Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

1000'den geriye doğru sabır yolculuğu.. (1 Kullanıcı)

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ALLAH sizden razı olsun mustafa kardeşim,hakkını helal et.ayrıca 2 kez burda hata yaptım,tekrar özür dilerim.sanırım o msjımı okumadınız.selam ve duayla....

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
a s kardeşim allah sizden razı olsun benim ne hakkım olabilirki var ise helal olsun kardeşim.bu gün bir kez daha anladımki sabır gerçekten çok büyük bir kudret.bu akşam sabrımın karşılığını rabbim bana gösterdi.ve çok mutlu oldum.....875

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
ya sabır 875
ya sabır çok şükür rabbim hamd olsun.
" Sabrın kendisi acıdır, lakin meyvesi tatlıdır."
işte bu meyveyi tatmayı rabbim herkese nasip etsin.sabrının karşılığında o lezze o kadar hoşki.anlatılmaz.
rabbim kaldıramıyacımız yükler yükleme..hakkımızda her şeyin hayırlısını nasip eyle amin amin amin

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
ya sabır 874.
rabbim sana sonsuz şükürler olsun aylardır göremedim görmeyi çok istediğim benim çok değerlim dediğin canı sabrımın karşılığı olarak hiç aklımda yokken birden karşıma çıkartıp gösterdiğin için sana sonsuz şükürler olsun. bende sanırım sabrettiklerimden bir tanesinin meyvesini aldım rabbim inş diğer sabrettiklerimin şimdilik acı ama sabrın sonunda tatlı olacak olan meyvesini tatırsın .sana şükürler olsun. sabretmeyi bana nasip ettin için.
ya sabır874

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
ya sabır 875
ya sabır çok şükür rabbim hamd olsun.
" Sabrın kendisi acıdır, lakin meyvesi tatlıdır."
işte bu meyveyi tatmayı rabbim herkese nasip etsin.sabrının karşılığında o lezze o kadar hoşki.anlatılmaz.
rabbim kaldıramıyacımız yükler yükleme..hakkımızda her şeyin hayırlısını nasip eyle amin amin amin

amin canım kardeşim amin ben her zaman derim sabır sabır sabır muhakkak ki rabbim bu sabırların karşılığını verecektir..872

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun.musatafa abi.allahım şu sizdeki sabrı herkese versin.bana da rabbim fazla versin.çok sabırlı biri oldunuzu biliyorum.dilerim rabbimden o güzel ve iyi niyetli kişilğiniz hiç bir zamn bozulmasın sabır olan güzel hasenatınızı rabbim artırsın.inş en kısa zamanda yıllardır beklediniz hasretiylr yandınız o kutsal mekana sevdiklerinizle birlikte gitmeyi nasip etsin.hayırlı geceler.
ya sabır 872

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
ya sabır 871.
rabbim rabbim oğlumun tedavi sürecinde onada banada sabır ihsan eyle amin amin amin.
ya sabır 871

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
ya sabır...867.....

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Sabir..... 865...............

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt