Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

08.03.2009 758 kişi çevrim içi (1 Kullanıcı)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
:a07:varım diyenler

trhacker
bilnur
GÜLÜM.SE
cemaldurra
mir_erhan
denizyııldızı
gülistan
sevil1
ayşegül
huzunlu_gurbet
muberra
ailanthus
guo1903
edam05
cankırıkları
mine_

toplam.....16
kalan.....743

not:hadi arkadaşlar çoğu gitti azı kaldı baya kişi olduk:a01::a01::a01::a01::a01:

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
ne zaman ne zaman
belirledinizmi??

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. saat ve tarih yazın hemen varım.
selam ve dua ile...

kucuk kul

Kayıtlı Kullanıcı
bnde varım amaben öğrenci olduğum için sabah yokum mümkünse eğer gece 1- 2 gibi olabilir mi bn o saatlerde burda olabilirim çünkü

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. saat ve tarih yazın hemen varım.
selam ve dua ile...

ne zaman ne zaman
belirledinizmi??

tarih saat uyarsa bir aksilik olmassa bende varım:)

bnde varım amaben öğrenci olduğum için sabah yokum mümkünse eğer gece 1- 2 gibi olabilir mi bn o saatlerde burda olabilirim çünkü

selamun aleyküm arkadaşlar büyük ihtimalle öğle vakitlerinde olacak çünkü rağbet öğle vakitlerine tarihimiz ise daha belli değil sanırım haziran sonu gibi olur yada daha geç sebep ise listemiz daha çok az sanırım ozaman ancak birikiriz
besmele.........selam....dua

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
:a07:varım diyenler

trhacker
bilnur
GÜLÜM.SE
cemaldurra
mir_erhan
denizyııldızı
gülistan
sevil1
ayşegül
huzunlu_gurbet
muberra
ailanthus
guo1903
edam05
cankırıkları
mine_
gurbette
kalem genç
huzurpınarı
küçükkul

toplam.....20
kalan.....723

not:hadi arkadaşlar çoğu gitti azı kaldı baya kişi olduk:a01::a01::a01::a01::a01:

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

22 Mayıs Cuma Saat 11:15 itibarıyla düşülen nota bakılırsa Aktif Kullanıcılar: 338 (29 Kayıtlı ve 309 Misafir üye bulunmaktadır.)

Olağan şartlarda siteye en yoğun kullanıcının girdiği gün ve saatleri tesbit eder de ona göre bir gün ve saat belirleyebilirsek rekor denememizin başarı şansı daha yüksek olabilir...

Bence zaman zaman bunu da takip edelim.

Allah'a emanet olun...

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

22 Mayıs Cuma Saat 11:15 itibarıyla düşülen nota bakılırsa Aktif Kullanıcılar: 338 (29 Kayıtlı ve 309 Misafir üye bulunmaktadır.)

Olağan şartlarda siteye en yoğun kullanıcının girdiği gün ve saatleri tesbit eder de ona göre bir gün ve saat belirleyebilirsek rekor denememizin başarı şansı daha yüksek olabilir...

Bence zaman zaman bunu da takip edelim.

Allah'a emanet olun...

ben zaten ona bakıyordum bi kaç gündür ama buraya duyurmak aklıma gelmemişti allah razı olsun

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ya benim bir fikrim var
bir gün ve saat ayarlayalım
herkes belirlenen gün ve saati imza olarak yazsın
ve görmeyen kalmasın
ne dersiniz?

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ya benim bir fikrim var
bir gün ve saat ayarlayalım
herkes belirlenen gün ve saati imza olarak yazsın
ve görmeyen kalmasın
ne dersiniz?

bence bunun için daha erken kardeşim fakat herkesin listeye katılması için bu listeyi görmeleri gerek herkes benm şuanki imzamı taklit ederse etkileyici olur bakalım kaç kişi imzasını bnmkinden yapacak?

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
362 (24 Kayıtlı ve 338 Misafir üye bulunmaktadır.)

tarih:22 mayıs
saat:12.12

TRHACKER+, #gölge#, )))ŞEYDA(((, ***PELİN***, -Ammar Bin Yasir-, aminenur, ayşe-rana, can kırıkları, deniz yıldızı, eshra, gulum.se, halimeerkan, hazan91, huzunlu_gurbet, kardelele, mavci, MEHMET.DURMAZ, NDYZLF, s.s.s, sevde-nur, sıla1, tahsin33, ya mucib, şehadetgülü

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
Aktif Kullanıcılar: 322 (26 Kayıtlı ve 296 Misafir üye bulunmaktadır.)

TARİH:22 MAYIS
SAAT:13.35

SANIRIM HERKES CUMADA

evrem1

Kayıtlı Kullanıcı
ya saat 12:12 de bende sitedeydim.ama yukarıda arkadaşımın bahsettiği sorun bende de olyor.uzunca bi konuya dalınca ofline oluyorsunuz.üyeliğimizin süresiylemi alakalı bilen varsa cevap verebilir mi?

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ya saat 12:12 de bende sitedeydim.ama yukarıda arkadaşımın bahsettiği sorun bende de olyor.uzunca bi konuya dalınca ofline oluyorsunuz.üyeliğimizin süresiylemi alakalı bilen varsa cevap verebilir mi?

kardeşim sitenin kuarlı bu sitede belli vakite kadar işlem yapmazsan ofline olursun rekor listemize katılıyormusunuz?
Besmele....selam.....dua

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı

degerli kardesim
siteye giris yaparken kullanici ismini yaziyorsunuz sonra da sifreyi giriyorsunuz ondan sonra kullanici isminin yaninda beni hatirla var oradaki kutucuga tiklayin ve bu sekilde giris yaparsaniz daha siz cikis yapincaya kadar ofline olmazsiniz
selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt