Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

25 şubat 2010 a az kaldı. Salavat kampanyası başladı. Hedef 25.000.000 (2 Kullanıcı)

sahin93

Kayıtlı Kullanıcı
affınıza sığınarak diyorum ki;önemli olan sayımıdır yoksa kalpten içtenlikle yapılan mıdır.İnanın eğer içten yapılıyorsa sayılar doğru değildir.İnsan öyle huzurla doluyor ki yüzünde nur ve tebessüm eksik olmuyor ki o an zaten dünyada olamaz ki,ettiği duanın hesabını tutsun...kanal yedi de sayın karataş hocama kulak verdim.En güzeli içten yapılandır...
Ne olur yorumum için bağışlayın.Hakkınızı helal edin...

içtenlikle 4 tanede ben salavat getirdim şimdi ama gün boyu kaç kere dedim hesab etmedim...

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
affınıza sığınarak diyorum ki;önemli olan sayımıdır yoksa kalpten içtenlikle yapılan mıdır.inanın eğer içten yapılıyorsa sayılar doğru değildir.insan öyle huzurla doluyor ki yüzünde nur ve tebessüm eksik olmuyor ki o an zaten dünyada olamaz ki,ettiği duanın hesabını tutsun...kanal yedi de sayın karataş hocama kulak verdim.en güzeli içten yapılandır...
Ne olur yorumum için bağışlayın.hakkınızı helal edin...

Içtenlikle 4 tanede ben salavat getirdim şimdi ama gün boyu kaç kere dedim hesab etmedim...

allah razı olsun kardeşim tabiki sayısı önemli değil ama biz hediye olarak biriktiriyoruz

berat05

Yönetici
25 şubat 2010 mevlüd kandili. Efendimizin doğum günü. O'na en büyük hediye O'nu anmak, O'nu unutmadığımızı söylemek

ALLAH Resûlü’ne bir sahabi; ‘bütün salavatımı senin için kılıyorum’ deyince, “Bu senin hem dünya, hem de ahiret ile ilgili işlerin için kâfidir” buyurmuştur.

"Şüphesiz, ALLAH ve melekleri Peygambere salat ederler. Ey iman edenler, siz de ona salat edin ve tam bir teslimiyetle ona selam verin."(el-Ahzâb, 56)

Sevgili kardeşlerim. iki yıldır yaptığımız kampanyada toplam 31.000.000 salavat getirdik. buda bu büyük ailenin Efendimize bağlılığını gösteriyor. ve de yeni bir kampanya başlatıyoruz ALLAH ın izni ile.

ALLAHümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

aynı aşk ile yeniden

hedefimiz 25.000.000

bu yükü sırtlayacağınızdan eminiz

ALLAH Razı Ola hepimizden

Ne mutlu O'nu ananlara

N

nefs-i mutmainne

[200 tane okuyacağımı sölemistim toplam:1500 tane okudum Allah Kabul Etsn ..

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
100 adet okudum bu konuyu önemli diye yazıp listelerin en başına koysak olmaz mı çabuk bulunsun diye

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
500 tane okudum Rabbim kabul eylesin

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Amr İbnu Rabi'a radiyallahu anh anlatıyor: "Rasulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Bana salâvat okuyan bir mü'min yoktur ki ona melekler rahmet duasi etmemiş olsun. Bu, bana salâvat okuduğu müddetçe devam eder. Öyleyse kul bunu, ister az ister çok yapsın!"

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
Hayırlı cumalar
500 tane okudum. Allah kabul etsin..

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAHümme Salli ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt