Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

3 harf oyunu (1 Kullanıcı)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Sefinei Hayat Ve Niğdeli Kardeşlerim Rabbim Aranizdaki Muhabbeti Daim Eylesin Araniza Kara Kedi Misali Girdim Ama Sadece Dua Maksadiyla:(NE KADAR GÜZEL RABBİM DAİMİ BAKİ KARDEŞLİĞİNİZ OLSUN İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE İKİ GÜZEL KARDEŞİMDE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE HAKKINIZI HELAL EDİN:gulegule

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Sefinei Hayat Ve Niğdeli Kardeşlerim Rabbim Aranizdaki Muhabbeti Daim Eylesin Araniza Kara Kedi Misali Girdim Ama Sadece Dua Maksadiyla:(NE KADAR GÜZEL RABBİM DAİMİ BAKİ KARDEŞLİĞİNİZ OLSUN İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE İKİ GÜZEL KARDEŞİMDE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE HAKKINIZI HELAL EDİN:gulegule

VE ALEYKÜM SELAM CENNET YOLCUSU KARDEŞİM.ESTAĞFİRULLAH NE DEMEK KARDEŞİM SENDE HOŞGELDİN ARAMIZA.AMİN İNŞAALLAH ECMAİN OLSUN KARDEŞİM.SENİNDE KATILIMINI BEKLERİZ.SENDE BUYUR GEL TEKRAR İNŞAALLAH.RAB'BİM C.C. BURDAKİ HİÇ BİR KARDEŞİMDEN AYIRMASIN BENİ İNŞAALLAH.VARSA HELAL OLSUN HAKKIM KARDEŞİM.KABUL EDERSEN Bİ YAKIN KARDEŞİN DAHA VAR ARTIK.SELAMETLE.HAYIRLI NURLU GECELER OLSUN GÜZEL KARDEŞİM.....B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Sefinei Hayat Ve Niğdeli Kardeşlerim Rabbim Aranizdaki Muhabbeti Daim Eylesin Araniza Kara Kedi Misali Girdim Ama Sadece Dua Maksadiyla..NE KADAR GÜZEL RABBİM DAİMİ BAKİ KARDEŞLİĞİNİZ OLSUN İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE İKİ GÜZEL KARDEŞİMDE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE HAKKINIZI HELAL EDİN:gulegule

ve aleyna aleyküm selam güzel kardeşim.
estağfirullah kardeşim, ne demek..vallahi ben çağıracaktım kardeşim yalnız kalmayın diye sizi ;)
Rabbul alemin güzel gönlünüze göre versin inşaAllah..

Duanıza amin kardeşim..Rabbimiz c.c. sefinei hayat kardeşimle de, sizinle de, tüm kardeşlerimle de kardeşliğimizi baki kılsın inşaAllah..Siz de çok takdir ettiğim, acizane dualarımda bulunan bir kardeşimsiniz :gulegule Sitemizde de paylaşımlarınızla, kardeşliğinizle her daim aramızda bulunmanız için duacıyız..

Siz de Alemlerin Rabbi olan Allah'a emanet olun değerli, derya yürekli kardeşim..dualarınızda bu acizi de ne olur unutmayın..:Aselam ve dua ile..Fii emanillah..

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM CENNET YOLCUSU KARDEŞİM.ESTAĞFİRULLAH NE DEMEK KARDEŞİM SENDE HOŞGELDİN ARAMIZA.AMİN İNŞAALLAH ECMAİN OLSUN KARDEŞİM.SENİNDE KATILIMINI BEKLERİZ.SENDE BUYUR GEL TEKRAR İNŞAALLAH.RAB'BİM C.C. BURDAKİ HİÇ BİR KARDEŞİMDEN AYIRMASIN BENİ İNŞAALLAH.VARSA HELAL OLSUN HAKKIM KARDEŞİM.KABUL EDERSEN Bİ YAKIN KARDEŞİN DAHA VAR ARTIK.SELAMETLE.HAYIRLI NURLU GECELER OLSUN GÜZEL KARDEŞİM.....B)
SİZEDE HAYIRLI NURLU GECELER OLSUN KARDEŞİM ESTAFİRULLAH GÜZEL KARDEŞİM KABUL ETMEK NEDEMEK SİZİN GİBİ KARDEŞİM OLSUN DAHA NE İSTERİM RABBİMDEN SİZ İSTERSENİZ NEDEN OLMASIN KARDEŞİM RABBİM DAİMİ YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN :H

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleyküm selam güzel kardeşim.
estağfirullah kardeşim, ne demek..vallahi ben çağıracaktım kardeşim yalnız kalmayın diye sizi ;)
Rabbul alemin güzel gönlünüze göre versin inşaAllah..

Duanıza amin kardeşim..Rabbimiz c.c. sefinei hayat kardeşimle de, sizinle de, tüm kardeşlerimle de kardeşliğimizi baki kılsın inşaAllah..Siz de çok takdir ettiğim, acizane dualarımda bulunan bir kardeşimsiniz :gulegule Sitemizde de paylaşımlarınızla, kardeşliğinizle her daim aramızda bulunmanız için duacıyız..

Siz de Alemlerin Rabbi olan Allah'a emanet olun değerli, derya yürekli kardeşim..dualarınızda bu acizi de ne olur unutmayın..:Aselam ve dua ile..Fii emanillah..
SELAMÜN ALEYKÜM NİĞDELİ KARDEŞİM DUALARINIZA CANI GÖNÜLDEN AMİN DUAYA GELİNCE Bİ DÜŞÜNEYİM ASLINDA BUGÜN SİZİ ÇAĞIRDIM GELMEDİNİZ DİYE DUA ETMESEMMİ ACABA ..... ŞAKA ŞAKA KARDEŞİM KARDEŞLİK BANA GÖRE SADECE SEFADA KARDEŞLİK DEĞİL CEFADADA KARDEŞTİR DAİMİ GÖNÜL LİSTEMDESİNİZ SİZDE BU ACİZİ UNUTMAYIN DUANIZDA KARDEŞİM RABBİME EMANET OLUN :gulegule

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
CANIM KARDEŞLERİM BEN ÇIKIYORUM.SİZLERE ALLAH C.C. RAHATLIK VERSİN,GECENİZİ NURLANDIRSIN GÜNDÜZÜNÜ HUZURLA DOLDURSUN İNŞAALLAH.YENİ GÜNÜNÜZ HAYIRLI OLSUN,RAB'BİM C.C. İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRSIN İNŞAALLAH.RAB'BİM E C.C. EMANETSİNİZ CANIM KARDEŞLERİM.SELAM DUA VE SEVGİ İLE HAYIRLI GECELER DAİMİ DUALARIMDASINIZ İNŞAALLAH CANIM KARDEŞLERİM......B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM NİĞDELİ KARDEŞİM DUALARINIZA CANI GÖNÜLDEN AMİN DUAYA GELİNCE Bİ DÜŞÜNEYİM ASLINDA BUGÜN SİZİ ÇAĞIRDIM GELMEDİNİZ DİYE DUA ETMESEMMİ ACABA ..... ŞAKA ŞAKA KARDEŞİM KARDEŞLİK BANA GÖRE SADECE SEFADA KARDEŞLİK DEĞİL CEFADADA KARDEŞTİR DAİMİ GÖNÜL LİSTEMDESİNİZ SİZDE BU ACİZİ UNUTMAYIN DUANIZDA KARDEŞİM RABBİME EMANET OLUN

ve aleyna aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatuhu cennete ve güzelliklere yolcu kardeşimiz..(dua niyetine;)) ..Kardeşim bu aralar baya işim var,bugün de öyleydi.. giremedim siteye bu yüzden..:gulegulesiz çağırırsınızda gelmem mi ben ;) Allah razı olsun, siz de cefada da sefada da kardeşimsiniz inşaAllah..selam dua ve muhabbetle..B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
CANIM KARDEŞLERİM BEN ÇIKIYORUM.SİZLERE ALLAH C.C. RAHATLIK VERSİN,GECENİZİ NURLANDIRSIN GÜNDÜZÜNÜ HUZURLA DOLDURSUN İNŞAALLAH.YENİ GÜNÜNÜZ HAYIRLI OLSUN,RAB'BİM C.C. İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRSIN İNŞAALLAH.RAB'BİM E C.C. EMANETSİNİZ CANIM KARDEŞLERİM.SELAM DUA VE SEVGİ İLE HAYIRLI GECELER DAİMİ DUALARIMDASINIZ İNŞAALLAH CANIM KARDEŞLERİM......B)

Dualarına amin inşaAllah canım kardeşim..Bilmukabele inşaAllah..sen de Rabbimize c.c emanetsin güzel kardeşim..Hayırlı nurlu geceler..B) Selam dua ve sevgi;)lerimle

cennetyolcusu kardeşim..siz de Rabbimize emanet olun canım kardeşim..ben de çıkıyorum inşaAllah..geceniz nurla dolsun,gününüz aydın olsun inşaALLAH..Rabbim sizi cennet hatunlarından eylesin inşaAllah..muhabbetle..Fii emanillahi Teala...:H

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Siz yine duygusallaştınız :D

HARF VERİNDE DEVAM EDELİM

:K

nEYSE BEN VERİYORUM MNP

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
S.A
MİLLET NAPSIN PARASIZ. oldumu anca uydurdum
S.H .L

_Resul_