Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

15.Şubat.2011 'e az kaldı. Salavat Kampanyası Başladı. Hedef : 25.000.000 (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berat05

Yönetici
vealeykümselam

vealeykümselam

selamın aleyküm

herkes kendi hesabını tutuyor maşallah...

sayfayı güncelleyen okunanları toplayan yok (ben dahil)

insanlar okuduklarını eklese isim listesi yapmasanız olmazmı????

olmaz tabi ALLAH rızası için okunuyor ya???

neyse arkadaşlar kafanıza göre takılın ALLAH a emanet olun..

Değerli kardeşim

Neden bu gibi durumlarda hemen olumsuz düşünüyorsunuz?
Acaba gerçekten sizin düşündüğünüz gibi midir? Sayfayı güncelleyen yada toplayan yok mudur? Belli zaman aralıklarıyla bu sayfadakiler toplanıyor tarafımdan...
Güncellemeyide elden geldiğince elbirliği ile yapıyoruz...Siz de olumsuzluk yerine güncellemelerinizle destek oluverin bize...

Birlikten kuvvet doğar...değil mi ama..

Selametle

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm

selamün aleyküm marmara38 kardeşimiz.öncelikle şunu açıklayayım.bu çok güzel ve faydalı salavat kampanyamız insanları güzelliğe yaklaştırmak için açılmış olan ve çok uzun süreli bir kampanyamızdır.inanın biz site olarak her zaman bu kampanyamızı güncel tuttuk ve düzenledik.daha önce enes kardeşimiz şimdi berat05 yöneticimiz hep sayfayı güncel tutup rakamları topladılar .ilgilendiler sağolsunlar hep yöneticilerim ve kardeşlerimiz.bizde rakamlarımızı toplayarak kolaylık sağlamak istedik sadece .sonuçta amaç RABBİMİZİN rızasını kazanmak .sonuçta herkesin evi,ailesi,işi ve yaşantısı var .rakamları toplayıp birbirimize destek olmakta yanlış bir şey göremiyorum ben. ALLAHA emanet olun

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim.1200 tane daha okudum ALLAHA emanet olun.genel toplam 66.755

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm

birinci sayfada okunanlar toplanıyor kardeşim

MARMARA38

Yasaklı Kullanıcı
selamın aleyküm..

2650 adet okunmuştur...

selametle kalın

selamın aleyküm

faydalı bir paylaşım biliyorum ALLAH kabul etsin elimizden geldiğincede okuyup yazmaya gayret ediyoruz..

yanlış bir kelimede yazmadım ben sadece liste yapıpta isim yazmayın insanlar okuduğu rakamları ilave etsin dedim..

daha öncede gördünüz himmet edilen ile okunan arasında dağlar var..

birde tekrar soruyorum HAFİZE adlı üyenin eklediği 90.900 kendi okuduğu adetmidir???

ALLAH a emanet kalın..

MARMARA38

Yasaklı Kullanıcı
selamün aleyküm marmara38 kardeşimiz.öncelikle şunu açıklayayım.bu çok güzel ve faydalı salavat kampanyamız insanları güzelliğe yaklaştırmak için açılmış olan ve çok uzun süreli bir kampanyamızdır.inanın biz site olarak her zaman bu kampanyamızı güncel tuttuk ve düzenledik.daha önce enes kardeşimiz şimdi berat05 yöneticimiz hep sayfayı güncel tutup rakamları topladılar .ilgilendiler sağolsunlar hep yöneticilerim ve kardeşlerimiz.bizde rakamlarımızı toplayarak kolaylık sağlamak istedik sadece .sonuçta amaç RABBİMİZİN rızasını kazanmak .sonuçta herkesin evi,ailesi,işi ve yaşantısı var .rakamları toplayıp birbirimize destek olmakta yanlış bir şey göremiyorum ben. ALLAHA emanet olun

aleyküm selam

sen öyle diyorsan doğrudur ben çekildim KARDEŞ kusura bakmayın..

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm

faydalı bir paylaşım biliyorum ALLAH kabul etsin elimizden geldiğincede okuyup yazmaya gayret ediyoruz..

yanlış bir kelimede yazmadım ben sadece liste yapıpta isim yazmayın insanlar okuduğu rakamları ilave etsin dedim..

birde tekrar soruyorum HAFİZE adlı üyenin eklediği 90.900 kendi okuduğu adetmidir???

ALLAH a emanet kalın..

selamün aleyküm kardeşim.hafize annemiz gelince sorarız toplammı yada sadece kendi okuduğumu diye.ALLAHA emanet olun

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim.1500 tane daha okudum ALLAHA emanet olun.genel toplam 68.255

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
1000 adet okundu selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed
6.000 okundu 4.000 tane daha alıyorum kardeşim Allah kabul etsin.

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ve Rahmetullah ve Berekatuh,

2000 tane okundu Toplam 20.000 tane oldu.Selametle ve afiyette kalın.

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm

ALLAH a emanet kalın..

Kardeşim ne demişler ?iyilik yapmakta ve ibadette yarışın.İşte bizde efendimizin söylediğini yapıyoruz. İsim yazarak birbirimizi şevklendiriyoruz.İsimlerimizle güzel bir cemaat oluyoruz.Selametle

10.000 tane salavat alıyorum

MARMARA38

Yasaklı Kullanıcı
Kardeşim ne demişler ?iyilik yapmakta ve ibadette yarışın.İşte bizde efendimizin söylediğini yapıyoruz. İsim yazarak birbirimizi şevklendiriyoruz.İsimlerimizle güzel bir cemaat oluyoruz.Selametle

10.000 tane salavat alıyorum

ALLAH bozmasın hemşerim...

okurum deyip gitmeyinde adınız hep orada kalsın gördükçe mutlu oluruz inşALLAH..

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim.3550 tane daha okudum ALLAHA emanet olun.
genel toplam 71.805

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH bozmasın hemşerim...

okurum deyip gitmeyinde adınız hep orada kalsın gördükçe mutlu oluruz inşALLAH..

Rabbim izin verir önüme bir engel çıkmazsa,ölmezde kalırsam buradayım inşaALLAH.Kendi kendime yarın uyanınca.... bile deyip söz veremem.Sabah ola hayr ola.Selametle kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt