Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (1 Kullanıcı)

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın izni ile 2 Yasin okudu.Allah kabul etsin.Selam ve dua ile

Eftalyasun

Kayıtlı Kullanıcı
Sıradaki kardeşimiz için 1 yasin okudum. Rabbim kabul eylesin inşallah.

kardelen1711

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı cumalar 1 yasin okudum selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Allah'ın izni ile 2 Yasin okudu.Allah kabul etsin.Selam ve dua ile

Sıradaki kardeşimiz için 1 yasin okudum. Rabbim kabul eylesin inşallah.

hayırlı cumalar 1 yasin okudum selam ve dua ile
Amin
Selam Aleyküm canım kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..Allah okunan Kur'anlar Yasin'ler,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
bende sabite katılırım arkadaşım nasılsa okul bitiyor.niyetim eşimin kalbinin genişlemesi namazını kılmaya başlaması ve kuran-ı kerim okuması,mahkemesinin onun lehine sonuçlanması için okunmasını istiyorum.allah kabul etsin.selamlar

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü aleyküm Leyla kardeşim.
Bu kervana bende katılmak istiyorum,her gün bir yasin okurum inşaallah,ama hergün nete giremiyorum,işlerim çok yoğun.
Benim niyetimde;Rabbımdan sağlıklı,sıhhatli hayırda geçen bir ömür.Hayır muradımın hasıl olması,daha fazla şuurlu,inançlı,kararlı,ezberledikleri Kur'an la amel eden hafızlar yetiştirebilmek.
Rahmana emanet olun kardeşim.

leyla-1

Altın Üye
bende sabite katılırım arkadaşım nasılsa okul bitiyor.niyetim eşimin kalbinin genişlemesi namazını kılmaya başlaması ve kuran-ı kerim okuması,mahkemesinin onun lehine sonuçlanması için okunmasını istiyorum.allah kabul etsin.selamlar

Esselamü aleyküm Leyla kardeşim.
Bu kervana bende katılmak istiyorum,her gün bir yasin okurum inşaallah,ama hergün nete giremiyorum,işlerim çok yoğun.
Benim niyetimde;Rabbımdan sağlıklı,sıhhatli hayırda geçen bir ömür.Hayır muradımın hasıl olması,daha fazla şuurlu,inançlı,kararlı,ezberledikleri Kur'an la amel eden hafızlar yetiştirebilmek.
Rahmana emanet olun kardeşim.
Amin[B
AleyküM Selam kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..Allah okunan Kur'anlar Yasin'ler,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
21 YASİN OKUNACAK KARDEŞLERİMİZİN YENİ LİSTESİ [/COLOR]
Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN

4-Hülya

5-ceylantur

6-kardenlen1711

7-ayse64

8-arzu74

9-Beautiful_1064

10-fatoss

11-yaprak

12-elifeslem

13-ayselbalikcioglu

14-evo84

15-Gül

16-Adem

17-Kur'anı Sevdalı

18-Makbergülü

19-esom

20-mervenur1

21-GÜL$£R£N K

Sabitler

Leyla.................1
hülya yerine.......1
Gül yerine...........1
leyla(arkadaşı)....1
ceylantur..............1
aye64....................1
Arzu74....................1
Kur'anı Sevdalı.............1

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun
Allah okunan Yasin Surelerini ve hepimizin dualarını Eksiksiz Kabul Etsin Rabbim inş.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
canım ...

Sabitler
Leyla.................1
hülya yerine.......1
Gül yerine...........1
leyla(arkadaşı)....1
ceylantur..............1

derken hergün okuyanlarsa benide dahil edebilirsin .rabbimin izniyle sadece kuran okuyarak kalbim ferahlıyor.artık bunu alışkanlığa dönüştürmeye başladım ....rabbimin izniyle mutlaka okumaya çalışıyorum.bu sayede anti deprasan etkisi oluşuyor bedenimde..herkesede tavsiye ediyorum.kuran okumayı..

leyla-1

Altın Üye
canım ...

Sabitler
Leyla.................1
hülya yerine.......1
Gül yerine...........1
leyla(arkadaşı)....1
ceylantur..............1

derken hergün okuyanlarsa benide dahil edebilirsin .rabbimin izniyle sadece kuran okuyarak kalbim ferahlıyor.artık bunu alışkanlığa dönüştürmeye başladım ....rabbimin izniyle mutlaka okumaya çalışıyorum.bu sayede anti deprasan etkisi oluşuyor bedenimde..herkesede tavsiye ediyorum.kuran okumayı..

Canım Yasin listedeki kardeşlerimizin hepsinin yerine okuyan kardeşlerimizin listesi bunlar çok şükür bende liste dışında Allah rızası için Yasin ve diğer süreleri okuyorum Allah'ıma binlerce şükür olsun 4 yıldır siteye üye olduktan sonra günlük Kur'an dua tesbih okuma alışakanlığı kazandım yapmaya çalışıyorum insan asıl yapamadığı zamanlarda rahatsız tedirgin oluyor ama elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum canım o zaman kendimi çok huzurlu ve mutlu hissediyorum:) Haklısın canım Allah her kardeşimizede nasip etsin inşallah.kendine iyi bak canım herşey gönlünce olsun.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
sağol canım ..ablamı desem yoksa kardeşim mi bilemedim..!!!!(ben 32 yaşındayım da...:))bundan sonra daha bir dikkat ederim okumalarıma zaten karışıklık olmasın diye hergün okuduklarımı özel defterine yazıyorum.haksızlık olsun yada unutmak istemiyorum.şimdiden haklarınızı helal edin olurya beşer şaşar misali hatalarımız olabilir.kendine iyi bak canım herşey gönlünce olsun.:)

leyla-1

Altın Üye
sağol canım ..ablamı desem yoksa kardeşim mi bilemedim..!!!!(ben 32 yaşındayım da...:))bundan sonra daha bir dikkat ederim okumalarıma zaten karışıklık olmasın diye hergün okuduklarımı özel defterine yazıyorum.haksızlık olsun yada unutmak istemiyorum.şimdiden haklarınızı helal edin olurya beşer şaşar misali hatalarımız olabilir.kendine iyi bak canım herşey gönlünce olsun.:)

Sende sağol canım ismim ile hitap edebilirsin sorun değil canım artık 20 li yaşları geçtik 30'lu yaşlarda geçiyor artık:)Zaten burda Allah rızası için bir karşılık beklemeden birbirimize yardım ediyoruz dua ediyoruz canım amaç hep beraber 1 tanede olsa dualara iştirak etmek Allah herkesin gönlünü biliyor canım bilmeyerek hatalarımız kusurlarımız olursa Allah affetsin inşallah.Bende listeye yapaıyorum canım okudukça ekliyorum her kardeşimize aynı okumadığım zamanda oluyor çabuk bitsin diye elimden geldiğince okumaya çalışıyorum ilk Yasin başladığımızda 70 Yasin okuyorduk o zaman yerine göre o kadar çok okundu ki ama okumalarda azalma olduğu için 21 taneye düşmek zorunda kaldık ama önemli olan niyettir zaten Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler canım sende kendine iyi bak:)

leyla-1

Altın Üye
Sabit okumalar katılan kardeşlerim arada bir konumuza girip okundu diye haber verirmisiniz lütfen.Allah razı olsun Allah kabul etsin.

Y

ylnz

Beni de listenize dahil ederseniz çok memnun olurum.Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Beni de listenize dahil ederseniz çok memnun olurum.Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah.

Selam Aleyküm kardeşim hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah tamam kardeşim sizide ekleriz inşallah.Allah dualarınızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Burda amaç Allah rızası için birbirimizin gıyabında dua etmek kardeşin kardeşe yaptığı dua daha makbul olduğu için Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

Allah razı olsun canım Allah kabul etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Canım diğer konuya ekledim selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm,

Sıradaki kardeşim için 2 tane daha okudum.Allah celle celaluhu kabul buyursun inşaALLAH.ne muradı varsa versin hayırlısıyla.Diğer konuyu bulamadığım için yine buraya yazdım.Hakkınızı helel edin selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt