Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

3 ARKADAŞIN DUASI (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Üç arkadaş mağaranın içide kalmış dışarıya çıkmanın imkanı yokmuş düşünmüşler Allaha yalvarıp dua edelim demişler
1, Allahım annem bir gece benden süt istemişti aynı anda çocuğumda istedi önce anneme vermeyi düşündüm ben gidene kadar annem uyumuş bardak elimde uyanana kadar bekledim annem elimdeki bardağı görünce oğlum niye beni uyandırmadın sende uykusuz kaldın Allah senden razı olsun diye dua etti eğer annemin duasını kabul ettinse kayayı arala büyük bir gürültü ile kaya aralandı
2, allahım benim amcamın bir kızı vardı ama çok fakirdi bende zengindim benim olması için çok yalvardım bir gün yine benden yiyecek istemeye geldi ona zorla sahip olmaya kalktım ama o bana Allahtan kork sende Allah korkusu yokmu deyince çok utandım yaptığıma hemen ellerimi sana açıp dua etmiştim eğer duamı kabul ettiysen kayayı arala kaya büyük gürültü ile biraz daha aralandı
3, Allahım yanımda çalışan bir çoban vardı bir gün heber vermeden ansızın gitti bende alacağı kalmıştı ona vereceğim parayı onun için koyu kuzu inek aldım bunlar zamanla çoğaldı seneler geçti bir gün çoban çıkageldi bende kalan parasını istedi bende onun için aldığım hayvanları göstedim bunlar hepsi senin al git dedim Allahım eğer yaptıklarımı kabul ettiysen kaya yı arala kaya büyük bir gürültü ile tamamen açıdı ve oradan kurtuldular inşallah Allahım bizimde ettğimiz dualardan kabul ettikleri olmuştur bizlerde kurtulananlardan oluruz AMİN :D:pB)

seyma55

Kayıtlı Kullanıcı
RE: 3 ARKADAŞIN DUASI

rabbim razı olsun kardeşim emeğinize sağlıkgüzel bir kıssa ALLAHA emanetsiniz

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun

Rabbim bizim dualarımızı da hayırlısıyla kabul etsin..amiin

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.Çok güzel bir Hadisi şerif bu.
Sağolasın kardeşim,emeğine sağlık.Allah cc senden razı olsun.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzelmişşş
emeğine sağlık, Rabbim inşaallah bizim yaptığımız duaları da kabul ettiklerinden karşılığını verecek olanlardan eylesin, amin:a03:

kadriye26

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim duvaları kabul olanlardan eylesin inşallah allah duvadan eksik etmesin aminnnnn

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Hafize Hanımefendiciğim...
12.10.2006 tarihinde paylaşmış olduğunuz bir konu, tabi ben o zamanlar siteden habersizdim. Bu tarihten yaklaşık bir yıl sonra üye oldum siteye ve 3 yıl sonrada bu konuyu gördüm :) kardeşlerimizin vesilesiyle...

ALLAH razı olsun Hanımefendiciğim...
güzel bir paylaşımdı.
RABBİM Sana Edilmiş en güzel, katında en makbul Dualarla Dualarımı sunuyorum İnşaAllah Kabul Eyle...

ALLAHa emanet olunuz Hanımefendiciğim...
Selam ve Dua İle...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun hafize annemiz;)

bildiğim bi hikayeydi ve çok güzell:a12:

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Hafize Hanımefendiciğim...
12.10.2006 tarihinde paylaşmış olduğunuz bir konu, tabi ben o zamanlar siteden habersizdim. Bu tarihten yaklaşık bir yıl sonra üye oldum siteye ve 3 yıl sonrada bu konuyu gördüm :) kardeşlerimizin vesilesiyle...

ALLAH razı olsun Hanımefendiciğim...
güzel bir paylaşımdı.
RABBİM Sana Edilmiş en güzel, katında en makbul Dualarla Dualarımı sunuyorum İnşaAllah Kabul Eyle...

ALLAHa emanet olunuz Hanımefendiciğim...
Selam ve Dua İle...

Okumak nasipte varsa okunuyormuş demi sende bu yazıyı çıkardığın için Rabbimde senden razı olsun amin

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğinize sağlık.çok güzel bir paylaşım.selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt