Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

3 Üye 3 Yorum Yeni Oyun... (1 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Sinem : Sicakkanli ve samimi bir insan :)

Gulumse : Cok tanimiyorum, birkac sefer gordum ama hos bir insan bildigim kadariyla.

Seyren: Canim ablam, takipcim, su aralar zor zamanlar geciriyor, Zeyneb'in ve Kerem'in annesi, canim, her biseyim :)

ZUMRA
Kardele
Mir_erhan abim

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
forumda çok değerli ablam leyla1

güzel yürekli diğer ablam seyren

varlığıyla huzur veren umut_çiçeği

gönlü güzel iyiki tanımışım dediğim kardeşim gülberra

hakyolu007 ağbim

melek dilber güzel kardeşim

melek4545

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
güzel şiirler yazan güzel yüreğiyle cümlelere anlam katan doğal içten katrepare

güzel yürekli canayakın olanlarıda unutmadan kardelele,kalbunkesir
deniz14
hafize
Çeşm-i Bülbül ve

gül7

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı

Gulumse : Cok tanimiyorum, birkac sefer gordum ama hos bir insan bildigim kadariyla.

Seyren: Canim ablam, takipcim, su aralar zor zamanlar geciriyor, Zeyneb'in ve Kerem'in annesi, canim, her biseyim :)

ZUMRA
Kardele
Mir_erhan abim

teşekkür ederim:)

gül7

Kayıtlı Kullanıcı
bende katılmak istiyorum oyuna ben 3 üye değil formdaki tüm kardeşlerim için
hepiniz benim için can... oldunuz teşekkürler:a14:

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı

ZUMRA
Kardele
Mir_erhan abim

Katrem canım teşekkür ederim.O güzel yüreğinin gördüklerini söyletir RABBİM sana...
Ben inanın tek tek sayamayacağım.Seviyorum hepinizi sevgilimin yarattığı canlar olaraktan.

leyla-1

Altın Üye
bende katılmak istiyorum oyuna ben 3 üye değil formdaki tüm kardeşlerim için
hepiniz benim için can... oldunuz teşekkürler:a14:

Allah razı olsun canım gerçekten sitedeki bütün kardeşlerimizin hepsinin pırıl pırıl altın kalpleri var Allah hiç birini darda sıkıntıda bırakmasın Rabbim hepsinin o güzel gönünlerine göre versin inşallah.İyi ki varsınız canlarım:)

gül7

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım gerçekten sitedeki bütün kardeşlerimizin hepsinin pırıl pırıl altın kalpleri var Allah hiç birini darda sıkıntıda bırakmasın Rabbim hepsinin o güzel gönünlerine göre versin inşallah.İyi ki varsınız canlarım:)

amin canım rabbim hepimizin yanında olsun...

leyla-1

Altın Üye
amin canım rabbim hepimizin yanında olsun...

Amin Amin Amin
Allah razıu olsun canım benim Allah bildiğim bimediğim bütün sıkıntılarınızdan kurtarıp tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön vermek hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yarıcmısı olsun hepimiizn sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun dualarda unutmayın beni bu aralar çok ihtiyacım var:( Allah kimseyi yaptığı iyilikle imtihan etmesin inşallah..

gül7

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Amin Amin
Allah razıu olsun canım benim Allah bildiğim bimediğim bütün sıkıntılarınızdan kurtarıp tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön vermek hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yarıcmısı olsun hepimiizn sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun dualarda unutmayın beni bu aralar çok ihtiyacım var:( Allah kimseyi yaptığı iyilikle imtihan etmesin inşallah..

allah sendende razı olsun canımsın... rabbim tüm sıkıntılarını tez zamanda giidersin... hayırlı kapılar açsın her zaman dualarımdasın allah'a emanet inşallah AMİN...

leyla-1

Altın Üye
allah sendende razı olsun canımsın... rabbim tüm sıkıntılarını tez zamanda giidersin... hayırlı kapılar açsın her zaman dualarımdasın allah'a emanet inşallah AMİN...

Amin Amin Amin
Allah senden de razı olsun sende benim canımsın burda o kadar güzel bir ailkeyiz ki kocaman hepinizi çok seviyorum sizlerde benim her zaman kalbimde gönlümde dualarımdasınız Allah'ta sizleri hiç bir zaman darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin Rabbim.
Allah hepimize iyilikler güzellikler bol bereketli hayırlı günler hayırlı ömürler nasip etsin sevdiklerimizle ailemizle hep beraber inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun iyi ki varsın:)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
giremiyorum diye unuttunuz mu benı ....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt