Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

100 Hacet Duası Okumak (1 Kullanıcı)

imported__cCc_

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi arkadaşlar, sizden bir görüş almak istiyorum. Lütfen bu konuda eminseniz cevap verin. Şimdi bu Hacet duasını Hz. İsa okuyarak ölüleri diriltirmiş... Öyleyse bu dua çok güçlü bir dua. Bu duayı herhangi bir hacetiniz için okuyabilirsiniz. Ancak bunun için Sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı durup Hacet duasını 100 kere okumanız lazım. Ben birisinden hoşlanıyorum ve onunda benden hoşlanması için önce şöyle niyet etmek istiyorum;

''Allah'ım xxx'in bana karşı bir sohbet beslemesini, sevgi ve aşk beslemesini sonuçları şer olmayacak şekilde hayırlısıyla istiyorum''

Bu şekilde niyet ettikten sonra 100 kere bu duayı okumam caiz midir? Yoksa insanların kendi öz iradesiyle oynadığım için günah mı olur? Eğer günahsa Kenzül Arş'daki aşık ettirme duaları ne için vardır ki, bu duayı okumak günah olsun? Şimdiden teşekkürler...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt