Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yağmur Damlası (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
damlalar tek başına fazla birşey ifade etmiyor aslınsa ben gibi bana nur damlası deyince çok güzel bir anlam oluyor ama tek damlayken o anlamı bulamıyor :Aderken resimlere dönelim damlalar bir gülün üzerinde anlam buluyor daha çok dikkat çekiyor daha çok etkiliyor ben yazıyorum ama saçmalamıyorumdur inşallah gülün üzerindeyken gül sultanımızı düşünüyorum damlalar ise O'na olan özlemimi anlatıyor hasretimi anlatıyor gözyaşalrımı ifade ediyor

nasıl cevdet abi

S.A. KARDEŞİM HARİKA OLMUŞ ELLERİNE SAĞLIK ŞİMDİ SIRA ALİYEDE SEN DAMLA O GÜL BAKALIN ALİYE NE YAZACAK RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM HARİKA OLMUŞ ELLERİNE SAĞLIK ŞİMDİ SIRA ALİYEDE SEN DAMLA O GÜL BAKALIN ALİYE NE YAZACAK RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

aleykum selam cevdet abi teşekkür ederim pek yazamadım...
hayırlı geceler cevdet rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşallah

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Abicim...

çok Güzel Resimler ...

K.i.bak...allaha Emanet Ol.dua Ile...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
İlk Resim, bana göre doğanın yeniden canlanmasını işaret ediyor..Çiçeğin o canlı renginden bunu anlıyorum..Su damlaları da henüz daha baharda ılık hatta serin olan havanın yapraklarda oluşturduğu çiğ damlası.. Güzel bir manzara yani:H

İkinci resim, çok sevimli bir görüntü..Her damlada papatyaların yansıması var..İnsanın severek izleyeceği ve hayran kalacağı bir görüntü bence:evet

image005cl7di3.jpg

image001go2un3.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
İlk Resim, bana göre doğanın yeniden canlanmasını işaret ediyor..Çiçeğin o canlı renginden bunu anlıyorum..Su damlaları da henüz daha baharda ılık hatta serin olan havanın yapraklarda oluşturduğu çiğ damlası.. Güzel bir manzara yani:H

İkinci resim, çok sevimli bir görüntü..Her damlada papatyaların yansıması var..İnsanın severek izleyeceği ve hayran kalacağı bir görüntü bence:evet

ellerine saglık canım kardeşim çok güzel yazmışsın :evet yazan ellerin dert görmesin inşallah rabbim ne muradın varsa versin inşallah ben papatyaları çok severim çok güzel bir resim...papatyalar o kadar masum şirin gözüküyorlarki sevmemek eldemi ...
rabbimize emanetsin inşallah gül tanesi B)
selam dua ve muhabbetle inşallah

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

ellerine saglık canım kardeşim çok güzel yazmışsın :evet yazan ellerin dert görmesin inşallah rabbim ne muradın varsa versin inşallah ben papatyaları çok severim çok güzel bir resim...papatyalar o kadar masum şirin gözüküyorlarki sevmemek eldemi ...
rabbimize emanetsin inşallah gül tanesi B)
selam dua ve muhabbetle inşallah

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN COK GÜZEL YAZMIŞSIN ELLERİN DERT GÖRMESİN RABBİME EMANET OL SAĞLICAKLA KAL.

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
hepsi birbirinden güzel emegine saglık inşALLAH...

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet kardeşim yeni bir from açacağım .açacağım fromda bana takip konusunda yardımcı olursan ablanı sevindirmiş olursun.konu şu sevgili babacığımın seneği devriyesinin 2 .yılı bunun için 41 yasin okutmak istiyorum 1. senesinde de istemiştim ALLAH BÜTÜN SİTE ÜYELERİNDEN RAZI OLSUN BANA YARDIMCI OLMUŞLARDI şimdide yanlız bırakmayacaklarını biliyorum okuyandan da okumayandanda RABBİM razı olsun selam ve dua le kalın.SEVGİLİ BABACIĞIMIN VAFAT TARİHİ 14 ŞUBAT 2008 .HAYIRLI GECELER

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet kardeşim yeni bir from açacağım .açacağım fromda bana takip konusunda yardımcı olursan ablanı sevindirmiş olursun.konu şu sevgili babacığımın seneği devriyesinin 2 .yılı bunun için 41 yasin okutmak istiyorum 1. senesinde de istemiştim ALLAH BÜTÜN SİTE ÜYELERİNDEN RAZI OLSUN BANA YARDIMCI OLMUŞLARDI şimdide yanlız bırakmayacaklarını biliyorum okuyandan da okumayandanda RABBİM razı olsun selam ve dua le kalın.SEVGİLİ BABACIĞIMIN VAFAT TARİHİ 14 ŞUBAT 2008 .HAYIRLI GECELER

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM TAMAM SİZ ACIN BEN LİSTENİZİ AYARLARIM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
Açtim Cevdet Kardeşim Rabbim Razi Olsun Hepinizden

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı
Forum Un Adini Yazayim :sensiz Ikinci Senemiz Canim Babaciğim

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim çok güzel resimler emeğine sağlık..ALLAH RAZI OLSUN... SELAM VE DUA İLE...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt