insanların neden yazmasınlar neden ayırsınlar seni ki?sende kaynaşırsın merak etme zamanla.üzülme.selametle kardeşim ve dua ile:H

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim bende tam olarak tanımıyorum amaa tanımaya çalışıyorum hepsi çok değerli insanlar Allah razı olsun hepsinden..

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm Gülsümcüm işte ben de buradayım...merak etme herkez fark ettikçe konularına bakıcaktır kardeşim benim...üzülme emi..hadi Allaha emanet ol:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
~*~

Selamün Aleyküm güzel kardeşim.. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz İslamiyet yuvasına.. Henüz yeni bir üyesiniz, zamanla kaynaşacaksınız inşallah:) İnsanların yazmamasını ''değer vermemek'' olarak düşünmeyin sakın güzel kardeşim.Her şeyden önce rıza için burdayız inşallah... Ben konularınızı görmedim şimdi, siz açtıkça yazarım tabi.. Rabbimiz c.c hayırlı kılsın üyeliğinizi inşallah.. Rabbimize emanet olunuz..Selam ve dua ile..
B)

~*~

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
aaa niye beni tanıyosun ya:Ksabah sana dua ettim namazda hem ben:H

evet ablacım benim için bu site de en değerli ve kendime yakın bulduklarım siz (yani sitenin tatlı ablası)birde Aliye kardeşim...görmeden sevmek buna derler hehal de inş bir gün yakından da tanışmak nasip olur..

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
bak işte aliye_aliye,meltem, AFRA NUR,zemzem gelip yazdılar.
daha kimler gelip yazacak şaşıracaksın :)

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
evet ablacım benim için bu site de en değerli ve kendime yakın bulduklarım siz (yani sitenin tatlı ablası)birde Aliye kardeşim...görmeden sevmek buna derler hehal de inş bir gün yakından da tanışmak nasip olur..

bak şimdi biz de kıskandık ..aşkolsun zemzem kardeşim...şaka tabiki hadi Allah emanet ol kardeşim...:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

~*~

Selamün Aleyküm güzel kardeşim. Allah c.c razı olsun, güzel düşünceleriniz için:)..Gönlünüzün güzelliğidir değerli kardeşim.Çok teşekkür ederim..Siz de benim için çok değerlisiniz..Rabbimiz c.c varlığınızı daimi kılsın inşallah.. Bu arada size cevap yazdığımda, hep yazmayı unutuyordum güzel kardeşim, şimdi belirtmek istiyorum yeri gelmişken..Sizin de konularınızı okumak isterim güzel kardeşim inşallah:)..Forumlarınızı bekleyeceğim..Rabbimize emanet olunuz..Selam ve baki dua ile..B)

~*~

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm Gülsümcüm Işte Ben De Buradayım...merak Etme Herkez Fark Ettikçe Konularına Bakıcaktır Kardeşim Benim...üzülme Emi..hadi Allaha Emanet Ol:h

Sizde Allaha Emanet Olun Ya Gerçekten Ben Buraya Bilgilenmek Için Gelmiştim çok Güzel şeyler öğrendim Allah Hepinizden Razi Olsunn

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
~*~

selamün Aleyküm Güzel Kardeşim.. Hoşgeldiniz, Sefalar Getirdiniz Islamiyet Yuvasına.. Henüz Yeni Bir üyesiniz, Zamanla Kaynaşacaksınız Inşallah:) Insanların Yazmamasını ''değer Vermemek'' Olarak Düşünmeyin Sakın Güzel Kardeşim.her şeyden önce Rıza Için Burdayız Inşallah... Ben Konularınızı Görmedim şimdi, Siz Açtıkça Yazarım Tabi.. Rabbimiz C.c Hayırlı Kılsın üyeliğinizi Inşallah.. Rabbimize Emanet Olunuz..selam Ve Dua Ile..
B)

~*~

Aleyküm Selam Ya Tabi Zamanla Inşallah Olur Ama Ne Bileyim Işte Birden öylew Düşünüvermiştim:(

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
bak şimdi biz de kıskandık ..aşkolsun zemzem kardeşim...şaka tabiki hadi Allah emanet ol kardeşim...:H

s.a meltem kardeşim herkes birbirinden değerli kardeşlerim inan burdaki tüm üyeleri ailemden yakın buluyorum kendime...Aliye kardeşim inş da bende sizlerden bişeyler öğrenip konu açma şine atılacam:)çünkü bu konularda çok acizim...Afranur ablam ben eklemeyi unuttum zaten dua kardeşlerimin arasın da siz de varsınız inş herşey gönlünüzce olur..Yaradan sizden katbe kat razı olsun

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a meltem kardeşim herkes birbirinden değerli kardeşlerim inan burdaki tüm üyeleri ailemden yakın buluyorum kendime...Aliye kardeşim inş da bende sizlerden bişeyler öğrenip konu açma şine atılacam:)çünkü bu konularda çok acizim...Afranur ablam ben eklemeyi unuttum zaten dua kardeşlerimin arasın da siz de varsınız inş herşey gönlünüzce olur..Yaradan sizden katbe kat razı olsun

ecmain canım kardeşim.rabbim seninle olsunB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt