Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

25 şubat 2010 a az kaldı. Salavat kampanyası başladı. Hedef 25.000.000 (2 Kullanıcı)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam ablacım.haklısın ablacım ama bazen konular o kadar yavaşlıyorki nerdeyse kimse okumuyor salavat diyebilirim.tabiki seninde dediğin gibi görevini bilen herkes zaten okurda ben yinede burcumuzun hadi toplanalım köşesine yazdım kardeşlerimizde belki görmediyse diye.seninde ağzına sağlık ablacım.sen nasılsın biraz daha iyimisin yeni bir gelişme varmı?İnşallah hayırlısıyla RABBİMİNDE izniyle herşey çok güzel olacak.ALLAHA emanet ol

ALLAH'A ŞÜKÜR İYİYİM ABLA BENİM ŞİKAYETİM YOK DURUMUMDAN AMA İNSANLARIN HOR BAKIŞLARI YIKIYOR BENİ:a09:

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH'A ŞÜKÜR İYİYİM ABLA BENİM ŞİKAYETİM YOK DURUMUMDAN AMA İNSANLARIN HOR BAKIŞLARI YIKIYOR BENİ:a09:

ablacım hor bakılacak neyin varki?ALLAH tüm kullarını eşit yaratmış o hepimizi aynı seviyor.hor bakan sadece bu dünyada geçici olarak yaşadığını unutan nefisine yenilen insanlardır.ALLAH hepimizi eşit seviyorsa biz acil kulları dünyada bir nokta olan bizler nasıl hor görebiliriz ki başka bir insana.sakın üzülme ablam.ALLAHIN katında kim nerede bunu asla bilemeyiz.hem ALLAH vermesin yine, ama bugün sana (artık neye göre hor bakıyorlar onuda anlamadım ama )hor bakanlar yarın kim bilir ne olacak. yarınımızın garantisi varki?hiç üzülme ablacım asıl hor bakanlar yarın bir gün hor bakılabilir .sakın amaa sakın üzülme

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim çıkmam lazım ne olur kusura bakma.Annemler çağırdıda.ALLAHA emanet ol ablacım.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
1000 tane daha okudum enes bey kardeşim.ALLAHA emanet olasın.

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
canım estafirullah.orada soru sormuşsun. bende bir kere sormuştum aynı durumda kalınca benim bilgisayarımdanmı kaynaklı diye düşünmüştümde:)seve seve cevap veririm.ALLLAHA emanet ol

Serap kardesım, nasılsın, dualarımdasın :)

Selametle...

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Serap kardesım, nasılsın, dualarımdasın :)

Selametle...

canım gerçekten ALLAH razı olsun o kadar ihtiyacım vardı ki buna dualara.her gün hayırlısıyla bir yuvam olsun diye dua ediyorum.çok sağol ayşecim beni gerçekten çok mutlu ettin.ALLAH senden defalarca razı olsun.sen nasılsın iyisin değilmi?ALLAHA emanet ol.

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm 200 adet daha okundu

selamun aleykum 1000 tane alıyorum

enes bey sayfa yine okunmuyor.sayfanın üstüne tıklayıp boyutu değişincede aynı diğer kardeşlerimizdede göremiyen var.bir ilgilenebilecekmisiniz.bu arada 122 tane daha okudum.ALLAHA emanet olun.

350 tane ben 2600 tanede sözlüm arif okudu.ALLAHA emanet olun

1125 tane daha okudum.ALLAHAemanet olun

200 tane daha okudum.ALLAHA emanet olun

3000 adet daha okudum
allah kabul etsin

100 adet daha okundu

3000 tane daha okudum.ALLAHA emanet olun

selamun aleyküm abla bir tane konunu altına yazmışsın okuyun felan diye.......görevini bilen her müslüman okur sen hiç merak etme abla ben günlük 100 adet okusam biter salavatlarımız hiç endişe duyma
********** 100 adet okundu**********

1000 tane daha okudum enes bey kardeşim.ALLAHA emanet olasın.

ablam 25127 tane okudu

2450 tane daha okudum.ALLAHA emanet olun

Allah Razı Ola kardeşlerim

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
amin kardeşim amin......biz görevimizi yapıyoruz ... Rabbim senden de razı olsun 100 adet daha okundu

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
enes bey sayfa yine okunmuyor.sayfanın üstüne tıklayıp boyutu değişincede aynı diğer kardeşlerimizdede göremiyen var.bir ilgilenebilecekmisiniz.bu arada 122 tane daha okudum.ALLAHA emanet olun.

kardeşim bilgilendirmen için teşekkür ederim.

resime tıkladıktan sonra sağ alt köşede resim boyutlama işareti var eğer tıklarsan resim büyüyecektir.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim bilgilendirmen için teşekkür ederim.

resime tıkladıktan sonra sağ alt köşede resim boyutlama işareti var eğer tıklarsan resim büyüyecektir.

600 tane daha okudum.malesef enes bey olmuyor yazının boyutu değişincede okunmuyor yaben yapamadım resme tıklayınca boyut değişiyor ama yazılar yine okunmuyor :( neyse artık sizde sağolun emek verdiğiniz ve cevap verdiğiniz için.ALLAHA emanet olun.

gülümseraydıner

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar kardeşlerim..ben ablamın yerine 10 bin tane alıyorum..allah yar ve yardımcımız olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt