Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

32. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı Beyazı'ta Açılıyor (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Mar 2011
Mesajlar
903
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
40
Bu yıl 32'incisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı, İstanbul Beyazıt Meydanı'ndaki yapılacak açılış için gün sayıyor

7 Temmuz Pazar günü saat 14.00'de açılışı yapacak olan fuara 150'den fazla yayınevi, Ramazan boyunca kitapseverleri kitaplarla ve yazarlarıyla buluşturacak.


Semerkand Yayınları her sene olduğu gibi bu sene de okurlarıyla buluşacak

Semerkand Şirketler Grubu, Semerkand, Hâcegân, Haşemi, Mavi Uçurtma, Mostar, Semerkand Çocuk, Eşik ve Şadırvan markaları ile tasavvuf klasiklerinden hâcegân klasiklerine, sohbetler dizisinden hadis kitaplığına, islâm ahlakı dizisinden Kur'an kitaplığına, birçok kitap, sesli ve görüntülü yayınları Beyazıt Kitap Fuar'ında davetlilerine sergileyecek. Semerkand Yayınevi ziyaretçilere Yayınları, tüm sesli ve görüntülü yayınları inceleme imkânı sunacak.

İstanbul Beyazıtta düzenlenen Türkiye 32. Kitap ve Kültür Fuarı'na katılan Semerkand Yayınları yetkilileri, stantlarına her sene olduğu gibi yine yoğun ilginin olacağını beklediklerini belirterek; 'Stantlarımızda fuara özel kampanyalar ve % 30 ila % 45 arasında yapılacak indirimlerin yanında hediyelerimiz olacak. Çeşitli tarihlerde yazarlarımızı, okuyucularımızla buluşturmayı düşünüyoruz. Saat 11.00'den 24.00'e kadar açık kalacak olan standımıza tüm okurlarımızı 52 numaralı standa bekliyoruz' dediler.

7 Temmuz'da başlayacak fuar 4 Ağustos'ta sona erecek.

Adres: İstanbul Beyazıt Meydanı
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt