Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

1.2.3.4.5......Boommmmm..! (1 Kullanıcı)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Bu İş Yerinde Lokavt Kaldırılmıştır.
İsteyen istediği kadar bombalayabilir.

Not: Beni dinleyen Kim:a24:

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
nedesin ahmet abi ibra zaman intikam zamanı:a28:

Boşver Behiye kardeşim bize yakışmaz intikam :a26:

Nasılsın Behiye kardeşim? İstanbulda havalar nasıl? Ankara'da hava kapalı, hatta biraz da yağmış sanırım yerler ıslak.. :(

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Boşver Behiye kardeşim bize yakışmaz intikam :a26:

Nasılsın Behiye kardeşim? İstanbulda havalar nasıl? Ankara'da hava kapalı, hatta biraz da yağmış sanırım yerler ıslak.. :(

ben şuanda yazlıktayım ama burda hava çok güzel sadeca biraz serin ama ağaçlar okadar güzel meyve çiçeklerini açmışkı mütiş görünüyor :a04:

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ben şuanda yazlıktayım ama burda hava çok güzel sadeca biraz serin ama ağaçlar okadar güzel meyve çiçeklerini açmışkı mütiş görünüyor :a04:

Ne güzel kardeşim ya, adınıza çok mutlu oldum :) İnsan kendini daha mutlu hissediyor deil mi sanki havalar güneşli, böyle çiçek açınca :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Ne güzel kardeşim ya, adınıza çok mutlu oldum :) İnsan kendini daha mutlu hissediyor deil mi sanki havalar güneşli, böyle çiçek açınca :)
Allah razı olsun aynen güneş biraz daha kendini göstersin yürüşe çıkıcam gerçektende öyle havalar güzel olunca moralım iyi kötü oluncada morelim bozuk olur heralda bahar yaz çocuğum ondan olsa gerek
yanlız ankara konya ne oluyor

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun aynen güneş biraz daha kendini göstersin yürüşe çıkıcam gerçektende öyle havalar güzel olunca moralım iyi kötü oluncada morelim bozuk olur heralda bahar yaz çocuğum ondan olsa gerek
yanlız ankara konya ne oluyor

Ben Konya doğumluyum, lise sonuna kadar Konya'da kaldım, daha sonra üniversite için Ankara'ya geldim. Konya memleketim, Ankara şu an ki meskenim oluyor yani :)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ikisinde tanıdığım yaşayan insanlar var güzel yerler olduğunu söylerler ama bence hiç bir istanbul olamaz

Bence de hiçbiri İstanbul olamaz.. Ama işin aslı ben İstanbul'da bir ömür geçirmek istemem.. İstanbul tam gezilip görülecek, başlı başına bir inci.. Fakat iş bir ömür geçirmeye gelince, ben Konya ve Ankara'yı yeğlerim sanırım :) tabii bu benim kişisel fikrim :a26:

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Bence de hiçbiri İstanbul olamaz.. Ama işin aslı ben İstanbul'da bir ömür geçirmek istemem.. İstanbul tam gezilip görülecek, başlı başına bir inci.. Fakat iş bir ömür geçirmeye gelince, ben Konya ve Ankara'yı yeğlerim sanırım :) tabii bu benim kişisel fikrim :a26:
ya tabi ama ben denizi görmeden yapamam gibi geliyor

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ya tabi ama ben denizi görmeden yapamam gibi geliyor

Ya zaten deniz olayı bambaşka bir boyut.. Leyla ile Mecnun dizisini izlerken, İsmail abi ile Mecnun'un konuştuğu sahil var ya, orayı ne zaman görsem hep bir iç geçiririm.. Bir de Mecnungilin evinin avlusundan görünen boğaz manzarası yok mu.. Allah'ım o nasıl bir güzelliktir öyle.. Yüceler yücesi Rabbimize şükürler olsun ki böyle güzel bir şehir bizim vatanımızda, fakat ne yazık ki onun bile kıymetini bilemiyoruz...

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Ya zaten deniz olayı bambaşka bir boyut.. Leyla ile Mecnun dizisini izlerken, İsmail abi ile Mecnun'un konuştuğu sahil var ya, orayı ne zaman görsem hep bir iç geçiririm.. Bir de Mecnungilin evinin avlusundan görünen boğaz manzarası yok mu.. Allah'ım o nasıl bir güzelliktir öyle.. Yüceler yücesi Rabbimize şükürler olsun ki böyle güzel bir şehir bizim vatanımızda, fakat ne yazık ki onun bile kıymetini bilemiyoruz...
aynen kışın soğuk oluyor ama yazın alırım çayımı balkona geçer salıncağa oturup hem denizi hemde istanbulu izlerim canım ne kadar sıkılmış olsada çok rahatlarım inanırmısın yazın sabah namazı kılıp yatarız sabahlarız yani hani hayat 12 den sonra başlıyor ya o misal:a26:

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
vah vah sohbetten bommmmlamayı unutmuşlar:D:D:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt