Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

253.000 yasin-i şerif (2 Kullanıcı)

alper_88

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim babam ile yaptığım konuşmalar sonucu 18 Mart gününe kadar uzatmayı düşündük 18 mart günü bizzat gidip adanıcaktır. 10 580 e ulaştık yardımlarınızı esirgemeyin inşallah. uzun zamanımız var bu güzel dualarımızı yasinlerimizi şehidlerimizden eksik etmeyelim inşallah Allaha emanet olun.

alper_88

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Bayram da Çanakkaledeydim ve çok üzüldüğüm bir kaç konu oldu.. ben onların o güzel mezarlarında kur an okurken çoğu insanın bana tuhaf tuhaf bakması, insanların o dünyanın en şerefli mezarlıklarından biri olan mezarlıklara başı açığı bırak mini etekle dahi girmesi. bi fatiha yerine fotogrf çekmeleri içimi çok burktu. 14 yaşında dahi bizim için şehid olmuş dedelerimize yasin i çok görmeyelim ve okuyalım çünkü bize onları kuran ile anmak yakışır. AYRICA DUASI SADECE ÇANAKKALE ŞEHİDLERİ İÇİN DEĞİL TÜM MÜBAREK ŞEHİDLERİMİZ İÇİN YAPILACAKTIR. TERÖRÜ LANETLİYORUZ, BİZ BU VATANIN EVLATLARIYIZ VE TOPRAKLARIMIZN HER KARIŞI İÇİN KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR SAVAŞICAĞIZ

sertfırtına

Kayıtlı Kullanıcı
şimdilik bir tane okudum.ALLAH kabul eder inşallah.

ofgun

Kayıtlı Kullanıcı
ne zamana kadar okumamız gerekiyor

ofgun

Kayıtlı Kullanıcı
ben 10 tane alıyorum RABBİM HER DAİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

alper_88

Kayıtlı Kullanıcı
15 000 i aştık cnm kardeşlerim. 18 mart a kadar zaman koyduk. Ayrıca sürekli kanlar dökülüyor şehidler veriliyor. Şehidlerimize Allah c.c. ten Gani gani Rahmet diliyorum inşallah.

alper_88

Kayıtlı Kullanıcı
20 013 E ulaştık arkadaşlar Allah c.c. Kabul etsin inşallahhh

alper_88

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar 220 604 tane yasin dağitilmiştir. 253 000 e çok az kaldi inşallah desteklerinizi bekliyorum.

alper_88

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bugün de şehid cenazeleri vardı... TERÖRÜ İNANÇSIZLLARII VE MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE ZULÜM EDEN CANİLERİ LANETLİYORUMM....

yusufenes

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim çok hayırlı bir iş yapıyorsun ALLAH senden ve katılan herkestenn razı olsun
1 kez okudum kabul olur inşallah
selam ve dua ile

alper_88

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim. zaten amaç o güzel insanlara yasin okutmak.. hatta ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar güzel.. öteki tarafa intikal ettiğimizde bizler için şehid olmş o mübarek insanlara kur-an okumuş olmak..

alper_88

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar 253 000 e ulaştık.. 500 000 olarak yeni konu açtık destek vermek ve katılmak isteyenleri orada görmek bizi mutlu edicektir inşallah Allaha emanet olun..

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
3 tane bir arkadaşım okudu kardeşim...
yeni formu göremediğim için oraya ekleyemedim,siz eklerseniz sevinirirm
selametle kalınız.

Bengisu_

Kayıtlı Kullanıcı
tamm cnm kardeşim alındı ben ekledim:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt