Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

25 şubat 2010 a az kaldı. Salavat kampanyası başladı. Hedef 25.000.000 (2 Kullanıcı)

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
200 tane okundu allah kabul edr inşallah

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
1000 tane okunmuştur.
bu arada kandıle cok az kaldı
Selametle...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar az demeyelim okuyalım buraya yazalım hem konu güncellenmiş olur hem damlaya damlaya göl olur sadece birkaç gün kaldı

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşlerim.ben de 500 tane okuyum inşallah.yarına yine 500 okurum inşallah hergün devam .Allaha emanet olun :)

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
geçmiş olsun serap kardeşim Allah şifanı versin.

çok teşekkür ederim sıla kardeşim çok düşüncelisin. grip gibiydim ateş öksürük derken bugün bir ağrıyla uyandım.sabah 8.30dan akşam 5 kadar hastanedeydik serumlar 5 tane iğne ultrason ,röntgen derken taş düşürüyormuşum meğer.ALLAH kimseye yaşatmasın bu ağrıyı.ama bunada şükür RABBİMDEN gelen herşeyde vardır bir hayı sabretmek düşüyor bizlerede.ALLAHA emanet ol

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkür ederim sıla kardeşim çok düşüncelisin. grip gibiydim ateş öksürük derken bugün bir ağrıyla uyandım.sabah 8.30dan akşam 5 kadar hastanedeydik serumlar 5 tane iğne ultrason ,röntgen derken taş düşürüyormuşum meğer.ALLAH kimseye yaşatmasın bu ağrıyı.ama bunada şükür RABBİMDEN gelen herşeyde vardır bir hayı sabretmek düşüyor bizlerede.ALLAHA emanet ol

selamünaleyküm kardeşim.büyük geçmiş olsun.çok haklısınız Rabbimden gelen herşeye can kurban.Allah sabır versin kardeşim.Allaha emanet olun

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim.büyük geçmiş olsun.çok haklısınız Rabbimden gelen herşeye can kurban.Allah sabır versin kardeşim.Allaha emanet olun

aleyküm selam acem kızı kardeşim.amin çok sağolasın ALLAH kimseye yaşatmasın inşallah çok zormuş ama ne yapalım. öyle can kurban RABBİME .ALLAHA emanet olasın

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Ah canım geçmiş olsun demek taş düşürüyormuşsun yani böbreklerde ağrı yokmuydu hiç sadece ateş ve öksürükmüydü belirtiler. Allahtan röntgenle falan bulmuşlar sebebi evet böbrek ağrısı çok zormuş taş düşürmek. başka şeylerde zor oluyor böbrekle mesaneyle ilgili iltihap gibi. şimdi ne olacakmış ilaç mı veriliyor?

TILSIM

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm,
20.000 tane okudum inşallah. Allah'a emanet olun

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerim ben 30.000 Tane Selavat-ı Şerif okudum. Rabbim kabul etsin.
Kardeşim tabloyu göremiyoruz ne kadar kaldı görsek daha iyi olur.
Selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt