Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

1.2.3.4.5......Boommmmm..! (1 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun...
:Dhiç rahat dururmu sürekl sorun çıkartıyor:D

vaybe abime bak:a03:

tamam abiya istediğiniz zaman bombalıyabilisiniz ağzınızın tadı bozulmasın yeterki

hatta başladım bile
behiye biiir

Kardeşim gülüyorsun ama tahmin edebiliyorum acını, boşuna demiyorlar herşeyin başı sağlık diye.. Mesela en basitinden başım ağrıdığı zaman kcanım hiç birşey yapmak istemez.. Bu yüzden Allah yardımcın olsun kardeşim.. İnş tez şifanı verir Rabbim..

Kardeşim ben öyle demek istememiştim :a03: çeşm-i kardeşim adını 5. kişi olarak benden önce yazdığı için, kendimi bile boomlayamıyorum ağız tadıyla demek istemiş, ona atıfta bulunmuştum şakayla karışık olarak :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim gülüyorsun ama tahmin edebiliyorum acını, boşuna demiyorlar herşeyin başı sağlık diye.. Mesela en basitinden başım ağrıdığı zaman kcanım hiç birşey yapmak istemez.. Bu yüzden Allah yardımcın olsun kardeşim.. İnş tez şifanı verir Rabbim..

Kardeşim ben öyle demek istememiştim :a03: çeşm-i kardeşim adını 5. kişi olarak benden önce yazdığı için, kendimi bile boomlayamıyorum ağız tadıyla demek istemiş, ona atıfta bulunmuştum şakayla karışık olarak :)
ne diyeyim siz öyle duyarsanız öyledir

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ve kardele beeeeşşşşş diyelim öyleyse affına sığınarak :)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
kardele beşşşşşşşşşşşşş bommmmmm

katrepare birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
:a35: Ahmet ikimizde aynı anda bombaladık parçası kalmamıştır garibimin

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
katrepare beşşşşşşşşşşşşşş bommmmmmmmmm :a26:

Muhtazaf birrrrrr

Bu konuyu görüntüleyen kişiler